2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Ses telleri oluştuğu için ses denemeleri yapmaya başlamış olmalı

Canım bence normalde de senin canın bısıler çekiyor ondan olabilir. Yoksa bu kadar da aserılmez yani

Bir film vardı
Kadın her şeyi aşerıyordu . En sonunda " petrol aşeriyorum, bana petrol bul" dedi eşine

Bu arada hicbir şey asermedım daha
Kızımda da aynı şekilde

Bence de aserme kesinlikle vücudun ihtiyacına göre oluyor.Ben öncesinde pek çok şey yediğim için şu an canım gram bir şey istemiyor Hic asermedim mesela .herhalde bundan sonra da istemez .benim merak ettiğim bir konu da şu. Hiç kilo alamasam hatta versem isteyerek değil tabiki bebek yine de normal doğabilir mi ?

Doğar tabiki. Sen zayiflamis olursun fazlaca. Kilo almazsan bebek yine de alır. Ama vücut dengesini korumak için kilo alımı oluyor. Yani şöyle mesela 9 kilo aldın diyelim. Zaten bebek 3.5 ve plesanta bebek kadar yaklaşık 3 kiloda o 6.5 1 kiloda suyu dersen 7.5 kilo ortalama yani sen 1.5 kilo aldın demek bu yoksa aşırı kilo alımı değil.

Bebek ağlasa bile biz duyamayiz çünkü suyun içinde sesler iletilemez. Hem niye ağlasın.Bu dünyaya gelen ağlıyor. Yoksa orada keyfi yerindedir

Dürüst olmak gerekirse bende çok inanmıyorum. Yani benim normalde de TV izlerken ya da sebepsiz durup dururken bir şeyler aklıma gelirdi ve cnaım çekerdi, hamileliğim de de bazen oluyor ama öyle abartıldığı gibi ölüyorum bitiyorum yemezsem duramam şeklinde değil.
Eşim sağolsun hemen gidip alayım falan diyor yok ya yarın alırız iş dönüşü falan diyorum mesela çoğu zaman.
Ama eğer o bana bu muameleyi yapsa kızardım ne münasebet ben bir şey istiyorsam oda buna fırsatı ve imkanı varsa yapsın isterim yiyecek gibi basit bişi den bahsediyoruz üstelik.

Kilo vermek tabii ki senin bünyeni zayıflatır
Bebek senin depodan besleniyor cunku.
Değerlerin baya düşer o zaman

Aşırı kilo almakta bebeği beslemez bu arada . Bak ben 30 kilo almıştım
Bebek doğdu 2750 g

Amin canım benim böyle mesajlarla moral oluyorsunuz inşallah güzel günler bizi bekliyordur herşeyin çaresi vardır elbet ❤

Kokar zaten ya ben normalde de buna dikkat ederim allahtan balkonum kapalı.

Emoji olayı ekstra komik geliyor ama. Bi tweet okumuştum "sanki unicorn doğurdun da yüzünü kapamışsın" yazmışlar, o kadar doğru ki
Yaaa nazar değceğini düşünüyosan hiç paylaşma yaniii emoji ney komik
Ben bebeği kucağımda yıkar bide emziririm
Delirmişler ya

Ama bazıları var .mesela 65 le hamile kalmış. 60 la doğuruyor. Doğunca da bir 7 kilo gitse 53 kilo olacak .Yani yine de buyur mu acaba ? Bunu şundan soruyorum benim hala iştahım yok.yani belki de bu benim için iyi bir şey bilmiyorum. Çünkü benim kilodan bir dönem karaciğer enzimlerim yükselmişti

Kilo vermek tabii ki senin bünyeni zayıflatır
Bebek senin depodan besleniyor cunku.
Değerlerin baya düşer o zaman

Aşırı kilo almakta bebeği beslemez bu arada . Bak ben 30 kilo almıştım
Bebek doğdu 2750 g
Değerlerim hamile kalmadan Allahtan iyiydi.hemogram tavana yakındı. Vitaminlerim de böyleydi. Zaten öncesinde doğum kontrol hapı kullandığımdan kansizligim hiç yoktu .Belki bunlar beni ayakta tutuyor.Deli gibi yemek yemiyorum. Hani millet tencere tencere yiyormuş ya .ama meyve kuru meyve badem hep tüketiyorum.is yemeğe geldi mi canım istemiyor

Yinede büyür bebek. Bebek için doktor öncelik demişti yani o plesantadan ne bulsa alacak olan kilo veren ya da almayan anneye olacak güçsüz kalacak değerleri aşırı düşecek. Daha başındayız ama genelde kilo 20 35 hafta arası alınıyor. Son haftalarda azalıyor kilo alımı. Bende daha hiç almadım 2 kiloda verdim. Ama alacağım mutlaka ilerledikçe. 8 ve 9 kilo aldım diğerlerinde 3.5 kilo doğdular. Ama Surrender yaznis 20 kilo almış 2750 doğmuş. Yani alınan kiloya bagli değil.

Ben de öyle, kalça ağrım çok var. Belimde de var. Sanki otururken kuyruk sokumum batıyor gibi belime vuruyor

Hoşgeldin canım hayırlı olsun bebeğin sağlıkla gelsin inşallah❤ Bende kiloluluyum ilk üç ayda iştahsızlıktan olduğunu düşünüyorum 3 kilo verdim şuan sabit bir şekilde devam ediyorum 4. Aya giriyoruz kalan 5ayda da ne olur bilmiyorum ama kısmet artık bebişler sağlıkla gelsinler de önemli değil

Seni kovalarm valla ben 7 filan aldım sanırım. Tartilmafim 10 gündür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…