2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar hamilelelikte pilatese nasıl bakıyorsunuz. Faydalıymıs ve her türlü doğum sonrasına iyi geliyormuş. Biraz araştırdım ama Ankara da bulunduğum semtte yok .acaba videolardan izleyerek yapabilir miyim

Doktor risk yok derse videodan yapılabilir bence..
İşten ayrılınca ben de ufak ufak başlayabilirim herhalde..

Evet canim tamammini sigdiramadi bir türlü ekrana parça parça baktı. Nereyi çekti anlamadım. Neyse kendi görüp kız dedi ya o da bana yeter İnşallah değişmezs3
4.ayımız bitiyor değişeceğini, net görememiş olabileceğini sanmıyorum canım ayy artık kalışverişler başlasın mn.
Ben bişiler aldım gelsin paylaşıcam sizinle gelmesini bekliyorum

merhaba ben de soğuk algınlığı geçiriyorum bal limon ılık su birazcık karabiber karışımı içtim iyi geldi bir kere deneyebilirsiniz
Deniyim. Bünyemiz çok düşük aslında farkında değiliz bir türlü toparlanamıyoruz. Ortalık da çok kötü kimle konuşsam ya hasta ya corona ya şüpheleniyor.
Bişi yapmaya korkar oldum evde olmaktan da sıkıldım

Neden ikna olmadın tam göstermedi mi
Yok gayet net gösterdi 3 ayrı seferde de ama hep siyah beyaz bakıyor doktorum ben pek anlamayınca net şekilde görmeden ikna olamıyorum. Sonradan değişenleri de duyunca tam adapte olamadım. Böyle üç boyutlu renkli olsun ondan sonra alışveriş yapmak istiyorum

Eğer onlara benzersen yandın ozman Aman bi kötü huyumuzda benzemesin yahu Anneme diyom hep kötü huylarınızı almışım diye sneinde inşallah öyle olmaz
Ya sorma benim anne tarafında ne kadar kötü özellik varsa bana geçmiş kardeşimde tık yok troid migren mide bulantıları ne varsa bende ya inşallah canım bende ondan korkuyorum valla

Eğer onlara benzersen yandın ozman Aman bi kötü huyumuzda benzemesin yahu Anneme diyom hep kötü huylarınızı almışım diye sneinde inşallah öyle olmaz
Ya sorma benim anne tarafında ne kadar kötü özellik varsa bana geçmiş kardeşimde tık yok troid migren mide bulantıları ne varsa bende ya inşallah canım bende ondan korkuyorum valla

canım hiç sıkılma havalr düzelince yürüyüş yaparsın bak biz çalışıyoruz her günümüz corona mı olucaz diye geçiyor mesela üşüttüm 2 gün rapor almak için dr yalvarıyorum resmen :) rapor vermek istemiyorlar hamileyim deyip alabildim o da 2 gün toparlanmama yetti neyseki bol bol dinlen meyve ye bol bol su iç elma sirkesiyle gargara yap suyla seyreltip de ... ben hem ağıza hem burna çektim yakıyor biraz iyi geliyor mikrop kırıyor

4.ayımız bitiyor değişeceğini, net görememiş olabileceğini sanmıyorum canım ayy artık kalışverişler başlasın mn.
Ben bişiler aldım gelsin paylaşıcam sizinle gelmesini bekliyorum
Parça parça bakınca da garip gelmiyor mu size de? Doktor kafasını gösterdi sonra aleti evirip çevirdi aynı bölgede bu sefer de pipiyi gösterdi. Ya hocam demin kafa bu dediniz şimdi aynı yerden pipi gösterdiniz emin miyiz falan demişim ultrason mantığını çözemedim bi türlü. En son mesela bağdaş kurmuş dedi ama pipiyi de gösterdi. Bağdaş kurduğu için cinsiyet görünmüyor denenler olmuş burda okuduğum kadarıyla

2kiz1anne1bebek sen evrene yanlış mesaj gönderdin hiç kızma. Hep geç öğreneyim kesin olsun dedin durdun evren beklemeye aldı seni
Doğru söylüyorsun Ben zaten bir tahmin de yapsa fazla inanmazdım ama ultrason gerçekten umduğumdan çok iyiydi yani böyle 5 aylık bebek gibi herşeyi net görünce dedim bi orası mı görünmicek yani inadına söylememesine ve zart diye hastaneyi bırakmasına kızdım ben. Yoksa o hareketlerini falan gördüm ya nasıl mutlu oldum cinsiyet düşüncesi kalmadı bende

Hayırlısı ya sağlıklı olsunlar da illaki öğreneceğiz nasılsa. Ayrıca .ok giderim onun özel yerine

Tabi her doktorun yaklaşımı farklı eğer izin verirse denenebilir. Ama bencede bu dönemde evde olması mantıklı malum Corona var.

Hiç videolara bakmadım bilgim yok doktoru dinlemek lazım. Zorlandığı yerde bırakmalı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…