Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Laboquick kullanıyorım ben bir gün dursa da kuruma çizgisi çıkmıyor onun erken gebelik testini aldım onda da çıkmadı başarılılr yani

Kızlarrrr salı günü rahim filmi çekilmiştim aynı gün doktorumada muayne oldum 17 mm sağ tarafta yumurtam varmış cumartesi tekrar gidicem büyüklüğüne bakıcak çatladı mı çatlamadı vs ama benim aşırı şeffaf akıntım var bu kadar yoğun olmamıştı hiç rahim filmiyle alakası olabilir mi

Canım tebrik ederim çok güzel haber sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Yaa hayırlısı olsun kuzum inşallah Rabbim bi an önce nasip etsin bebişini sana bekletmeden ❤❤ ayy ben valla grip oldum ölüyorum bebek düşüncek halim kalmadı ki nefes alamıyorum göğsüm parçalanıyo sanki öksürürken olacağı varsada zaten ilaç içmem lazım o yüzden olabiliceğini pek zannetmiyorum

Bir çocuğunuz varmış Allah bağışlasın. Önce sağlık tabi ki bir sorun var mı önce onu öğrenmek gerekir. İnşallah bişey yoktur. Ondan sonra da artık Allah nasip ederse olur neden olmasın.

Sen artık test yap varsa çıkar şimdiden alıştırmak lazım olumsuzsa. inşallaaah sende vardır ama yüzümüz güler biraz
Kuzu ben bugın de beklıcem 3 gün öne de cekebiliyomus mevsim değişikliğinden dolayı vallla dün kınaya gittim oynadım zıpladım hafif regl agrısı geldı 3 kere tuvalete gittim yine de yok

Bakın kızlar bunu aksam üzeri yapmıştım. İlk 5 sn de çıkmıştı 1 dakika sonra eşime atmak için çekmiştim. Bu kadar da yalancı çizgi çıkarmazsın be
Kuzum ne diyiceğimi bilemiyorum çok fazla tek bildiğim herseyde bi hayır vardır biz o anın içindeyken göremeyiz o yüzden bebeğim üzme kendini önümüzdeki maçlara bakıcaz artıkın inşallah daha fazla bekletmeden Rabbim bebişine kavuştursun seni ❤❤

Merhaba canım çok şükür iyim ben. Bende bu ay saldım lekelenmem başladı zaten bir kaç güne tam anlamıyla başlar sonrada rahim filmi falan bakalım. Aman sen en iyisini yapmışsın valla düşünmemek en iyisi. İlişki biraz fazla olmuş gerçihadi bakalım belki sende bebiş gelir inşallah

Kuzu ben bugın de beklıcem 3 gün öne de cekebiliyomus mevsim değişikliğinden dolayı vallla dün kınaya gittim oynadım zıpladım hafif regl agrısı geldı 3 kere tuvalete gittim yine de yok
Kız biz sana zıplamam dimedik mi ayy ilk hamile olduğum zaman bilmiyodum tabi bende birinin kına gecesinde oynamış tepinmiştim gözümün önüne geldi şimdi

Günaydın kızlarrrr
Bugun 34 cü döngü günü hala adet olmadım
Dün kınaya gittim oynadım zıpladım vallla
Cok hafif regl belirtisi geldi 3 kere tuvalete gittim ( bide hazırlıklıydım evden çıkmadan ped taktım ve şort giydim ) bana mıısn demedi
Şimdi sabah kalktım işe gitmek için peçete ile kendımı kurulurken cok hafif sarı sumuk yine geldı
Anlamaıdm bişi
Bugun de test yapmıcam üç gün ıleriye çekebilir mevsim yA da stres den dr şüpheleniyorum hakkım da hayırlısı eğer hamıle kalırsam tek tek belirtileri yazıcam size ve ılıskı pozisyonunu da yazıcam cunku biz bu ay eşimle altın vuruslar yaptığımızı da düşünüyoruz

Bilmiyorum benim adetim gecikmez psikolojik mi oldu anlamadim ki gunu gunune olurdum hatta erken gelir gec gelmezdi cok moralim bozuldu sabah sabah bakalim ne zaman gelicek adet. Herşeyin hayırlısı Allah isteyen herkese nasıp etsin

Kız biz sana zıplamam dimedik mi ayy ilk hamile olduğum zaman bilmiyodum tabi bende birinin kına gecesinde oynamış tepinmiştim gözümün önüne geldi şimdi
Ciddimi yA valla oynadım koz dedim benı zıplatmayın hamıle olabılırım dedim naısl gıluyp kızlar

Bilmiyorum benim adetim gecikmez psikolojik mi oldu anlamadim ki gunu gunune olurdum hatta erken gelir gec gelmezdi cok moralim bozuldu sabah sabah bakalim ne zaman gelicek adet. Herşeyin hayırlısı Allah isteyen herkese nasıp etsin
Belkide psikolojiktir kuzum bende geçen ay çok farklı adet oldum ondan önceki ay 3 gün geciktim bide uzun zamandır gecikme olmuyodu aklıma bir girdi geciktim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…