2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Şaka bir yana 2. Çok rahat oluyor sen de rahat oluyorsun🥰 büyük önemli ona odaklanmak lazım 🥲
Eveeeettt çok duygusalım o anlamda 🥺 herkesi tembihliyorum tek odağınız büyük olan olsun diye.
Yoksa ufaklık azıcık büyüsün birlikte oynamalar eğlenmeler daha güzeli var mı 🤤😍❤️

Ah keşke yürüyebilsem. Bir daha gittiğimde doktora tekrar soracağım. Yürüyüş işini. Havada soğuk gerçi. Evde step aletimi ya da kondisyon bisikletini yavas yavaş kullanabilsem keşke. 😞
Canım sen bi dur 🙋🏻‍♀️ Çocuklarımız sağlıklı doğsun, benim acayip zayıflqma planlarım var yaparız birlikte

İnş biri tutunmştr🙏🏼 Bu sabah kanamam başladı. Dün öğlen 13.30da beta 306 çıkmıştı. Sabah kanamam olumca doktorum kan ver hemen dedi kan verdim bu sabah saat 9da 406 çıktı. Doktoraum saat 15:00te gel ultrason la bakalım dedi ama bu değerle bişey gözükmez ki değik mi? Sizce ne yaşıyorum artışıma da çok iyi dedi doktr
Dış gebelik olabilir mi ?ben yaşadım kanama ve kahve lekelenme ve güzel artmayan bhcg..inşaallah değildir..

İnş biri tutunmştr🙏🏼 Bu sabah kanamam başladı. Dün öğlen 13.30da beta 306 çıkmıştı. Sabah kanamam olumca doktorum kan ver hemen dedi kan verdim bu sabah saat 9da 406 çıktı. Doktoraum saat 15:00te gel ultrason la bakalım dedi ama bu değerle bişey gözükmez ki değik mi? Sizce ne yaşıyorum artışıma da çok iyi dedi doktr
Sizi umutlandırmak istemem ama embriyolardan biri düşüp diğeri tutunmaya çalışıyor bence. Değeriniz güzel artmış. Ama ultrasonda bir şey görünmez. Ben keseyi çok minicik şekilde 2728 de gördüm. Belki kanama alanına bakabilir. Ben de tüp bebekle hamile kaldım.

İnşallah yapmaz vallahi yine kilo almışım. Hayır normalde yediklerimden fazla yemiyorum. Daha farklı yaptığım işe daha fazla su içmek daha az kahve içmek tabi bir de hareketsizlik. Ben yemeyle kilo bile verirdim normalde.🙈🙈🙈🙈🙈
Artık kilo alman çok normal canım..bndan sonra almaman iyi değil bence düzenlialmak iyi

Canım demiri doğumdan sonra da kullanabilirsin. Tabi doktor keşke ödediğini yazsa ama onlar da sürekli değişiyordur muhtemelen. Aslında eczacının sorması lazım. İyi bir eczacı bulup hep aynisina gitmek lazım. Ben hep aynisina gidiyorum. Böyle şeylerde soruyor. Bunu devlet karşılamıyor muadilini verelim mi diye. Ya da bunda şu kadar fark var.. şunda daha az diye. En azından ilacım bitince alıyorum. Sonradan yazdiriyirum. Bazen reçete nuamarsini yolluyorum. Kapıdan uğrayıp alıyorum. Hatta annemlerin eczacisi kapıya getiriyor.
Bende bu fikirdeyim eczacı emsali var karşılar yazdırın isterseniz diyor banada. Eğer reçete numarası atarsam kapıya geliyor sagolsun.

10 dakika mı 🙄 Adam ya çok tecrübeli ya da çok acelesi var. Benim doktorum 60 yaş üzeri, dün 50 dakika kaldım. Tekrar tekrar baktı. Hatta bir ara, ay bittiyse kalkayım artık diyecektim 😅
10 sayfa rapor verdi. 9u ultrason terimleri, grafiker, ölçümler. Son sayfa ise kendi özel yazdığı rapor. Dilekçe yazar gibi yazdı.
Ama açık açık bir sorun görse illa söylerdi diye düşünüyorum.
yorumlara bakılırsa riskli gebelik için çok iyi bir doktor olduğu yazıyor TV lere falan da çıkmış illa ki tecrübelidir ama bence yine de yetersizdi.. üstelik perinatalog kadar da ücreti var

O iş öyle olmuyor, bak şöyle oluyor: sen büyüğe ayar verirken küçük seni gözlemliyor, neye kızacağını ne zaman kızacağını hesap ediyor ona göre davranıyor 😅
Mesela küçüğe tam kızacağım ‘tamam anne’ diyor kızacaksam bile kızamıyorum. Tamam anne diyor ama yine bildiğini yapıyor. Ama kızamıyorum çocuğa 🙈
Bi de büyüğe şunu yapma diyorum küçük ordan atlıyor ben yapmıyorum anneeee 🤣

Kısacası küçükler fena 😍
Hahaha iyiymişte ,sonuc olarak küçük basina ne geleceğini biliyor demi 😃

Beslenme zincirinde sadece tost beslenen canlı yazacak bu gidişle senin 😂

Yok ya ben 4.aydan sonra hızlı aldım. Ekmeği midemi bastırsın diye çok yedim. İki haftadır yavaşladım o yüzden 1 kilo almışım dedim.
68-69 arasıydım hamile kaldığımda. Dün 76 çıktım. 😂

Kaldı ki tartı 77 dedi ama kıyafet ve botlar yüzünden ben çıkardım 1 kiloyu 🤭😂

Bazen ara veriyorum haplar arasında..
Benim kilo şemami yazmissin resmen😅 68 le kaldim 77 yi görmem cok yakinn😅

Bimden almak isteyen varsa😃😃😃 bunları aldım 😃😃

Eklentiler

• 48C6DF3B-9A44-4EDF-8156-4AB9B20311F1.jpeg
    48C6DF3B-9A44-4EDF-8156-4AB9B20311F1.jpeg
    100,3 KB · Görüntüleme: 80
  • 2CB0C6E5-2A5B-45B3-908C-0755C41E03A7.jpeg
    2CB0C6E5-2A5B-45B3-908C-0755C41E03A7.jpeg
    74,6 KB · Görüntüleme: 83