2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Tekrarladigini doktorunuza bildiriniz mi belki daha farklı bir ilaç verir. Sirkeli suyu doktor mu tavsiye etti acaba
Doktorlar söylüyorlar. Kendi doktoruma da demistim sirkeli suyla idar3 ettim diye. Kontrolüme kadar kullandim sonra ilac vermisti. Simdi biraz var gibi kontrole gidince yine soyleyecegim

Kızlar bunu bebek bakım çantası yapsam olur di mi? Bunu arabada bırakacağım sürekli. Götür getir olmasın diye. Elimde diğer çocuklardan da var. Krem ve mavi. Onlarida yanımda taşırım dönüşümlü gerektikce diyorum.
Gayet olur neden olmasın☺️

Kızlar kalsiyum ve Demir için hangi ilaçları kıllanıyorsunuz? Ben şimdilik magnimore plus ve imom kullanıyorum. İmom’un içinde bir çok şey var ama eksik kalıyor. Yeterli değil.

Eklentiler

• AC39E7B3-31C4-402D-A02C-5B2135772ECF.jpeg
    AC39E7B3-31C4-402D-A02C-5B2135772ECF.jpeg
    94,5 KB · Görüntüleme: 60
Surrender Surrender fbtl fbtl yaaa bende şubat ayında çok gittim hastaneye biraz gitmeyi düşünmüyorum belki eşim için ayın ortasına doğru giderim ama ilaçlarımda bitti siz napıyosunuz ilaçlar bitince 😃😃😃🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Canım sağlık ocağına yazdır. Benim doktorum numarasını verdi. İlaclarim bitince mesaj yazıyorum.🙈 Reçete numarasını yolluyor alıyorum.

Kızlar kalsiyum ve Demir için hangi ilaçları kıllanıyorsunuz? Ben şimdilik magnimore plus ve imom kullanıyorum. İmom’un içinde bir çok şey var ama eksik kalıyor. Yeterli değil.
Magnımore ben de kulanıyorum. Sittin sene içsen bitmiyor 😂
Magnorm efervesan
Ve demir

D vitaminine üşeniyorum ama en gereklisi o

Ben de imom kullanıyorum başka bir şey vermedi doktor. Belki pazartesi giderim o zaman kalsiyum sorarım olmazsa. Bir de magosit kullanıyorum.

İçerik hakkında fikrim yok ama şu iki ilacı aliyorum çok düzenli olmasada ben

Eklentiler

• 1646472398840815855224076672291.jpg
    1646472398840815855224076672291.jpg
    120,8 KB · Görüntüleme: 50
Sonrada kullanırım diyorum. Klasik çantaları sevmiyorum pek. Sipariş vereyim bunu🥰
Ben de kol çantası gibi bir şey aldim ilk çocukta. Artık bu çocuktan sonra onu notmal çanta olarak kullanırım.😂 Şimdi baktım baya pahallanmis iyi değerlendirmek lazım.

Pazartesi diye düşündüm ama
Şoförümün işi varmış. Salı ya da çarşamba olabilir. Yatak odam gelırse cumaya kalabilir 😂
Şoförüm'ü okuyunca gözümde çok zengin bir hatun canlandı ama kocandan bahsediyosundur heralde. Kocandan bahsediyon dimi? Kocandan bahset yoksa kıskanırım😂😂😂

Kızlar bunu bebek bakım çantası yapsam olur di mi? Bunu arabada bırakacağım sürekli. Götür getir olmasın diye. Elimde diğer çocuklardan da var. Krem ve mavi. Onlarida yanımda taşırım dönüşümlü gerektikce diyorum.
Ben klasik bebek bakım çantalarını hiç beğenmiyorum zaten bu gayet hoş.

X