2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Boba ergo ve neko hepsini kullanma sansim oldu. Uzun zaman kullandım tek seçenek varsa neko tavsiye ederim ve bence 3500 için gereksiz sakın bir bebek olursa çok şart olmaz ben onda uyuttum ikisinide hep.

Ben de prima 1 no buyuk yenidogana uygun diye duydum ama cok almadim 1 paket aldm artik. Sleepy de aldm ama onu da 2 numara aldim. Aynen elinde kalir diye korkuyor insan beze verilen paraya üzülüyor cidden insan. Cok haklısınız. Uzun gitse bari uzun da gitmiyor bi paket ne ki cerez sanki mübarek.

Burda hep bahsediyorlar hareketi durdu gibi diye normal denildi hep ama iş başa gelince farklıymıs. Hareketini hissedince gözümden istemsiz yaş gelmiş. benim de bazen altta bazen gobek deliginde ben de çözemedim yerini tam

Selam kızlar doktordan geldik 965 gr olmuş.
Boy söylemedi ben de sormadım. Geçen hafta gittiğim için heralde
Ayakları hep aşağı tarafta dedi. Ne anlama geldiğini sormadım. Belki zaten sürekli alt tarafları kurcalıyor ayaklarıyla

Guatr varmış bu arada
Dahiliye ye git dedi

Demir yazdı değişik bisi. Kasik gibi

Günaaaaydın
Şahane bir hafta diliyorum hanımlar

Kızlar merhaba bayağı bi ağırlaştım fazla yazamıyorumkasıklarımda baskı var korkularım var..Memorial hast. Aradım doğum ücreti için ikiz gebeliğe kamu indirimi yapıyor 4.500 TL dedi..
memorial da 4.500 tl fiyat çok iyi fiyatmışş.. kasıklarda baskı bazen bana da oluyor sanırım hepimizin yaşadığı sorun ama seninkiler ikizdi sanırım iki kat daha zordur senin.. Allah kolaylık versin

Kizlar mesela ben aksam uyuyunca bebegimde uyuyor ,sabah gozumu actigim an oda uyaniyor
Gece hic oynamaz akilli guzzum
Eğer sizinki gece harektliyse bilinki doguncada bu süreç devam edecekmiş aa dostlar
Ahh ahh gündüz çok nadir hareket ediyor resmen ama gece olunca saat 12 1 dedimi ayakta sabah 4 e kadar aralarda bi 15 dk falan kipirdamiyo sonra bida ben yandim şimdiden uyukuyu iyi aliym

Kızlar bide bu ay hesaplaması nasıl oluyor ya 1 ay 4 hafta diye hesaplıyorum nerden baksan bebek 10 ay a geliyor 40 hafta Si beynim yandı resmen

Ben bugun doktordan 24 hafta belgemi alacagim. Yarin dilekce versem diyorum. Dilekceyi verditim gün izin basliyor demi? Yoksa bir sonraki hafta başına mı bekletirler ?

Ahh ahh gündüz çok nadir hareket ediyor resmen ama gece olunca saat 12 1 dedimi ayakta sabah 4 e kadar aralarda bi 15 dk falan kipirdamiyo sonra bida ben yandim şimdiden uyukuyu iyi aliym
Gece uykudan mı uyandırıyor yoksa zaten uyanık olduğun için mi hissediyorsun canım? Benim bebiş gündüzleri hareketli gece sakin gibi geliyor bana ama acaba gece kıpırıyor da duymuyor muyum diye düşünüyorum bazen

Oooo maşallahhhhh yaaaaa 1 kg olmuş resmen

Maşallah bende hemen gitmek istiyorum ama daha 2 hafta oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…