2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merhaba başakşehir çam sakura da gebelik şeker yüklemesi yaptıran ve perinatoloji de detaylı ultrasona giren var mı

Özel hastane veya devlet hastanesi kıyası yapmadımki. Devlet hastanesini boşver özele git demem asla kimseye.
Devlet hastanesine gitmeyen kıyaslayamayacak şanslı kesimden de değilim 😂
Ben ücretsiz verilmesi gereken sağlık hizmetinin hiçbir kurumda eşit verilmediğini belirttim. Ne kadar büyük ve yeni bir yer olursa olsun.

Özel hastanelerin bir çoğunun da ne olduğunu biliyorum. Alt segmente bir hastaneye de gittim üst segmente de. Geneli makyaj. 😁
Yani kıyas konusunu bilemiyorum ama gittiğim hastaneyi kotulediniz burda sonuç olarak insan etkileniyor, mecburum belki ben orda doğum yapmaya 🤔ben arkadaşlara kolay randevu aldığım için öneride bulundum alırlarsa sevinirim diye düşündüm.amacim yardımcı olmakdı sadece.

Ben 2 haftadır kullanmadım canım artık inşallah kullanmaya gerek kalmaz. Bıraktığım ilk 1 2 gün kötü oldu midem ama sonra düzeldi. Biraz alışkanlık yaptığını düşündüm açıkçası böyle olunca ve bende çok fazla halsizlik yaptığını da fark ettim resmen hapı bırakınca enerji geldi 🙂
ben de haftasonu tekrar deneyim o zaman valla bırakınca kustum korkuyorum o yüzden de :KK43:

Yani kıyas konusunu bilemiyorum ama gittiğim hastaneyi kotulediniz burda sonuç olarak insan etkileniyor, mecburum belki ben orda doğum yapmaya 🤔ben arkadaşlara kolay randevu aldığım için öneride bulundum alırlarsa sevinirim diye düşündüm.amacim yardımcı olmakdı sadece.

Neden hastane konusunda yorum yapmayayım ki anlamadım? Kendi tecrübemi aktarıyorum. Yalan veya karalama da değil ayrıca. Senin iyi tecrübeni aktarman kadar normal bir şey bu.

Orayı bırak şuraya git demedim kimseye. Git kendin tecrübe et. Talihsizlik olmuş inşallah ben denk gelmem de geç..

Neden hastane konusunda yorum yapmayayım ki anlamadım? Kendi tecrübemi aktarıyorum. Yalan veya karalama da değil ayrıca. Senin iyi tecrübeni aktarman kadar normal bir şey bu.

Orayı bırak şuraya git demedim kimseye. Git kendin tecrübe et. Talihsizlik olmuş inşallah ben denk gelmem de geç..
Ben kendim tecrübe ettim çok şükür en ufak bir sorunda yaşamadım umarım sizde yaşamazsınız.

Ben kendim tecrübe ettim çok şükür en ufak bir sorunda yaşamadım umarım sizde yaşamazsınız.

İnşallah yolum düşerse yaşamam. Uzak diye pek tercih etmiyorum zaten 🙄

Ben en son Biruni üniversitesi hastanesine gittim. Personeli de doktoru da beğendim. İsteyen yorum yazabilir bununla ilgili tecrübe olur bana

Gogsumden bisey geliyor sut değil sari degil beyaz degil seffaf suya benziyor sizdexe oluyormu korkmalimiyim

Gogsumden bisey geliyor sut değil sari degil beyaz degil seffaf suya benziyor sizdexe oluyormu korkmalimiyim

Normal canım. Kolostrum denen sıvı o ☺️

Belirtilerde okumuştum. Bu aylarda gelirmiş. İlkinde pek yaşamamıştım ya da çok hatırlamıyorum. Bunda hormonlar biraz farklı çalışıyor zaten.
Bazı yerlerde son aylarda gelir yazıyor ama şimdi de normal. Masaj yapmaki rahim uyarılmasın..

Yarin doktora gittigimde bi sorayim genede birde ben birwz sıktım simdi siz boyle diyimce icimi korku sardi

X