2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar bide bu ay hesaplaması nasıl oluyor ya 1 ay 4 hafta diye hesaplıyorum nerden baksan bebek 10 ay a geliyor 40 hafta Si beynim yandı resmen 🤣🤣

IMG_20220328_192020.jpg

Bi arkadasim emzirirken bu atletlerden kullanmis. Cocugu 2 yasini gecti ama hala Simdi de devam ediyorum vazgecemedim cok rahat demisti. Belki bunları deneyebilirsiniz. Ben sanırım alacagım güzel bir rahatlık gibi duruyor. Ama sanirim pahalı azcik biraz arastirmam lazim.
Merhabaaa bu atlet dediğiniz nasıl ki link falan var mi elinizde benim de başım belada taksam bı turlu takmadan olmuyo😱

Bende henuz tetenoz olmadim canim , hemişre banada trip falan atacaktir ama gidemedim işte araya biseyler girdi yanii🤷‍♀️

Boğmacada ilk defa duydum doktorumda bahsetmedi ,sen sebebini sordunmu bu aşının 🤔
Bizim ilk çocukların arası 1 aydı galiba seninle. Benim doğumların arası yakın olduğu için tek doz vurdular sadece. Daha geçen hafta oldum ben de. Sana birşey demediler mi?

Kızlar bu arada next markasını bilenleriniz var mı bilmiyorum ama önceden tr de vardı bu marka sonra çekildi. Trendyolda hala satışı var ama pahalı satıyolar. Ben kendi sitesinden ingiltereden getirtiyorum. Bazı şeyler çok uyguna geliyor. Mesela bu bodylerin tanesi 35₺. Sadece 36₺ gibi bir gümrük ödedim. (Alışveriş ücretinizin %20 si kadar ödeniyor.) merak edenlere duyurulur 🤭

Eklentiler

• 5CF65F07-7E07-44B1-911F-CA279E972299.jpeg
    5CF65F07-7E07-44B1-911F-CA279E972299.jpeg
    237,3 KB · Görüntüleme: 100
memorial da 4.500 tl fiyat çok iyi fiyatmışş.. kasıklarda baskı bazen bana da oluyor sanırım hepimizin yaşadığı sorun ama seninkiler ikizdi sanırım iki kat daha zordur senin.. Allah kolaylık versin 👏👏
Aynen canım ikiz olduğundan korkum btresim daha çok..evet hastane iyi fiyat verdi sevindim büyük ihtimal memorialde yapıcam

Kızlar ben de bu hafta şeker yüklemesi yaptıracağım. 75 gr verdi doktor. Nasıl yapılıyor? 2,5 - 3 saat sürüyor dedi lab'ı aradım. Ne yapacağız 3 saat :silah:

Geçiyor bir şekilde ya. Biraz buraya takıldım, biraz instada sörf yaptım, biraz netflixde dizi izledim 😂
Aç olman gerekiyor ama su içebilirsin demişti doktor. Akşam 9 dan sonra bir şey yemedim hiç. Sabah 9 gibi gittim hastaneye..
İçeceği 10 dakika içinde bitirmen gerekiyor bu arada. Süren sonra başlıyor 😁
Yanımda çocuk falan olmayınca oturdum boş boş 😁
Zaten ilk kan alışta damar yolu açtı hemşire sürekli canımı yakmamak için..
O arada kolumda damar yoluyla tuvalete gittim idrar numunesi için. Dolaştım durdum oralarda 😂

X