2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok teşekkür ederim valla ben de ne desem tersi olurdu. Ama şimdi resmen içime doğuyor. O kadar şey yaşadım ki artık 6. Hisse inanır oldum.

eşim dalga geçiyor ama valla hissediyorum diyorum. Bu kez gelip saçma sapan şeyler soruyor. “Bitcoinin sonu ne olacak müneccim hanım?” diyor

ben de artık hislerimi kendime saklıyorum. Dalga geçenler kaybeder. Yapacak bir şey yok.

Kızlar bu vitaminleri aç karnına içiyorum yutamadım bi dünya suyla içtim böyle bi midem bulantı kustum böyle dedim rahim cıkıcak heralde zorla kusmanın bebeğe bi zararı olur mu
Canım olsa benimkine olurdu Allah korusun yaklaşık iki aydır kusuyorum çok afedersin kusarken altıma kaçırıyorum o derece yani korkma bişi olmaz inşallah

Kızlar yarın randevum var, 1 aydan fazla oldu zaten merak ediyorum çok İstanbul malum kar fena.bugunden anneme gecicekdik yarın sabahdan randevum annemde bende kar in en yoğun olduğu ilçelerdeyiz şansıma hastanede öyle napcam bilmiyorum basım agridi düşünmekden.istanbulda olanlar varsa yollar nasıl acaba bilgisi olan varmı buzlanma vs falan ? Esenyurt'ta basaksehirr gitmem lazim çıksak mi cikmasak mi başımıza iş gelirmi bilemiyorum.

Kızlar bu vitaminleri aç karnına içiyorum yutamadım bi dünya suyla içtim böyle bi midem bulantı kustum böyle dedim rahim cıkıcak heralde zorla kusmanın bebeğe bi zararı olur mu

Bir şey olmaz. Bir defa kusarken ben de çok zorlandım. Sonrasında kaslarım ağrıdı. Ama öyle hemen bir şey olmaz bebeğe. Olsaydı afedersin büyük tuvalette ıkınmak yasak olurdu gebeye

Bir de benim işyerindeki tuvalet alaturka. Tamam hijyen açısından klozete tercih ederim de ilk çocukta koca göbekle eğilmek eziyetti. Konuyu nerden nereye getirdim

Benşm kızın ensesine 2.5 ölçmüşlerdi ben hamileyken kuzenimde hamileydi onada beyninde kist muhabbeti fala. Etmişlerdi ikiside saglıklı dogdu ama beni kimse 2.5 diye korkutmasın mesala valla içerisi kapalı bir kutu ne olacagını Allah bilr bence strese girme boşa bir ablamda hamileydi benle 42 yaşında ve ensesini 3.5 ölmüşler down sendromlu falan dediler yok olmadı küçük kafalı beynide küçük falan diye diye kadının hamileliğini zehir ettiler valla benim kızla dogdu cin gibi anneyi strese sokmak için mi yapıyorlar hamilelikte hiçbirsey %100 degil herseyi de söylememek lazım bence

Ben ücretsiz alacagım için manuel almıstım mastit olunca sagdım cok kullanmadım o duruyor bunada onu kullanırım cok sagmıyyorum emzirmeyi seviyorum valla emsin gitsin sütümü

El pompası da olur bence. Is yerinde kullanmak için manuel de almıştım. Insan alışınca çok rahat kullanılıyor.

Manuelin can yaktığını söylüyorlardı daha önce. Ben hiç kullanmadım öyle midir

Makine fiyatlarına bakmaya başlasam iyi olacak gerçekten. Oğlumda baya kullandım işyerinde günde 2 defa sağar bir de öğlen paydosunda emzirmeye eve giderdim. Hiç çok olmadı yine de 22 ay emzirdim

Hayırlısı bakalım Allah gönlüne göre versin daha bende ögrenmedim ayrıntılı ya bıraktım özeldeki kız gibi dedi devletteki erkek olabilir dedi merak da ediyorum sabredemezse subata gidecegim
Ben 14 şubatta gitmeyi düşünüyorum tam 16+1 olacak güzel bir günde öğreneyim bari.

Bende güzel emzirdim çok olmasada. Ama makinenin çok faydası oldu. Arada bakan abla vardı ona bırakıyordum. Bide güven veriyordu bana. Ameda aldim ben 2000 geçmiş ben hem indirimde hemde dolar çok artmadan aldim mamajoo yorumları baya olumlu.

Bence 1 hafta daha ertele önümüzdeki haftanın hava durumuna bak gün seç tekrar randevu al

Ben ücretsiz alacagım için manuel almıstım mastit olunca sagdım cok kullanmadım o duruyor bunada onu kullanırım cok sagmıyyorum emzirmeyi seviyorum valla emsin gitsin sütümü

Manuel fikrine açığım. Ben ilkinde makine kullanırken manuel kullanlar can yakıyor diyorlardı. Kullanışlıysa manuel alırım. Zaten evdeyken zaman problemim olmayacak pek..

Ben 14 şubatta gitmeyi düşünüyorum tam 16+1 olacak güzel bir günde öğreneyim bari.
Ay bende mi gitsem mart ta ayrıntıya randevu alacagım 2 ay olacak görmeyeli marta kalırsam belki subata bir gün uygun olursam giderim birazda sürpriz olsun diye bekliyorum bazen deli gönül beyaz bir hastane cıkısı al dogurunca ögren diyor eskiler gibi ama dayanamayıp ögrenecegşm herhalde ilk kızımı 14 haftada ögrenmiştim baya hevesliydim

Manuel fikrine açığım. Ben ilkinde makine kullanırken manuel kullanlar can yakıyor diyordum. Kullanışlıysa manuel alırım. Zaten evdeyken zaman problemim olmayacak pek..
Kullanıp kullsnamayacagıma emin olamadığım için wee baby almıstım işimizde gördü ilk başlarda cok sütüm geldi sagdım mastit oldum gögsü kafam kadar oldu dolu gögsü iyi sagıyor açımadı benim birde ısırıyor diye bir gögsümüde vermedim o zaman şişti o zaman kullandım zaten bebemlede 7/24 saat yanyanaydık emdi durdu

İşallah çok sağol bakalım test sonucunun çıkması çok uzun beklemek belirsizlik çok yoruyor insanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…