2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Oooo kim uğraşacak o kadar canım ya 😀😂

Kızımda baston puseti kaldırırım her yere ınerdım😀
Traveller bana gore degil yahu.

Benim ev 1.kat o yüzden işim kolaydı.
Bu arada yıllarca giriş katta bir köşede durdu da çalınmadı 😂

Açıp sokağa koymazdım tabi ben inene kadar çalarlar diye. Yüksek girişli apartman.
İçeride giriş katta açıp çocuğu evden getirip yatırır, giriş merdivenlerini içinde çocukla indirirdim 🙄

Yarın da devlete randevum var daha cumartesi girdim ultrason a 3 gün sonra gene mi gireyim napim bilmiyorum sizce millet ayda bir gidiyor benn 3 gün 1 hafta her dk her dk şimdi 16+3 çıktı şimdi gitçem geride gitçek canım sıkılacak napim sizce

kızlar ben doktordan çıktım herşey yolunda çok şükür ama AFP testi istemedi doktor bende sormayı unuttum 1 ay sonra detaylı yaptırıcam o yüzdenmi acaba aradım hastaneyi asistanı ile konuştum detaylı olacağı için hoca istememiştir dedi acaba normalmi bilemiyorumm.. bu arada tavsiye isteyenler olmuştu bende istemiştim anadolu yakası medical park göztepe dr. gökmen iyigün ilk kez gittim bilgili konuşkan bir doktor bir sürüde resim verdi 4 boyutlu sarı olandan da oğlum eli ağzındaydı çok değişik olduk eşimle 2. çocukta olsa gene de duygulandık ağlayacaktık neredeyse 😥 .. umarım herkes hayırlı sonuçlar alır bugün doktora gidenlerede kolaylık diliyorum özellikle istanbul da hava trafik berbat 👍👍

kızlar ben doktordan çıktım herşey yolunda çok şükür ama AFP testi istemedi doktor bende sormayı unuttum 1 ay sonra detaylı yaptırıcam o yüzdenmi acaba aradım hastaneyi asistanı ile konuştum detaylı olacağı için hoca istememiştir dedi acaba normalmi bilemiyorumm.. bu arada tavsiye isteyenler olmuştu bende istemiştim anadolu yakası medical park göztepe dr. gökmen iyigün ilk kez gittim bilgili konuşkan bir doktor bir sürüde resim verdi 4 boyutlu sarı olandan da oğlum eli ağzındaydı çok değişik olduk eşimle 2. çocukta olsa gene de duygulandık ağlayacaktık neredeyse 😥 .. umarım herkes hayırlı sonuçlar alır bugün doktora gidenlerede kolaylık diliyorum özellikle istanbul da hava trafik berbat 👍👍
Merhaba AFP testi ne için yapılıyor doktorunuz mu önerdi?

Gelseydim demekki yan yan olucakmışız😂😂😂
Cok sinirlendm valla orda baskasida geldi doktor detyli icin kagit vermis rica kagidi kiraz hanma cikmslr vermemis 182 mhrs aryn dems b nde israr ettm doktroa alamiyorum 182 den arkdasm burdn alms direk diye yok ben yesil alan kaydi actm 182 den alicksn diyor israrla . Yani aladim sende onun icin gideceksen bosuna gitme derim yada yaknsan sansini bi dene belki alrsn

Merhaba AFP testi ne için yapılıyor doktorunuz mu önerdi?
evet ama daha önceki ay gittiğim dr. söylemişti 16-18 hafta arası yapılacak diye ama ben doktor değiştirdim bu yeni dR. söylemedi yaptırmazsam içimde aklımda kalır bende aradım asistanı detaylı yapılacağı için yapmıyor hoca dedi ama internette araştırın rutin hamilelikte yapılan bir testmiş kandan bakılıyor ..

