2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaa ne güzel minnoş bizimki bizim yatakta yastığa başını koyuyor uyuyor hemen sonra yatağına alıyorum. Burası hala çok sıcak jouuıı 🥴 yanıyoruz valla belis sadece askılı çıtçıtlı atletle geziyor evde 😅
Basra sıcakları mı ne gelmiş bugün yanıyoruz valla 41 dereceymiş🥵 bizim x2 bide sabah güneşi alıyor piştik şimdiden

Ya girdim ama 12 gün falan oldu gözle görülür bişey yok sanki incelme falan. Gruptan yazıyorlar giremediğim pantolona girdim falan modum düştü benimde 🤭 ohhh mis simit labne ikilisine bayılırım olsa da yesek 😂😂😂

Daha 12 gün olmuş hemen ne modun düşüyor. Ben beyaz peynir ve tereyağ ile yiyorum çok gizeeel oluyor

sweetgirlcandy sweetgirlcandy beybi arkadaşım 18 ay aşını yaptırmıcam diyor otizme falan sebep oluyormuş diyor. Baktım 6. Ayda da yapılmış. 12. Ay aşısını yaptırdığımada pişmanım diyor ne diyorsun
Evet 12 ve 18 ay aşıları tetikliyor benim anladığım ve gördüğüm kadarıyla. Ama ben riske atıp 12.ayı yaptırmamayı göze alamadım. Kızamık vs olunca. Ya sanırım genetik de vs olunca aşılar daha çok tetikliyor otizmi. Tek başına değil de. Ağır metallerden dolayı

Bi tane anne takip ediyorum ebeannecim diye. Aşı aşı diye bas bas bağırıyordu. Kızına kalan aşıları yaptırmamış çok araştırdım kalanları yaptırmycam falan dedi geçen gün.

Evet 12 ve 18 ay aşıları tetikliyor benim anladığım ve gördüğüm kadarıyla. Ama ben riske atıp 12.ayı yaptırmamayı göze alamadım. Kızamık vs olunca. Ya sanırım genetik de vs olunca aşılar daha çok tetikliyor otizmi. Tek başına değil de. Ağır metallerden dolayı

Bi tane anne takip ediyorum ebeannecim diye. Aşı aşı diye bas bas bağırıyordu. Kızına kalan aşıları yaptırmamış çok araştırdım kalanları yaptırmycam falan dedi geçen gün.

18 ayı yaptıracak mısın şimdi bi tereddütte kaldım

Minnokumun öğle yemeği
IMG_20230814_130516.jpg

X