2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bizi zaten bu erkek hevesine düşüren çevremiz. Bir de şöyle düşün ağabeyin bile kıskanıyor seni ama kız kardeşin olsa kıskanmazdı seni daha iyi anlardı. O yüzden çocuğun kız olsa bile kızın için çok iyi olacak bu bakımdan düşün ileride 3.yüde denersin hem. Benim 3. oluyor artık istemem bunu dahi istemedim hiç bi de oğlum olsa demedim hatta 2 kızım olduğu için çok mutluyum. 3 madem oldu bir de erkek olsa da herkesin çenesi kapansa dedim bizde farklı meyve tadarız dedim ama Allah herkesten iyisini bilir hayırlısı buymuş sağlıkla gelsin diyorum şimdi hatta içime daha da sindi ayrı oda derdi yok harem selam derdi yok üç kardeş hep birbirlerine destek olurlar birbirlerinin her halinden anlarlar en özellerini anlatırlar Allah hiç ayırmasın kuzularımı inşallah.
Amin canım kesinlikle haklısın.

Hanımlar bu haftada şiddetli rahim ağrısı yaşayan var mı? Özellikle kalkarken günde en az 6-7 kez bıçak saplanır gibi oluyor, rahmim aşağı çekiliyor resmen, dik duramıyorum. Ama 2-3 dakikaya azalıyor. Birkaç gündür böyle. Endişelendiriyor

Bayb me gümüş kapakları nasıl acaba, silverettemi ne vardı galiba yoksa o mu iyi arada kaldım🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Birde elektirikli sağma makinalarını. Hangiler güzel. Baktım baya pahalı ya
Ay bende takipteyim canım hem gümüş kapak hem sağma makinesi🤣 Bir bilgi alırsan buraya yazar mısın 😂 sağma makinesi hep lansinoh çıkıyor benim karşıma. Ama yine de emin olup alamadım bi türlü 🤷‍♀️ buradan bi arkadaş ikinci el almıştı öyle okudum sanki aslında güvensem bende alabilirim belki o şekilde temiz az kullanılmış

Günaydın kizlar malum geçen perşembe dr a gittim tek kullanımlık antibiyotik vermişti idrar yolu enfeksiyonu için. Hafifledi ama tam geçmedi hala sık idrara çıkma ve sürekli idrar var hissi devam ediyor dun gözüm korktu burada arkadaşımız melek hastaneye yattı bi kaç kişi de aynı sorun var ben bugün bir daha gidip idrar testi vericem gitmişken ultrason da bakarmış de çok sık girmiş olcam dedim ama bu radyasyon değil korkma sıkıntılı gebelik geçirenler perinatoloji de haftada 2 girer bazen aylarca dedi rahatladım. Insallah üşütmedir de enfeksiyon değildir. Enfeksiyondan korkuyorum hamilelikte .

Hanımlar bu haftada şiddetli rahim ağrısı yaşayan var mı? Özellikle kalkarken günde en az 6-7 kez bıçak saplanır gibi oluyor, rahmim aşağı çekiliyor resmen, dik duramıyorum. Ama 2-3 dakikaya azalıyor. Birkaç gündür böyle. Endişelendiriyor
ilerleyen zamanlarda bu baskı daha da artıyor. Bence bu baskı böyle devam edecek .Ben karnımı sıcak tutuyorum yoksa ağrıyor. İş yerinde şalla sarıyorum

Günaydın kizlar malum geçen perşembe dr a gittim tek kullanımlık antibiyotik vermişti idrar yolu enfeksiyonu için. Hafifledi ama tam geçmedi hala sık idrara çıkma ve sürekli idrar var hissi devam ediyor dun gözüm korktu burada arkadaşımız melek hastaneye yattı bi kaç kişi de aynı sorun var ben bugün bir daha gidip idrar testi vericem gitmişken ultrason da bakarmış de çok sık girmiş olcam dedim ama bu radyasyon değil korkma sıkıntılı gebelik geçirenler perinatoloji de haftada 2 girer bazen aylarca dedi rahatladım. Insallah üşütmedir de enfeksiyon değildir. Enfeksiyondan korkuyorum hamilelikte .
Banada hafif enfeksiyon var diyip tek kullanımlık suya katılan ilaç vermişti antibiyotik sanırım oda şimdi hafif kasık ağrısı bel ağrısı filan var bende de melek hastaneye yatınca benimde gözüm korktu yarın devlette randevum var tekrar idrar tahlili isticem inşallah kötü durum yoktur ikimiz de de 🤦🏻‍♀️

Baby me pamuklarından alacagım kızlar indirim gününü kaçırdım mı takip eden bilen var mı
Bu pamukları altını temizleme de mi kullanıyoruz 🤭 çevremde ufak bebekler çok uzun zaman önce vardı şimdi hiç bilmiyorum bu durumları oyüzden soruyorum

X