2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Pazartesiye kadar belli olur zaten. Durumunu takip edersin. Eğer çok iyi değilsen yarın test verirsin çıkar pazartesiye kadar zaten.
Aynen oyl3 yapayım kuzum belim ağrıyor diye korktum biraz, sancı yapar düşük olursa diye ben bi ıhlamur içip az uyuyayım hatta önden bi sıcak dus alayım inşallah daha iyi olurum

Sen bende bir hafta ilerdesin değişmez artık diye bende senden sonraki cumartesi gidecegim. Yani değişme olmaz gibi ama emin olayım diyorum. Çünkü çok cinsiyetçi kıyafetler.

Ayrıntılı içinde 21+2 falan olmuş olurum doktorda randevu sorunu yokmus sigortaylada görüştüm karşılar dedi bakalim güzel sonuçlar aliriz insalalah.
Aynen canım artık değişmez bence de .
Hayırlısı olsun:KK200::KK200::emir_bebek:

Ara renkler var ama özellikle kiz kıyafetleri aşırı belli oluyor
O yüzden aceleye gerek yok
Detaylıyı falan atlatalım da artık alışverişimize bakalım

Ben geçen ay aldım. 7 marta verdiler. 20.haftadan sonra oluyor ama erkenden aldım.
Anladım sorayım bende haftaya.
Devlette hemen vermiyolar ya oyuzden şimdide. Öğrenicem alans kadar 20 olurum herhalde alabilirsem tabi
Doğru bende bı araştırayım onu.

Alkolmu abboowwww😭 Okurken elim ayağım titredi sezeryan doğum istyen biri olrak :KK47::skandal:😂😂😂
Valla bende ya 😂 Bu kadar erken ogrenmeyeydik iyiydi 😂 serum aldıktan sonra bantları söküyorlar ya kolonya da olur ama dikişleri var yakar.

1 ay sonraya verdiler zaten☺️
Desene yandık 🙈🙈

Bu arada çarşamba kan verdim benim demir yerlerde , idrarda da çok bakteri çıktı böbrek ağrısının sebebi bu galiba.. demir yerlerde ya benim pazartesi gitcem takviye için insallah bu sürece kadar kullanmamış olmam bebeğe bi zarar vermez değil mi kizlar

Test versen bile hiç bir ilaç tedavisi yok. Parol veriyorlar sadece. Yani corona olsan bile karantinaya girmek dışında birsey olmayacak. Esin girmiyor karantinaya asi olduysa ise devam edecek. Eğer kimseyle temas etmiyorsan izoleysen bence verme. Kötü hissedersen direk doktora acile gidersin.

Bana kan sulandırıcı iğne verdi kadın doğum doktorum. Bir ay boyunca hergün yapılacak. Pıhtı atma riskine karşı. Bence ihmal edilmemeli. Hatta forumda biraz baktım iğneden sonra da corasprine geçmiş herkes.

Bende birşey sorayım size. Ödem için yaptığınız bir şey var mı? Benim vücudum çok ödem yapıyor aşırı tuzlu da yemem ama yapıyor işte hatta gebelikten önce haftada 1-2 kez diüretik hap vermişti dr öyle atıyordum ama gebelikte içilmiyor. Ne yapsam da şu ödemden kurtulsam? Tuzu azalt demeyin zaten fazla tuz kullanmıyorum hatta anneme kaynanama falan tuzsuz geliyor benim yaptığım yemekler o derece. Ananas mı yesem yeşil çay mı içsem napsam bilemedim var mı öneriniz?

Kızlar dün bu beşiği e bebekte gördüm benim hem ahşap sepet beşiğim var hem park yatak yoksa hiç düşünmezdim alirdim ama ilk zamanlar için çok güzel fiyatta emsallerine göre cok iyi. Kademeli ayarlaniyor alttaki sepette bez vs için çok mantıklı olmus. Hoop yatakta hersey hallolur gece. Düşünen varsa bakın derim. Muhtemelen şubatta e bebeğin anlaşmalı markası indirime de girer.
Eki Görüntüle 2993408

Canım ben dolapta baktım. 6 7 ay kullanmışlar yarı fiyatına tertemiz. Onları düşüneceğim sanırım. Zaten sonra bende satarım büyük ihtimal.

Anladım sorayım bende haftaya.

Doğru bende bı araştırayım onu.

Valla bende ya 😂 Bu kadar erken ogrenmeyeydik iyiydi 😂 serum aldıktan sonra bantları söküyorlar ya kolonya da olur ama dikişleri var yakar.

