Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@Venev I ipti S sultansultan90 @My_Moonlight06 @Fang Niqu Niqu A ad000 @Veziir G Gzmyts53 ve etiket yapamadigim kizlar, ben bu ay sanirim geç yumurtluycam 🤷🏼‍♀️ Normalde dün yumurtlama görmem lazimdi ve fazlaca yumurtlama sancisi çekerdim bu ay hic sancilanmadimda. Hafif goguslerim agriyor akintim normal baska da bisey yok hsg den sonra yumurtlama gecmi oluyo acaba ya
Kuzum benim erken olmuş yumurtlamam hsg çekildiğim ay ama herkeste değişiklik olabilir tabi ki

Döngünün kaçıncı günündesin canım olabiliyor bazen bir iki gün geç de yumurtlayabilirsin
Bende öyle demiştim ama beceremedim😅😅 inşallah canım benim ❤🤲🏻

Yok ben hsg çekdirdikden bir kaç gün sonra gördüm..yani faktinde gördüm

Olabilir kuzum kaçıncı günündesin bugün?

Döngünün kaçıncı günündesin canım olabiliyor bazen bir iki gün geç de yumurtlayabilirsin
Döngü günü 14. Gün kizlar hatta simdi yeni yaptim o hic belirginlesmedi bekliyorum rengi otursun diye ilk 5 dkka kizlar atıyorum size erken yumurtlama mi oldu yoksa lh yukseldi yumurtlayamadimmi valla aklim karisti yoksa bikac güne yenidenmi yukselecek lh 🤷🏼‍♀️ Son 2 testim kaldi yarın ve yarindan sonra deniycem. Çünkü genelde adet sonrasi lh yuksek olup düşüyordu, sonradan tekrar yukselip yumurtlama olup tekrar düşüyordu gecen aykileride ekledim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    138 KB · Görüntüleme: 29
  • A695F802-8C29-4DDF-B1BB-5893E3F74BE4.jpeg
    A695F802-8C29-4DDF-B1BB-5893E3F74BE4.jpeg
    82,7 KB · Görüntüleme: 37
Döngü günü 14. Gün kizlar hatta simdi yeni yaptim o hic belirginlesmedi bekliyorum rengi otursun diye ilk 5 dkka kizlar atıyorum size erken yumurtlama mi oldu yoksa lh yukseldi yumurtlayamadimmi valla aklim karisti yoksa bikac güne yenidenmi yukselecek lh 🤷🏼‍♀️ Son 2 testim kaldi yarın ve yarindan sonra deniycem. Çünkü genelde adet sonrasi lh yuksek olup düşüyordu, sonradan tekrar yukselip yumurtlama olup tekrar düşüyordu gecen aykileride ekledim
I ipti bak kuzu

10. Gün pik olmuş canım bence senin ve de su 5 yazan zaman

İşte yumurtlama..ben çok erken görüyorum..adet bitminin 4 günü görüyorum mesela

Tamam canım teşekkür ederim tsh normal değerlere ulaşmış benimde ilaç kullandım o yüzden. Peki gebeliğe engel mi haşimato
Bilmiyorum canım benim değerime bakıldığında beta da bakılmıştı hamilelik vardı ama düşük yaptım. Düşükten sonra uğraşıyorum henüz hamile kalamadım

@Venev I ipti S sultansultan90 @My_Moonlight06 @Fang Niqu Niqu A ad000 @Veziir G Gzmyts53 ve etiket yapamadigim kizlar, ben bu ay sanirim geç yumurtluycam 🤷🏼‍♀️ Normalde dün yumurtlama görmem lazimdi ve fazlaca yumurtlama sancisi çekerdim bu ay hic sancilanmadimda. Hafif goguslerim agriyor akintim normal baska da bisey yok hsg den sonra yumurtlama gecmi oluyo acaba ya
Canım bende normalde ovülasyon falan yapmıyordum dün akıntım olunca bugün yapayım dedim ama sanırım ben de ya erken yumurtladım ya da geç yumurtlayacam çok çok silik çıktı Sanki adetin ertesi günü gibi 🤷🏻‍♀️ S sultansultan90

X