2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çıktım canim
Kalp atışı duyuldu ama haftaya gel daha net duyulur dedi. Midem bulanıyordu zaten pek de soru sormadım 😀
Önceki çocuğumun da doktoruydu kendısı

Mide bulantısı icin önce geceden başlıcam almaya gün içinde ile yaramazsa
Daha etkilisi var dedi onu alıcam artık.
Canm 6 hafta kaç günlük seninki.

Hanımlar 9 Kasım Salı gece beta hcg 46 çıktı. Sağlık ocağına 2,5 gün sonra bu sabah kan verdim. Haftasonu olduğu için sonuç ne zaman çıkar bilmiyorum ama hemşire kendi kendine konuşurken biraz düşük 1000 leri görmeli dedi.Sağlıklı bir gebelik olsa bile 2,5 günde 46 dan 1000'e yaklaşması imkansız değil mi? Anlayamıyorum.
Adetin geçmiş miydi canım yoksa daha var mi

Canım şuanlık özel bağlar hastanesine gidiyorum. 6+3 üm bende eşimle birlikte keseyi görmek ve kalp sesini duymak için gittik ama doktorumdan memnun değilim devletle devam etmeyi düşünüyorum. Eşim erkek doktora karşı ordaki tek bayan doktora gidiyordum. Herkesin adından bahsettiği kadın doğum hastanesinde bi doktor buldum onunla devam edicem inşallah salı günü randevum var hatta. Siz bağlar hastanesini düşünürseniz erkek doktorlar da vardı tabi. İlk gebeliğim olduğu için doktor tavsiyelerine göre gidiyorum bende
Ben genesis yada bower hastanesinde fatmanur hocayı övdüler..onlarla bi başlayım diyorum

Cok sag ol canim cevap icin. Ultrason hesabı 1 hafta geri olup sonra değişir mi yoksa bu geç döllenme mi diye merak etmiştim. Normalde 5+5 iken ultrasonda 4+5 görünmüştü. Pazartesi doktorla tekrar randevum var ama soru işaretleri çok yorucu ilk çocuk sarhoşluğu bu olsa gerek 🙈🙈 ilk haftalar ultrasonla SAT arasında fark yaşayan oldu mu hiç aranızda ?
Geç döllenme de olabilir tabiki geç yumurtladıysanız eğer. Ama öyle birşey olduğunda doktorun zaten sat tarihini değiştirir takibini ona göre yapar merak etme☺️
Benimde hayaldin hep 3 çocuktu 2 olunca tamamız biz artık dedik bi yoluna koyduk ama 3. Süpriz yaptı bize ❤️
Ah o ne güzel sürpriz öyle ☺️🎈

Bizde 17 aylik diye dert ediyoruz bacim senin önünde egiliyorum😅 allahim kolayligini verir insallah sagliktan gelsinler😅
Seninkilerin yaşları tam iyi olacak bide aynı cinsiyetten olurlarsa tamamdır 🥰
Bende ne ara bu hale geldim bilmiyorum ki, 4 çocuklulara yuh ya abartmışlar diye bakarken işte 🤣neyse yaa olmuşsa Allah'ın bir bildiği vardır 🥰

X