2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım hayırlı olsun :çok sevindim :)) Seninle aynıyız ben de inşallah kalp atışıyla birlikte kan sulandırıcıya başlayacağım, perinatolog doktorum öyle söyledi. Hiç merak etme yaklaşık olarak zaten o haftalarda başlamamız uygun görülüyor bikaç gün sorun yaratacağını sanmıyorum :)

Canım inşAllah sende güzel haberlerle gelirsn her gebelik farklıdır misal bende tuhaf bi sekilde 2 gün kabız 2 gün ishalim hormonlar alt üst ediyor bizi

Ne güzel hastalıkmış o öyle keşke bende de olsa

Canım sen kan sulandırıcı olarak ne kullanıyordun acaba? Oksopar mı? :)

Kizlarrr bende gttim bugun doktora kesemizi gördük çok şüküriçinde yolk keseside var ama henüz kalp atışı yok haftaya gel kalp atışı için dedi birde şeyi sormayı unuttum ya sağdami solda mi diye bu görüntüye göre hangi tarafta olmuş oluyor sağ taraftan mi ters düşünürsek.

Eklentiler

• IMG_20211115_171035.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 65
Canım inşAllah sende güzel haberlerle gelirsn her gebelik farklıdır misal bende tuhaf bi sekilde 2 gün kabız 2 gün ishalim hormonlar alt üst ediyor bizi
Yaa hormonlar bağırsakları da etkiliyor öyleyse.. Allahım gönül ferahlığı versin artık içimize mutlu ve rahat hamilelik geçirelim inşallah çok dua ediyorum

Bende açık yazayım utanacak birşey yok gün içinde sabah kabızlık varken akşam ishal durumu olabiliyorlar.Normal canım endişelenme.

Gözün aydın canimcim bende daha kendime anca geliyorum çok titredim heyecandan doktor kasma kendini falan dedi bende gördüm keseyi içinde yolk keseside var ama henüz bebiş yok haftaya gel kalp için dedi
Vallahi ben ne yolk ne kese boyu biç bi sey sormadım unuttum hepsi yolda aklıma geldi o yüzden yolk var ki bilmiyorum canım
Hadi inşallah canım ya 3 hafta nasıl geçecek simdi

Karından ultrasonda solda vajinal ultrasonda sağda vajinal ultrasonu ters düşünüyorsun karından ultrason ultrason kağıdında neyse o

Canım sen kan sulandırıcı olarak ne kullanıyordun acaba? Oksopar mı? :)
Evet kuzum, normalde ilk üç ay kullanmak yetiyor ama ben önceki gebeliğimde korona olmuştum, pıhtılaşma artmıştı, erken doğum yapmıştım o yüzden bunda biraz daha farklı bir yol izleyecek sanırım doktor:)

istanbulda hangi perinataloga gidiyorsun canım pıhtılaşma sorunun mu vardı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…