2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
63₺ çok uygunmuş. Barkod kontrolü yaptın mı alınca? Orjinal olduğundan emin misin 🙄

Ben 83₺ ye almışım yanlış hatırlamışım. İndirimdeydi..
Canım şimdi baktım. Ama karekod yok barkod nasıl sorgulanıyor ki 🙈🙈 ama üstünde 83.50 TL yaziyor.

Çok güzelmiş. O özellik hepsinde yok.
En pratik çözümü soyledım
Aklınızda olsun 😀
Bebekte ister reflu olsun ister olmasın. Kusmalar da tehlikeli olabiliyor bebekler icin.
O yüzden baş kısmın altına bısıler koyup yükseltmek önemli. Yatağın altına konuluyor
Yok senin dediğin çok mantıklı bence 😀 aben ilk cocukta öyle yaptım. Doktorum önermişti 😀 yatağın altını kaldırıp battaniye katlayıp koydum. Mis valla🤣😍

Arkadaşlar merhaba. 25.haftamdayım ama aşırı derecede burun tıkanıklığı yaşıyorum. Hamilelik nezlesi diyorlar. Benim gibi aynı durumu yaşayan var mı ya da çözüm yöntemini bilen? Doktorum solüsyon verdi ama daha beter etti hiç nefes alamıyorum

Arkadaşlar merhaba. 25.haftamdayım ama aşırı derecede burun tıkanıklığı yaşıyorum. Hamilelik nezlesi diyorlar. Benim gibi aynı durumu yaşayan var mı ya da çözüm yöntemini bilen? Doktorum solüsyon verdi ama daha beter etti hiç nefes alamıyorum
Benim burnum sürekli tıkalı. Tuzlu su ya da Deniz suyu dedi doktor ama asla acmayacagini bildiğim için denemedim bile. Benim alerjik rinitim var zaten. Onlar asla açmaz. Maalesef böyle çekiyorum. Gece yatınca çok zor oluyor. Nemli tutmaya çalışıyorum odayı. Başka çare bulamadım.🙈

Bir de iki yanına yan yarış yaptığıyla destek yapıyordum. Beşiğin içinde sallanırken sağa sola kaymıyordu 😀
Yok ben hiç almadım onlardan da normal yastık koyuyordum sağına soluna. Evde küçük yastık çoktu. 🙈 Bir de hamile yastığım var asla kullanamadigim solucan gibi. Onu da çocuğa kullandım 🤣🤣

Benim burnum sürekli tıkalı. Tuzlu su ya da Deniz suyu dedi doktor ama asla acmayacagini bildiğim için denemedim bile. Benim alerjik rinitim var zaten. Onlar asla açmaz. Maalesef böyle çekiyorum. Gece yatınca çok zor oluyor. Nemli tutmaya çalışıyorum odayı. Başka çare bulamadım.🙈
Siz de benimle aynı dertten muzdaripsiniz yani 😢 Evet gündüz bile hayatımı etkiliyor ama gece iki üç yastıkla yatıyorum çok zor uyutuyor doğum yapınca geçer mi acaba🙈

Kız ne yedin böyle çocuğu büyüttün 😍 Benim ki de 30 cm 680 gibi bir şey çıktı. Maşallah senin kıza 🥰
Valla canim aşırı şekilde meyve yiyordum
Yeni yeni kestim kilo yaptığı icin.

Gün de 3 e yakın elma
2 tane havuç
1 ayva
2 muz

Bu sekılde yedim hep bulantı oldukça.
Doktorun verdiği takviyeleri de kullandım.

Vitaminler bence hem bebeğe hem anneye kilo aldırıyor

( bu arada ölçümler bazen yanıltabilir)
İlk cocugumda öyle olmuştu cunku

Son düzenleme:
Yok ben hiç almadım onlardan da normal yastık koyuyordum sağına soluna. Evde küçük yastık çoktu. 🙈 Bir de hamile yastığım var asla kullanamadigim solucan gibi. Onu da çocuğa kullandım 🤣🤣
Aa hamile yastığı benim için vazgeçilmez.
Paylaşamıyoruz evde 😂bebek doğduktan sonra da içine koyacağım onu koruma amaçlı.
U şeklinde benimki

Gün de 3 e yakın elma
2 tane havuç
1 ayva
2 muz

Benim kızımda doğuma 2 hafta kala 1.600 dediler bebek çok üzüldüm. Kzım doğdu 2.950 idi 🤷‍♀️😅

Benim burnum çok tıkanıyor hatta bu aralar kanamaya da başladı
Bende Nasorinse burun yıkama kiti var çok tıkanınca onu yapıyorum o yoksa biraz tuz koyduğum temiz suyu burnuma çekip yıkıyorum, odayı nemlendirmek de önemli kaloriferlerin üzerine suluk yaptım onları koyuyorum böyle baya düzeldi

Siz de benimle aynı dertten muzdaripsiniz yani 😢 Evet gündüz bile hayatımı etkiliyor ama gece iki üç yastıkla yatıyorum çok zor uyutuyor doğum yapınca geçer mi acaba🙈
Bende bir sürü yastıkla yatıyorum. 🙈 Geçer muhtemelen geçmezse en azından o zaman etkili burun spreylerinden kullanılabilir.😊

Gün de 3 e yakın elma
2 tane havuç
1 ayva
2 muz

Ben de vitaminleri aksatmadim ama şekerden dolayı ve reflü yüzünden meyve fazla yiyemedim açıkcasi. İlk 3 ay ara öğün olarak bir muz yiyordum. Sonra onu da canım istemez oldu. Migdemi rahatsız etmeyen bir tek o var. Bu ara temelli meyve yemez oldum. 🙈🙈🙈

Aa hamile yastığı benim için vazgeçilmez.
Paylaşamıyoruz evde 😂bebek doğduktan sonra da içine koyacağım onu koruma amaçlı.
U şeklinde benimki
Benim ki s şeklinde. İlk hamilelikte ben yastık ve esim yatağa sigmadik. Ama ben de bebeğin cevresine koyuyordum. Bir tek o zaman işime yaradı. Daire gibi yaptım. Çocuk içinde çok kullanışlı oldu.
Şimdi Eşimi yataktan attım 🤣 yastıkla ben kaldim yine rahat edemedim yastığı da attım. 🤣🤣🤣 Çünkü aynı yönde yatamıyorum. Burnum çok tıkandığı için sürekli bir sağa bir sola dönüyorum. Yastık bir tarafta diğer tarafa çekilmiyor. Çok büyük.🙈 Senin ki daha iyiymiş U olunca her iki tarafta. Sıkıntı olmaz.

Merhaba benim de sağ arterde direnç var. Bir aydır coraspin kullanıyorum. Direnç hala devam ediyor. Doktor tek bir damar bile yetiyor çoğunlukla dese de ben sıkıntı ediyorum yaç korkuyorum bişey olacak diye

merhabalar dr.sadece takip önerdi çok aşırı üzerinde durmadı oyüzden bende çok endiselenmedim açıkçası
sizde rahat olun kontrollerde Dr mutlaka bakar takip eder

X