2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok güzel bir göbek ,sağlıcakla büyüsunler içerde 🌸
Tasindiniz mi acaba , yürüyüş arkadaşı bekleniyor 😄 tek başına insan motive olamıyor pek
Maşallahı var ☺️
Ev bakıyoruz ya ah bi bulabilsek, ya çok eski ya çok pahalı ya yeri kötü.. Ama az kaldı hissediyorum, hazırlıklara toplanmalara başladım 😍

Canım bana lansinohu tavsiye ettiler. Elektronik, tekli olan 700 TL e bebekte. Bir grup var ya, bebeğimize ne almalıyız diye, oraya sormuştum.
Aynen o lansinohuda favoride onada iyi diyolar dedim ucuz yollu bide bunu gördüm deee artık iyi hangisi çekiyosa onu alıcaz Yorumları okuya okuya😍😍🌸

Ben 39 göremem diye korkuyorum ama erken anlayışım 37 benim insallah dogurmam ne sen ne de ben cok zor premetüre bakmak hem psikolojik olarak hemde fiziksel olarak dua et dogmasın tut içinde
Bnde 36-37 doğsun istiyorum 40. Haftalara kadar beklmek istemiyorum ama bn cok asiri erken dogup yasayamamasindan korkuyorum

Arkadaşlar şimdi dr dan çıktım,
3 lu tarama sonucunun risk grubu altında değil üstünde de değil ortasında olduğunu istersem amniyosentez yaptıracağımı, istemezsem riskleri kabul ediyorum diye kağıt imzalamamı isteyeceğini söyledi. İstemiyorum dedim uzun bir yazı yazdırıp kagit imzalatti.. moralim alt üst oldu cidden risk grubu altında değil mi bu değerler ??
Bu arada hiç rahim ağzına falan bakmadı ben en son söyledim ona buradan değil alttan bakılır gerek görülürse şimdilik gerek yok dedi yani rahim ağzını devlet ölçmüyormus öğrenmiş oldum .
Kizlar cidden bu değerler orta mi ya ..

Eklentiler

• 20220308_095452.jpg
    20220308_095452.jpg
    182,9 KB · Görüntüleme: 62
Bnde 36-37 doğsun istiyorum 40. Haftalara kadar beklmek istemiyorum ama bn cok asiri erken dogup yasayamamasindan korkuyorum
Bunları düşünüp ne kendin kaygılan ne de bebeğe kaygı yükle. Artık çok ilerde hersey 25 haftada bile yaşıyor sağlıkla bebekler. Zaten çok şükür bir sorunda yok. Hiç düşünmüyorum ne zaman doğar diye mesela. Ikiside zamanından 3 hafta önce geldi ama 42 de gelseler bile beklerdim. Güzelliklere odaklan şuanin tadını çıkar.

X