evet ama daha önceki ay gittiğim dr. söylemişti 16-18 hafta arası yapılacak diye ama ben doktor değiştirdim bu yeni dR. söylemedi yaptırmazsam içimde aklımda kalır bende aradım asistanı detaylı yapılacağı için yapmıyor hoca dedi ama internette araştırın rutin hamilelikte yapılan bir testmiş kandan bakılıyor ..
Tmm bakacağım teşekkür ederim 💐

Cok sinirlendm valla orda baskasida geldi doktor detyli icin kagit vermis rica kagidi kiraz hanma cikmslr vermemis 182 mhrs aryn dems b nde israr ettm doktroa alamiyorum 182 den arkdasm burdn alms direk diye yok ben yesil alan kaydi actm 182 den alicksn diyor israrla . Yani aladim sende onun icin gideceksen bosuna gitme derim yada yaknsan sansini bi dene belki alrsn
ya canım alamadın illaki 182 denmi al dediler bana da zeynep K. aynısını yaptı ikidir gidiyorum 182 diyor ama açıldığı anda 11-14 hafta testi ile yanyana açılıyor o boş 20-24 olan dolu devamlı bence alamıcaz ben şimdi göztepe medikal parktan çıktım detaylı 950 tl dediler mecbur artık yaptırıcam , çünkü oğlumda yapılmadı böbrekte daralma varmış anne karnında başlamış 7 yaşına geldiğinde o böbreğin gelişmediğini ve çalışmadığını doğduğu andaki kadar küçük kaldığını öğrendik bizim için büyük bir yıkım oldu onun için bunda yaptırıcam içim rahat etsin herşey Allahtan ama ben elimden geleni yapayım istiyorum...

Kiraz hanım vermiyo yani randevu🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Hadi ya 2 kere gittin bide yani kötü olmuş, 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Valla ben haftaya salıya tekrar randevu aldım, eğer alamasaam detaylı ile ilgili en azından bebeği görürüm diyorum kendimkendime, eğer alamasamsa zorlamıcam valla detaylıyada gitmem artık napalım🤷🏼‍♀️

Oh çok şükür hadi gözün aydın 🤗
Hadi hayırlı uğurlu olsun canım sağlıkla gelsin 🥰
Yarın da devlete randevum var daha cumartesi girdim ultrason a 3 gün sonra gene mi gireyim napim bilmiyorum sizce millet ayda bir gidiyor benn 3 gün 1 hafta her dk her dk şimdi 16+3 çıktı şimdi gitçem geride gitçek canım sıkılacak napim sizce
Canım ne kadar geri çıkıyor adete göre? Doktorun yorumu ne? Benim de geri çıktı bir hafta adet günümü değiştirdi doktor şimdi her şey normal çıkıyor

Ya kızlar ben akıntı için fitil kullanmaya başladım. Fitili yerleştirdikten sonra yarım saat falan kalkmıyorum yerimden. Ama kalkınca geri geliyor sanki ve fitilden sonra akıntımda çok oluyor. Beceremiyor muyum acaba :KK43:
Ben ilkinde çok kullanmıştım. İşaret parmağını komple sokuyorsan zaten oluyordur😊 ama gece tam uyumadan atardım ben. Öyle olunca sadece fazllaık çıkardı ama akıntımı hemen keserdi.
Hanımlar sol kalçama bıçak saplanır gibi bir ağrı kilitlendim resmen. Birde ağrı belime vuruyor bu neden oluyor yaşayanınız var mı? Kalsiyum eksikliği zannedersem. Bugün devit 3 e başladım kaç damla kullanıcam bilmiyorum. Netten eşim baktı 9 damla ekmeğe damlattık. Biraz ağrım gitti. Şimdide çürük dişim ağrımaya başladı ağrı kulağıma vuruyor 😞
Sanırım siyatik ağrısı yaşıyorsun sen de. Bende de oluyor ilk kızımda da olmuştu ama son haftalarda. Bunda erken başladı

X