2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben de birşey sormak istiyorum. Instada Takip ettigim bir bayan tavsiyesi. Kadin dogumcusu ona nioli yagını önermiş sistit ve idrar yolu enfeksiyonu icin. Camasıra damlatiliyormus. Ama tavsiye eden kişi hamileler için birşey demedi bu yagı duyan bilen var mı? Hamileler kullanabilir mi acep aslında kullanilabilse ne iyi olur 🙄🙄

Hocam kabul etmediklerine dair yazı isteyin 32 ye kadar olabilecek herhangi bir olumsuzlukta da sorumlu tutacağınızı bildirin o zaman nasıl kabul ediliyor şaşırırsınız ... öyle bir hakları var mıymış ayrıca??
Önümüzdeki hafta dilekçe yazacağım. Bana idarenin insiyatifinde verilmeyebilir dediler. Ne olacak bilmiyorum

Bende eşimle aşkından gebererek evlenmedim doğrusu kendisi de bilir huyunu suyunu sevdim de evlendim ailesi olmasa belki zamanla aşkta olurdu da olamadı😂 Ona rağmen 3 çocuk yani bide filmlerdeki aşıklar gibi olsak takım kuracaktık heralde😂
Eşim kuracak heralde koymuş kafaya ben defteri kapatıyoruz dedim 4çocuk guzelllemesinde :oha:

Başımıza geleceklerin farkında değil heralde :tokat:

Mesela 32+5 olurum ama 32 haftalik diye rapor alabilir miyim onu bilmiyorum
Hımm anladım. Keske bu 32 sonrası aktarilacak diye o vakit çalismasak da 24 den itibaren calisip orayi aktarsak topluca bişi olurdu ama 24 haftalik iznin de garantisi yok her an kalkabilir diye korkuyrz

Kızlaar herkese iyi akşamlaar 😌 Size bir sorum var; 2 gündür böyle karnımda bir sertleşme, gerilme oluyor. Özellikle yemekten sonra ya da çok ayakta kalınca. 20. Haftadayım tam. Aranızda böyle bişey yaşayan var mı? Biraz rahatsız oluyorum 😞 gerginlik hissi rahatsız ediyo çok .

Hımm anladım. Keske bu 32 sonrası aktarilacak diye o vakit çalismasak da 24 den itibaren calisip orayi aktarsak topluca bişi olurdu ama 24 haftalik iznin de garantisi yok her an kalkabilir diye korkuyrz
Evet hiç belli olmaz .keşke sona aktarabilsek

X