2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bunun fiyatı nasıl indirme girmiş e bebekde de ben normal fiyatlarınıda bilmiyorum😂😂 normal mi inmişmi gerçekden

Eklentiler

• E9B06E90-9538-465D-A3C4-470A6719D465.png
    E9B06E90-9538-465D-A3C4-470A6719D465.png
    312,6 KB · Görüntüleme: 63
Aynen bence de yazık bize asla asla yıkanabilir bez yok😂😀
Eskiler gördükçe " ne şanslısınız, bizim zamanımızda yoktu . Boklu bez yıkıyorduk" diyor.

Bazıları parasal degil tabii, sağlık açısından düşünüyor bunu .
Ama isteyen istediğini yapsın
Ben böyle iyiyim 😀
Zaten ilk zamanlar günde 10 taneye yakın bez değiştiriliyor gece de degil buna .

Hem benim premses ellerim kaldırmaz :KK53:
Deterjanlara karşı tepki veriyor. Elde yıkamayacak ama
Boklu bezler önce elde temizlenecek galiba degil mi, sonra makine 😂

Eskiler gördükçe " ne şanslısınız, bizim zamanımızda yoktu . Boklu bez yıkıyorduk" diyor.

Bazıları parasal degil tabii, sağlık açısından düşünüyor bunu .
Ama isteyen istediğini yapsın
Ben böyle iyiyim 😀
Zaten ilk zamanlar günde 10 taneye yakın bez değiştiriliyor gece de degil buna .

Hem benim premses ellerim kaldırmaz :KK53:
Deterjanlara karşı tepki veriyor. Elde yıkamayacak ama
Boklu bezler önce elde temizlenecek galiba degil mi, sonra makine 😂
Herhalde öyledir nasıl temizlenecek o boklar🙈🙈🙈 hem de sulu... Aynen katılıyorum canim.
Asla bu konuda prensesligi kabul edebilirim. 😂
Ya neden saglikliymis ama ben sağlıklı yaşam olayından uzak bir insan olmak istiyorum bu noktada 😂 sanırım sağlıklı yaşam bana göre değil 😂

Ayyy bide çalışıyosun, normal ozman istanbulda hava iyi olduğu için yapabiliyorum soğuk havalarda bende yapamadım, bide evim çok toz tutan bi ev🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ hele çalışsam asla tek yapmam kalk beraber yapıcaz derimde evde olduğum için kendi aramızda iş bölümü yaptık oyzuden bişi diyemiyorum😀😀
Ayyyy hiç sorma, tane tane pilav yapan ben 2 aydır asla yapamıyorum deliricem🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Valla bu erkeklere ne yapsan yaranamassın😀 oyuzden ben bişi söyleyince gülüp geliyorum 😀 susuyor sonra
Cidden ben de bazen yemeği tatsız tutsuz yapiyorum bu niye böyle oldu falan oluyor 😅😅 hakikaten neden öyle oluyor ki hep yaptigimiz yemekler halbuki 🤭🤭

Herhalde öyledir nasıl temizlenecek o boklar🙈🙈🙈 hem de sulu... Aynen katılıyorum canim.
Asla bu konuda prensesligi kabul edebilirim. 😂
Ya neden saglikliymis ama ben sağlıklı yaşam olayından uzak bir insan olmak istiyorum bu noktada 😂 sanırım sağlıklı yaşam bana göre değil 😂
Evet, o kadar derine inmek istemiyorum ben de :KK53:

Bunun fiyatı nasıl indirme girmiş e bebekde de ben normal fiyatlarınıda bilmiyorum😂😂 normal mi inmişmi gerçekden
2.si 1 TL indirimleri oluyor hepsi burada da ordan almisdim ben.84 li 1 numara ve 84 lu 2 numara 1 er paket aldım.141 TL ye toplamda. Adet fiyatı 83 kuruş mu ne yapıyordu.3 numara alayım diye bakdim 1.27 ye geliyor e bebekde

2.si 1 TL indirimleri oluyor hepsi burada da ordan almisdim ben.84 li 1 numara ve 84 lu 2 numara 1 er paket aldım.141 TL ye toplamda. Adet fiyatı 83 kuruş mu ne yapıyordu.3 numara alayım diye bakdim 1.27 ye geliyor e bebekde
Hepsi buradada evet tane 1 tl oluyo ama zamanlaro vsr galiba kim bilir bidaha nezman olur
Geçen bayb turcoda vardı acaba sleepyde nezman olur🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Kimisi de almıyo daha çok kötü olasın diye bekliyo boşver en rahatı sensin😂

Prima kullanırım zaten ya diğerleri de neredeyse aynı fiyat zaten ablaları da primayla büyüdü hak geçmesin😂
Ama canım premium care almayacaksan eğer Sleeppy Natural daha iyi.
Ben arkadaşımda inceledim ilk zamanlar için Bio Natural olanı alıcam o bir tık daha pahalı, büyüyünce Natural olana geçerim normal prima dan kat kat iyi kızımda kullandım premium care ona rağmen Sleeppy daha güzel gelmişti. Bi incele bence çok alma

X