Desene yandık 🙈🙈
Ben o bantların cıkarılısını hatırlıyorum
Hiç sizin hayal ettiğiniz gibi bir acı olmadı yalnız kızlar

Herkes farklıdır
O yüzden bize de öyle olacak diye düsünmeyin.

İnşallah kızlar ayırt edemiyorum belim o kadar ağrıyor ki sanki rahmim de ağrıyor ama on öne olduğu için sadece bel ağrısı mı rahmim de ağrıyor mu anlayamadım tam , ben gidip bi test vereyim diyorum belki corona değilimdir içim rahat eder ne dersiniz?
Canım 15. Haftada bende yaşadım. Ve uyutmadi bile. Yatarken beline destek alman lazım. Ve dik durman lazım. Ben kokudan gerilme olur ve diye hep eğik yürüyordum kendimi duzeltinxe rahatladım.

Bende birşey sorayım size. Ödem için yaptığınız bir şey var mı? Benim vücudum çok ödem yapıyor aşırı tuzlu da yemem ama yapıyor işte hatta gebelikten önce haftada 1-2 kez diüretik hap vermişti dr öyle atıyordum ama gebelikte içilmiyor. Ne yapsam da şu ödemden kurtulsam? Tuzu azalt demeyin zaten fazla tuz kullanmıyorum hatta anneme kaynanama falan tuzsuz geliyor benim yaptığım yemekler o derece. Ananas mı yesem yeşil çay mı içsem napsam bilemedim var mı öneriniz?
Bana doktor duphalac diye bir şurup verdi. Bağırsak çalıştırıyor ama ödeme de iyi gelmişti. Sürekli kullanamadım. Çok tatlı midemi bulandırıyor.

Canım ananas hamıeller icin iyi degil
Bilgin olsun

Ananas. Ananas süper sağlıklı bir meyve olmasına rağmen, hamile kadınlardan uzak tutulmalıdır. Serviksin yumuşamasına neden olarak erken doğumu uyarabilecek zengin miktarda bromelain enzimi içerir.

Canım ananas hamıeller icin iyi degil
Bilgin olsun

Ananas. Ananas süper sağlıklı bir meyve olmasına rağmen, hamile kadınlardan uzak tutulmalıdır. Serviksin yumuşamasına neden olarak erken doğumu uyarabilecek zengin miktarda bromelain enzimi içerir.
Doğrudur bende araştırmadım ve almadım da işte size sorayım dedim yaptığınız birşeyler varsa🤔
Bana doktor duphalac diye bir şurup verdi. Bağırsak çalıştırıyor ama ödeme de iyi gelmişti. Sürekli kullanamadım. Çok tatlı midemi bulandırıyor.
Duphalac kabızlığa iyi geliyor bende öyle bir problem yok bu sefer ishale çevirir bir de onunla uğraşırım galiba😂

Şuana kadar 3 kilo aldım bunun mutluluğunu yaşıyorum :deli:
Ama artık kılolar hızla alınmaya başlayacak.
Ve 3.trimester da 40 günlük piliçler gibi şişmeye başlayacağız :tokat:
İçimdeki his bunda 30 kilo almayacaksın diyor ama hadi hayırlısı :KK53:
Diğeri kış bebesıydı
Yazın aşırı kilolu olmak insanı bulantı yahu

Şuana kadar 3 kilo aldım bunun mutluluğunu yaşıyorum :deli:
Ama artık kılolar hızla alınmaya başlayacak.
Ve 3.trimester da 40 günlük piliçler gibi şişmeye başlayacağız :tokat:
İçimdeki his bunda 30 kilo almayacaksın diyor ama hadi hayırlısı :KK53:
Diğeri kış bebesıydı
Yazın aşırı kilolu olmak insanı bulantı yahu
Herkes 3.trimester diyor ama ben o zaman hiç almıyorum içimden yemek gelmiyor nedense😀bebek kilo alsın diye bir muz bir kaşarla gün bitiriyordum.

Herkes 3.trimester diyor ama ben o zaman hiç almıyorum içimden yemek gelmiyor nedense😀bebek kilo alsın diye bir muz bir kaşarla gün bitiriyordum.
Hamilelikten önceki sekilde yıyıyorum
Onda sorun yok. :KK8:
Akşamları midem kazınıyor. Meyve kuruyemiş yıyıyorum sadece.
Özellikle yemek, ekmek tarzı yememeye dikkat edıyırum akşam ve geç saatlerde

X