2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hanımlar benim gibi sütgen kullanamayan varmı. Beni aşırı sıkıyor. Kullanmıyorum. Ama göğüslerim sarkacak.
Siz rahatsız oluyormu sunuz. Ne yapıyorsunuz
Ben enzirme südyenine geçtim kapsız olanlardan, uoksa eski südyenlerimi kullanmaıyorum artık

Bunu kullanıyorum
Tsk ederım mumkunse degerlerının resmını cekıp atabılır mısınız yani içeriğini elımde kullandıgım ilaç ve internette baktıgım ilaçta içerikler farklı gorunuyor eczaneden aldım ama yınede aklım karıstı sahte olabilir mi diye mümkünse karsılaştırıcam da ınternetteki yanlıs olabilir

Not aldım canım yarın arayayım inşallah teşekkürler
Gülhiz Karataş var birde çukurambarda. 2.de gitmiştim çok memnun kalmıştım İnternet yorumları olumlu baya. 600 du 3 4 ay önce ama şuan ne kadar bilmiyrium arkadaşım gitti o zaman ondan duymuştum fiyati.

Hmmm
Gülhiz Karataş var birde çukurambarda. 2.de gitmiştim çok memnun kalmıştım İnternet yorumları olumlu baya. 600 du 3 4 ay önce ama şuan ne kadar bilmiyrium arkadaşım gitti o zaman ondan duymuştum fiyati.
Şuan kesin artmıştır..
Benim bu trisomi 21 de risk orta düzeymis yani down sendromu. Ayrıntılı ultrason da netleşir diye umuyorum inşallah temiz çıkar da rahat bir nefes alırım. Böyle orta risk ile kapı Aralık kaldıkça bu 4 ay geçmez zehir olur bana muammadan..

Benim de asahilarda hiseediyrm bazen sag kasık sol kasik bazen gobek deligine yakın. Anlamadım valla tur atıyor sanırım

Hangi değerlermi attıyım canım anlamadım. İlacın kutusunu diyosan onu attım hatta bitmek üzere bu ayda kullancam mı bilmiyorum doktora sorucam

Bugün işyeri söyledi canım 3 haftam kalmıştı benimde ama maalesef 32 de çıkcam
İdari izin amirin onayıyla olduğu için öyle söylemiş. Bu iznin kalktığı anlamına gelmez. Ben öğretmenim bugün ilçe milli eğitim müdürlüğüne sorduk devam ediyor dediler 24+0 da çıkabilir dediler.

Dediğim gibi kamu da geçerli olabilir hala ama ben işçi olarak çalışıyorum maalesef kaldırıldı dendi

Hangi değerlermi attıyım canım anlamadım. İlacın kutusunu diyosan onu attım hatta bitmek üzere bu ayda kullancam mı bilmiyorum doktora sorucam
Evet ilacın kutusunun kine bakmam gerekiyordu arkadaki degerlere cunku ınternetten baktım farklı degerler yazıuor bendekinden farklı degerler yazıyor(

Evet ilacın kutusunun kine bakmam gerekiyordu arkadaki degerlere cunku ınternetten baktım farklı degerler yazıuor bendekinden farklı degerler yazıyor(
Aaaaa tüh yaaaaa ben ilaç kutu yaptım attım onuİstersen yarın eczaneden çek bak.. emin olamassan

Hanımlar artık pek adet örf kalmadi ama ben ilk toruna kizın tarafı beşik yapar esya alır diye duydum. Ben hatrlayamıyorum bizim ailede nasıl yaptılar. Ben ilk çocugum annemlerin ilk torunu olacak. Beşigi biz kendimiz sipariş ettik. Geçen kayinvalidemle konusurken beşigi aldık diye konuşunca esyalari siz hepten mi alcaksiniz gibi sordu ama sonra da sustu bi ben acaba ima mı etti dedim. Sizlerde nasıl bu işler kayinvalide kayinpeder bişey alıyor mu? kıyafet vs dısında böyle beşik mobilya bebek arabasi vs gibisinden soruyorum. Eşime söyledim aman kimseden bişey beklemeyiz boşver annem onu demek istememiştir ondan sormamıştır. Kimse alcaz demezse napalım yani benim babamgil de abimin kızına almadi onların ilk torunuydu almadilar beşik falan dedi. Erkekler takilmıyor da bu konulara bayanlar olarak malum biz sonradan mevzu olmasın diye dusunuyoruz. Şuan annemlere de bunu dile getirmedim. Anneannem kanser hastası annemin aklı onda. Bakımına hastane işlerine bakıyorlar akılları başka yerde yani. Niye kadinlar olarak biz hep evhamlıyız ya bi de hamilelikte ekstraları yaşiyoruz yani. Gamsız olamadm gitti

Vallaaa bizde adet olarak değil herkes içinden geleni yaptı, annemler bebek odasını alalım dediler beşikle dolabı, kayınvalidemle kayınpederimde bizde bebek arabasını , bebek çantasını, kanguruyu alalım dediler aralarında anlaşıp öyle aldılar, ama adet fln olduğundan değil yaniii içlerinden geldikleri için yaptılar
Normalde banada kayınvalidem öyle demişti bebek odasını kız tarafı alır adetlerde öyle dedi,
Bende hatta dedim kayınvalideme, adet için yapmaz annemle babam içinden geldikelri için yapıyolar bizde öyle birşey yok dedim..

Artık onların insiyatifine kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…