2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Seninle aynı ilde oturan arkadaşlar yokmu yardımcı olsun hastne konusunda , cidden güzel bir doktor bulmak, iyi bir hastane bulmak cidden zorrr allahdan bana yakın hastane var ve ilk gittğim doktor çok ilgili alakalı ve hastaları hep iyi bahsediyor o konuda şanslı hissediyorumm
Geçen ay ayrıntılı ultrason için farklı hastane ve doktorları görünce cidden kendi doktoeuma şükrettm

Aslında dr a çok laf etmiyorlar da hastane personelinden acayip şikayetçi herkes .. Doğum, doğum sonrası süreçte hastane personelinden öyle şikayetçi ki herkes şöyle içime sine sine rahatça seçemiyorum , bak durum paylaştım bir arkadaş asla önermem demiş halbuki %85 oraya karar vermiş gibiydim insan bunları görünce kafası net olmuyor

Evet geldim çok soğukmus döndüm
Olumlu düşünelim. İnşallah sağlıkla dogsunlar

Aynen gördümmm Amaa zaten 100 kişiden 100de memnun olucak diye birşey yok oyuzden 1-2 kişinin kötü yorumlarına takılma

Ee hani kafana takmamıştın neden okuyup durdun internetten?
Bir çok problem doğumdan sonra normale dönüyor.
Arkadaşımın kızında vardı böbreklerde problem. Doğumdan sonra bir kaç defa kontrole gittiler. Zamanla da normale döndü. Dışarıdan müdahale bile edilmedi hatta.

Ben ilkine hamileyken yaptırdım sonucu hiç hatırlamıyorum ama risk yoktu demekki.

Doktor 24. haftada istenecek diye not etmişti. Pazartesi kontrole gidince neden gerekli olduğunu, yaptırmazsam neyi gözardı edeceğimi bir kere daha dinlemek istiyorum

Demir içerenleri, C vitamini içeren portakal mandalina suyu gibi şeylerle vermek gerektiği gibi

Benim ek gıda listem hala duruyor bu arada. 24 aya kadar ne verilir ne verilmez yazıyor

Jerseyi duymadım. Ben hergün 500 ml süt içiyorum. Doktor iç dediği için değil; sütsüz yaşayamam

Son düzenleme:
Canım bende de oluyor. Doktor ağrın olunca hemen uzan dedi. Hemen uzanıyorum. Bazen geçiyor bazen geçmiyor

Hangi şehirdeydin canım sen

Canım ben önermiştim. Her başım sıkıştığında o adama gidiyorum ben. Bazen ben dinlemekten yoruluyorım ama o anlatmaktan yorulmuyor
Sakın canını sıkma, bırda okuduğum kadarıyla neler neler değişiyor. Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…