2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar yüz nemlendiricisi olarak ne kullanıyorsunuz cildim inanılmaz kuruyor bikaç aydır doğal diye badenatural kullanıyorum ama kokusu çok rahatsız etti
Lorealin kremi var ama onun da danışma hattıyla görüştüm gebelerde herhangi bir araştırmamız yok kullanın ya da kullanmayız diyemeyiz dedi
Bepantholün yüz kremi için de üretici firmaya yazdım oradan cevap bekliyorum
Ben normal krem kullanıyorum herhangi yüz nemlendiricileri oda hamilelikde önemi varmı hiç bilmiyordum 🤷🏼‍♀️
Oyuzden öyle kullanıyorum ben krem , yüz temziliyicelerini fln

Kızlar yüz nemlendiricisi olarak ne kullanıyorsunuz cildim inanılmaz kuruyor bikaç aydır doğal diye badenatural kullanıyorum ama kokusu çok rahatsız etti
Lorealin kremi var ama onun da danışma hattıyla görüştüm gebelerde herhangi bir araştırmamız yok kullanın ya da kullanmayız diyemeyiz dedi
Bioderma hydrabio kullanıyordum gebelikten önce şimdi de ona devam ediyorum atopik bi cilde sahibim çok kuru bi cildim var pul pul dökülür burun kenarlarım nemlendirici ihmal edersem

Ben her yüzüme hem karnıma doğal hindistan cevizi yağı kullanıyorum.

Ben hindistan cevizi yağı kullanıyorum gebelikte. Zaten bilinen en iyi markaların kremleri bile elimde ve yüzümde hemen kızarıklık yapar içeriği kimyasallardan dolayı. Dermoskin topicalbiotin var bir de kullandığım -gebelik dışında tabii-

Kızlar bebeğe nevresim takımı uyku seti falan alanlar oluyor ilk 2 sene yastık yorgan yok diye biliyorum nevresim ihtiyaç mı?? Siz ne aldınız ben sadece alez ve lastikli çarşaf almıştım

Kızlar bebeğe nevresim takımı uyku seti falan alanlar oluyor ilk 2 sene yastık yorgan yok diye biliyorum nevresim ihtiyaç mı?? Siz ne aldınız ben sadece alez ve lastikli çarşaf almıştım
Ben buna benzer uyku seti aldım, beşiğin yanlarına vurmasın diye düşündüm, ama yastık kullanmam ilk zamanlar ona göre yastık alıcam kafası için

Eklentiler

• 5E7A15C2-CD20-4747-874E-295F0A44BFB5.jpeg
    5E7A15C2-CD20-4747-874E-295F0A44BFB5.jpeg
    254,6 KB · Görüntüleme: 49
Bende de aşırı kuruluk var. Yüz , el ve ayakta. Bir sürü krem aldım hiçbiri rahatlatmadı. O kadar kuru ki kaşınıyor ve kaşıdıkça yara oluyor. Vazelin baby sürüyorum rahat ediyorum

Ben sadece çarşaf aldım park yatakta yatıracağım üzerine battaniye vs aldım, reflü yatağı var ona yastık kılıfı filan geçirip kullanırım diye düşündüm ilk aylar

Peki canım biz şimdi yenidoğandan itibaren uyku tulumu mu kullanıcaz ilk etapta ne yapılıyor??
Baya hareketlenınce kullanmaya başladım uyku tulumunu.
Onun öncesinde battaniye yetiyor cok haraketli olmuyorlar.
Yaz bebeleri olacaklar, kışa anca uyku tulumu giyerler.

Tercih meselesı bu. Kimisi kullanmıyor
Kimisi kullanıyor . Uyku tulumu terletir genelde odanın ısısına gore gıydırmek cok önemli. Çocuğu terletmemek cok önemli.

İlk zamanlar battaniye kullanabılırsın
Sonra duruma gore bakarsın. Ben ılkinde çok gereksiz şeyler almışım diyorum:)

Kaç kilo aldın canım ikizlerde şimdiye kadar..nasıl gidiyor ben çok ağırlaştım 😔
Canım ben 6ay 6 kilo aldım dikkat ettim.
Evin içinde iyiyim ama dılarda işim olup çıkınca çok yoruluyorum genelde yatıyorum o neddnle çok rahatım . Sen kaç kilo aldın nasıl zor gidiyor mesela neyde zorlanıyorsun?

Ben sadece çarşaf aldım park yatakta yatıracağım üzerine battaniye vs aldım, reflü yatağı var ona yastık kılıfı filan geçirip kullanırım diye düşündüm ilk aylar

Ben de aynı şekilde canım reflü yastığı da almıştım yastık kılıfını reflü yastığına geçirmek aklıma yattı ben de öyle yapayım :)

X