2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Güzel anneler merhaba,ben dün detaylıya girdim 22 haftalık,çok şükür herşey yolundaydı fakat rahim ağzında sıvı gördü doktor bebeğin kafası aşağıda,akıntın varmı diye sordu,evet dedim,kendi doktoruna bi görün dedi.Bende doktoruma gittim alttan baktı mantar var dedi krem fitil verdi rahim ağzı 30mm ölçtü.Böyle bir durum yaşayan var mı o anın şaşkınlığıyla iki doktora da sormamışım sıvı niye vardır diye biraz huzursuz oldum açıkçası,böyle bişey yaşayan oldu mu acaba ya da duyan ?
Ben de mantar yaşadm. Hatta 3 aylik olmadan yaşadim. 15. Haftada falan anca doktorum ilac verdi. O arada bi ara dayanilmaz kaşıntilar sarıdan yeşile dönük pütürlü akıntılar vardı. Sirkeli suyla yıkadim. Enjektörle vajina agzina sirkeli su sıktım toparladi ilacı da kullandim kesildi. Su aralar yine akıntı arttı yine geliyor heralde. Ama bu sefer sirkeli su ile devam ediyorum öncesinden ki hemen artmasin belki kontrol altına alabilirim.

Hemen bakayım bende 😍😍
İnstagramda çok önüme çıkıyor ama güvenemedim bir türlü kumaşını falan görmeden almayayım demiştim. Ama sen beğenmişsin demek ki 😍
Bayaaa iyi kalın kullanışlı çok güzel cidden su geçirmez kesinlikle alıcaksan bunu al😍😍💜 hemende gönderdiler

Ben de mantar yaşadm. Hatta 3 aylik olmadan yaşadim. 15. Haftada falan anca doktorum ilac verdi. O arada bi ara dayanilmaz kaşıntilar sarıdan yeşile dönük pütürlü akıntılar vardı. Sirkeli suyla yıkadim. Enjektörle vajina agzina sirkeli su sıktım toparladi ilacı da kullandim kesildi. Su aralar yine akıntı arttı yine geliyor heralde. Ama bu sefer sirkeli su ile devam ediyorum öncesinden ki hemen artmasin belki kontrol altına alabilirim.
Geçmiş olsun canım,bende kaşıntı felan hiçbirşey yok aslında ama hafif yeşil sümüğümsü akıntı oluyordu ama çok az.Kasıklarımda ağrı vardı adet gibi bide ince sızlamalar sanki elektrik çarpıyor gibi doktorun verdiği krem ve fitile başladım inş işe yarar.Senin bu tarz ağrıların oluyor muydu?

Kızlar peki idari için 23+0 mı yoksa 24+0 da mı başlıyor haziran grubunda kimi 23+0 kimisi 24+0 da almış raporu ne zaman gitmek gerekir acaba bilgisi olan var mı?

Kizlar benim idari iznim haftaya değil ondan sonraki hafta çarşamba başlıyor. Ben de pazartesiden başlamak istiyorum .Ya o haftanın pazartesi izne ayrılacağım. Ya da sonraki pazartesi yani 21 mart .1 hafta ileri atmış olacağım. 32 den sonra tekrar başlayacağım için 1 hafta ileri atabilecek .ama ya kalkarsa diye bir korku da yok değil içimde. Ben başlayana kadar kim bilir ne karar alınır. Kafam da karıştı siz olsanız ne yapardınız
24. Haftalik idari izni geç başlarsak o hafta yanmıyor mu ileriye mi atılıyor 🤔🤔 ben tam anlayamadım yazınızı

Geçmiş olsun canım,bende kaşıntı felan hiçbirşey yok aslında ama hafif yeşil sümüğümsü akıntı oluyordu ama çok az.Kasıklarımda ağrı vardı adet gibi bide ince sızlamalar sanki elektrik çarpıyor gibi doktorun verdiği krem ve fitile başladım inş işe yarar.Senin bu tarz ağrıların oluyor muydu?
O aralar ara ara sızım vardı ama ilk aylar diye rahimde genişleme vs sebepledir diye dusundum. Mantara yormamıstım.

X