Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Henüz pik olmamış ama devam et bende henüz göremedim bakalım.. Yumurtlama masajını da yap daha erken görürsün yumurtlama :)
Deneyeceğim onu da inşallah yoğunluktan pek aklıma gelmiyor. Şey sorcam bir de çizginin belirmesini kaç dk bekliyorsun ilk anda silik oluyor durdukça koyulaşıyor benimkiler

Deneyeceğim onu da inşallah yoğunluktan pek aklıma gelmiyor. Şey sorcam bir de çizginin belirmesini kaç dk bekliyorsun ilk anda silik oluyor durdukça koyulaşıyor benimkiler
Benimde öyle canım 10-15 dk bekliyorum. Ama idrara koyunca t çizgisi daha çabuk belli olmaya başladı dün ve bugün. Eger yarın yumurtlama görürsem demekki yumurtlamaya yakın koyulaşmaya başlıyor

Canım ben damlattığım an koyulaştı ve hangisi C çizgisi ayırt edemedim o kadar aynı anda kırmızı koyu çizgi oluştu

Kızlar selam ovülasyon testi yapanlar bilir benim şimdi 15.00 de yaptığım testte pik oldu sizce ne zaman çatlar yumurtam. Çatladı diyelim ne kadar süre kalıyor spermle buluşması için

Kızlar selam ovülasyon testi yapanlar bilir benim şimdi 15.00 de yaptığım testte pik oldu sizce ne zaman çatlar yumurtam. Çatladı diyelim ne kadar süre kalıyor spermle buluşması için
12-24 saat arası canlı kalıyor. Bu yüzden yumurtlama öncesi ilişki olması iyi oluyor hazır da sperm bulunuyor :)

Adet oldum maalesef. Ben çok istedikçe zorlaşıyor, uzaklaşıyor gibi hissetmeye başladım artık. Hayatım boyunca olmayan şey oldu 19. Gün adet oldum.
Canım üzülme bişey çok istendikce zorlaşıyor malesef düşünmemeye çalış çok erken olmuşsun gerçekten oda stres etkisi belkide

Kızlar oldu mu olmadı mı ya baya koyu bilemedim 🤔

Eklentiler

• 1652957384543312404615187360741.jpg
    1652957384543312404615187360741.jpg
    119,2 KB · Görüntüleme: 28
X