2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar bende bu ay hamile kaldim adetime 4 gunvarken öğrendim 8.21di bugun tekrar yaptım bata 2 kala 25.44 cikti. 2 kasim da adet tarihim duzenli yükselir insallah
Merhaba hoşgeldin inşallah sağlıklı ilerlerler gebeliğin daha çok yenisin adet günün geçince hızla yükseliyor beta hcg 🌸

Kızlar merhabaa bende aranıza 4. Haftamıza girerken katılayım.. 27 sinde kan testi ile öğrendim gebeliğimi çok yeniydi değerim 9 du.. gün aşırı takip ederek önümüzdeki hafta doktora gideceğim dünkü değerim 108 olarak takibe devam ediyorum. Takvime göre yarın 4. Haftadayım doğum 11 temmuz gözüküyor. İnşallah bebişlerimiz sağlıklıdır 😍🧿
Merhaba hayırlı olsun canım değerin çok sağlıklı artmış 🧿inşallah sağlıklıdır stres yapma Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin 🙏🤰

Kızlar selam daha kesin olmamakla birlikte ben de varım sanırım🤭 adetime 5 gün var bu sabah erken gebelik testinde pozitif gördüm ama reglim gecikene kadar kan vermicem 🤭 bu arada ben aynı zamanda temmuz 2020 annesiydim 2 yıl sonra tekrar aynı ay olacak nasipse. Hala konuşuyoruz beraber büyüttük o gruptaki arkadaşlarımızla inşallah burası da devam eder ☺️ Bir de liste yapmayı düşünüyor musunuzz?
Merhaba canım hoşgeldin hayırlı olsun bebeğin daha çok çok yeni bir gebelikmiş 😊sağlıkla ilerler inşallah

Ay maşallah sen benden daha hızlı davranmışsın😍 ben de kendimi aceleci sanıyordum🤭 Yavaş yavaş gelirler bence🤭 daha çok başındayız.
Kızlar daha çok yeniyiz gelenler olucaktır illaki acele etmeyelim şu anda bile baya gebemiz oldu burda herkes hemen hemen yakın tarihlerdeyiz amaç birbirimizle fikir alış veriş yapmak sormak istediğimiz merak ettiğimiz konuları birbirimize sormak topiğin amacı budur. Bu şekilde birbirimize faydalı olacağımızı düşünüyorum

Temmuz anneleri gün geçtikçe çoğalcaktır canım topik kalabalık olucağına eminim ben yeni öğrenenler var öğrenecek olanlarda var acele etmeye gerek yok bence biraz beklicem. Gerekirse ilerleyen günlerde yazarım yönetime
Popiler olmasının nedeni en üstte olması ve daha fazla kişiye ulaşması demek aslında canim.

Yoksa popi olmuş olmamış napalım😀
Amacımız çoğalmak:)

Merhaba herkese topik açıldı açılalı sizleri okuyorum.son adet tarihim 25 Eylül. Ben de 21 ekimde hamile olduğumu öğrendim. 9 kasımda randevum var inşaALLAH hepimize sağlıkla mutlulukla doğurmayı nasip eder RABBİM 🥰
Merhaba canım hoşgeldin hayırlı olsun bebeğin 🥰Allah hepimize sağlıklı hayırlı evladlat nasip etsin inşallah 🙏🧿🤰

Kızlar yüz üstü yatmak tehlikeli olurmu sizce? Öle yatınca suçlu gibi hissediyorum kendimi

Merhabaaaaaaa bende bugun gebelik testiyle öğrendim geldim koştum hemen😂😂😂 asla kaçırmam topikleri .. eğer hamileysem 4. Haftadayım bende
Yarın kan verip kesin emin olucam😍😍😍😍
Acaba kaç değerden sonra kese gözüküyp biliyormusunuz
Canım değer 1000-1500 olunca gözüküyormuş öyle oldum ben hayırlısıyla artsın inşallah :emir_bebek:

X