2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende ona yordum kuzum , birde sanvidan sonra iş falnda yaomadim 3 gundur dinleniyorum iyiyimde şükür ama bu nerden cikti dedim birden
Canım o kahverengi beklemiş kan oluyor ya, belki üç gün önceki sancı zamanından kalma açolabilir, akan kırmızı yoğun kanama olmayınca korkma dedi benim doktorum bir kaç kez çamaşır da bende görmüştüm daha önce çünkü
Sen bolca istirahat et

Evet canim buyuk ihtimal oyle oldu canım suan kesildi cok şükür bir dahada gelmez insallah

Benim tulumlar uzun kollu.
Zıbınlar kısa kollu, biraz da uzun kollu var. İpli almaya kıyamadım. Üşür dedim
Alt olarak şort almadım. O kadar minik bebeklerde şortu sevmiyorum. Hepsi tayt gibi uzun ama incecik.
Üst bluz almadım, denk gelmedi, gerekirse sadece kısa kollu zıbınla tutarım, altına tayt giydiririm dedim.
Benim bu ilk tecrübem ama etrafımdaki herkes abartma, büyümesine göre, havanın gidişatına göre bakarsın diyor.
O yüzden maksimum 30-40 parça kıyafet vardır.
Ben şimdilik yeterli görüyorum.
Bence sen şimdilik en gereklileri ve çok beğendiklerini al
Bebişine göre hareket edersin.

Canım merhaba nasılsın?Yazını gördüm sormak istedim sen şeker yüklemesi yaptıracak mısın ben çok kararsız kaldım kimi doktorlar öneriyor kimisi önermiyor kafam karıştı iyice
İyiyim canım çok şükür , tıngır mırgır ilerliyoruz Rabbim’e şükrolsun .

Şeker yüklemesi yaptırmayı şöyle ki istiyorum ;
Benim baba tarafım şeker hastası , insülin kullanan akrabalarım var . Haliyle bu duruma karşılık tedbirli olmak istiyorum .
Bunları geçtim , şuan bile çayın yanında çikolata paketi açtım bi güzel yedim

Ben ilk hamileliğimde almıştım ama içi süngerli değil. Şimdi de onları giyiyorum. Ama alalı o kadar çok olmuş ki bakayım markasina

Hımm ben süngerlisini almayı düşünüyorum sanırım ucu belli olmaz bi süre kullanırım dedim ama bilemedim. Şuan sütyen darlıyor havalar ısınınca nolcak bilemiyorum

Ben sütyen giymiyorum. Ne yapsam ki
Bi arkadasim emzirirken bu atletlerden kullanmis. Cocugu 2 yasini gecti ama hala Simdi de devam ediyorum vazgecemedim cok rahat demisti. Belki bunları deneyebilirsiniz. Ben sanırım alacagım güzel bir rahatlık gibi duruyor. Ama sanirim pahalı azcik biraz arastirmam lazim.

Merhaba kızlar, beşik işini ne yaptınız. Kiracı ve evim küçük olduğu için park yatak düşünüyorum. Anne yanı oyun parkı olanlar 12 kg kadar taşıyor diyorlar, oyun parkı kısmı 25 kg kadar taşıyor diyorlar. Bni de kararsız bıraktılar. Bende park yatak taraftarıyım ama ne marka alayım onda da kararsız kaldım. Öneriniz var mı bu konuda.

Ben nasipse elele alacağım ama henüz erken bayram sonu almayı düşünüyorum nasipse

40 çıkana kadar uzun kol giydiririm. 40 çıkınca Eylül geliyor ama Akdeniz’de olduğumuz için alttan uzun üstten Kısa giyer diye düşünüyorum. Kısa kollu çok almamak daha iyi olacak gibi
Hmm ben ankara da yaşıyorum o zaman ben hepsini uzun alayım iç Anadolu nemli değil sonuçta sıcak olsada .
Bizden bir kat fazla anladim canim zaten 3 aydan sonra normale dönseler de bu sefer de kış gelecek yine uzun kol devam ederim 6 ayı falan bakalım ben zaten şimdilik sadece 03 ay almayı planlıyorum gerisini zamanla bebeğin kilosu ve havanın durumuna göre deneyim edinerek alırım bu konuda bilgim yoktu işte sizlerden bilgi aldım
Aynen ben de abartmadan az alcam 03 ay çok hızlı büyuyor diye duydum o zaman ben şort almayayım üstü de uzun kol alayım teşekkür ederim hepinize

Hımm ben süngerlisini almayı düşünüyorum sanırım ucu belli olmaz bi süre kullanırım dedim ama bilemedim. Şuan sütyen darlıyor havalar ısınınca nolcak bilemiyorum
Vallahi o kadar büyüdü ki bir de süngerli olursa düşünemedim

Ben de baya var alttan çıtçıtlılar sutyenli atletler sadece sutyenler. Ama alttan çıtçıtlı sutyenliler ve sutyenli atletler sadece sutyenden daha kullanışlı. Yine de sen bulduklarını paylaş bakalım yeni neler varmış

Kızlar bez ne aldınız kaç numaradan kaç tane aldınız? Bugün gezerken 1 paket 1 numara 1 paket 2 numara prima premium care aldık ama emin olamadığım için 1er paket aldım büyük boydan.

Kizlar bu sabah kahverengi leke geldi benden
Doktorumu aradim hemen kan gelirse korkalim kahve leke kana dönüşurse takip et dedi ,bu arada kabizim zorladımm biraz sanirim
Makattan gelmiş olabilir mi acaba emin misin vajinadan geldiğine? Demir ilacı kullanıyorsan ve hemoroid varsa makattan kahverengi akıntı gelmiş olabilir

Makattan gelmiş olabilir mi acaba emin misin vajinadan geldiğine? Demir ilacı kullanıyorsan ve hemoroid varsa makattan kahverengi akıntı gelmiş olabilir
Bizzat emin olmak adina kontrol ettim canım ama vajinadan geliyordu gunluk ped koydum 1 saat sonra baktim yine gelmişti , son 4 saattir gelmiyor normal akıntıya döndü şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…