2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ya gerçekten çok sinir bozucu doktorlar var ki tahmin edebilir yani. İnadına yapıyor sanki. Bnde birazdan gideceğim ama benm doktorum çok tatlı bir kadın herseyin gösteriyor cinsiyet tahmini bile yapıyordu. Özel olduğu için eşimi de hep aldı içeriye özellikle eşime diyordu bu kalbi bu elleri diye. Neyse çok şükür bebek sağlığı tek tesellimiz o olsun canım

Ay amniyosentez yaptırıp nolcak acaba daha hiç bi test yapmadan Allah korusun bi aksilik görmeden ne alaka. Normalde önce 2li yaptırıyorlar sorun varsa fetal DNA onda da çıkarsa anca öyle amniyosentez değil mi ya niye şimdi kurcalayasın ki çok sinir bozucu.
Yaşlı doktor daha tecrübeli olmaz mı ön yargını anlıyorum ama belki hiç düşündüğün gibi olmucak bence denemelisin

Sen gördün ama tecrübelisin hiç tecrübesiz ilk gebeliği olan biri gitse tamam az çok kafasını ellerini anlıyoz da doktorun ayrıntılı anlatması daha iyi oluyo detaylı heryerine bakmış oluyo. Tamam ense kalınlığı önemli de tüm vücudunu bi inceleseydi okadar para verdin muayeneye günah değil mi

Aynen öyle bari heryerine baksaydı yani aşağılara doğru düzgün bakmadı bile 15 dk anca sürdü

Valla ben bi muayeneye 500 TL verince prenses muamelesi bile bekliyorum gerçi doktor da baya ilgili tabi ama zaten bu süreçte sinir bozucu doktorla geçmez ki
Bide bizde hiç sormadık doktor anlatırken eşime işaret yaptım çıkardı çekti videoya niye çekmeyelim ki odayı çekmiyoz doktoru çekmiyoz kendi bebeğimizi çekiyoz hakkımız değil mi

Valla ne gıcık kadınmış ya.
Ben doktorumu öpüp basima koyayım valla hediye mi götürdün bir de vay arkadaş. Ben götüreyim bir tatlı haftaya bari

Yaşlıyı önceden de biliyorum hatta annem beni sezaryenle doğurmuş ve dr u o yani beni doğurtan dr Ultrasonu çok kötü cinsiyeti de söylemiyo o da ama tecrübeli göz tabi ve dinç biri spor yapıyo falan. Arkadaş ona gidiyomuş ne tahlil veriyo ne hap diyor çok eski usül yani o da.

Ben 11+4 gitmiştim 17 de gitmiş olacağım 21 de ayrıntılı. Arada gitmemek için kendimi zor tutuyorum ama bakalım. Bana belli olmaz.
Sen ne güzel bekliyorsun ya yakınımda olsan tutup ben götürcem bi git de sende de haberler alalım artık belki sana cinsiyet tahmini yapar

Valla ne gıcık kadınmış ya.

Ben doktorumu öpüp basima koyayım valla hediye mi götürdün bir de vay arkadaş. Ben götüreyim bir tatlı haftaya bari
Aynen hep gelen şeyleri paylaşıyo bende elim boş gitmeyeyim dedim bide gitsem heralde karşıdan bakıp gönderecekti

Ayy seni doğurtansa bide ondan öncesi vardır kim bilir kaç yıllık tecrübesi tartışılmazda. Ama tahlil ilaç filan oda can sıkıcı şimdi demeden yapmıcak filan orta yaşlı olan hakkında bilgin varmı

Kızlar 4. ayın bitmesiyle ben bir ağırlaştım, oturduğum yerden kalkasım gelmiyor, nası geçecek bu 5 ay diyorum.

Eskiden yerimde duramazdım, şimdi oturduğum yerde uyuyasım geliyor Bi de aktif çalışıyorum yani ona rağmen.

Bi de ben kontrolsüz kilo alıyorum çünkü canım sürekli mantı börek istiyor

Hayırlısıyla şu süreci bitirelim de

kızlar selam, ben 15+5teyim ama cinsiyete dair hiç bir bulgumuz yok fasülye kendini göstermiyor Ne yapabilirim çikolata ye git dediler onu da yaptık yine olmadı. önceliğim sağlığı tabi ama çok merak ediyorum. Herkes öğrendi mi cinsiyetini?

Listenin %35 anca belli olmuştur canım daha tam net değil çoğu merak etme yaa göstermiyo bebişler yada doktorlar daha söylemiyo

Listenin %35 anca belli olmuştur canım daha tam net değil çoğu merak etme yaa göstermiyo bebişler yada doktorlar daha söylemiyo
Çıldırıyorum bende bu duruma :) Her defasında bir heyecanla gidiyorum bağdaş kuruyor ya da elleriyle gizliyor bu eşimin hoşuna gitsede ben hiç hoşlanmıyorum artık öğrenmek istiyorum :) Tahmini kız dedi doktor ama alışveriş yapma her an değişebilir dedi

Canım ben ondan hiçbir zaman birşey istemedim. Ama canım istiyor dememe kızıyor mesela.
Ben hiç ona git bunu al asla demedim.
Ama canım istediği birşey olmasına burun kırıyor inanmıyor ve saçmalama diyor.
Normalde de canım isteyebilir.
Bu saçmalamakmı oluyor

Aynen elini ayağını bağlıyo cidden, hepimiz alışveriş yapmak için bekliyoz amaaa yok anam nazlılar bu bebişler galiba
O alışverşler elbett olucak yaaaa yarın ya öbürgünn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…