2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar selam 3 gündür ancak teli elime alabildim desem yeridir🤪 işler aşırı yoğun kızım da dibimden ayrılmıyor. Ve telefonu elimizde görünce çıldırıyor resmen istiyor kapalı veriyorum eline kafamıza atıyor kapalı diye😅 mümkün olduğunca tel kullanmamaya çalışıyoruz biz de. Okudum hızlıca hastalananlar olmuş çok geçmiş olsun:KK43:
Benm de prizlerle sıkıntım var. Arkamı donmeye gelmiyor. E-bebekten Priz kapama kapağı almıştım ama onları çıkartıyor kızım 🤦‍♀️ ne yapılabilir önerisi olan var mı?

Kızlar selam 3 gündür ancak teli elime alabildim desem yeridir🤪 işler aşırı yoğun kızım da dibimden ayrılmıyor. Ve telefonu elimizde görünce çıldırıyor resmen istiyor kapalı veriyorum eline kafamıza atıyor kapalı diye😅 mümkün olduğunca tel kullanmamaya çalışıyoruz biz de. Okudum hızlıca hastalananlar olmuş çok geçmiş olsun:KK43:
Benm de prizlerle sıkıntım var. Arkamı donmeye gelmiyor. E-bebekten Priz kapama kapağı almıştım ama onları çıkartıyor kızım 🤦‍♀️ ne yapılabilir önerisi olan var mı?
Ayy benimki cıkartamıyo icine koyuyosunn yuvarlak birşey ondanmı aldın
Benimkide kapalı veriyorum eline hahaha atıyo kafama 🤣🤣🤣🤣

Beybimmm napıyosun yemek ne yedirdin belise ben ıspanak verdim ama gene acıkır 2 saat sonra gece maması vereceğumm

Kuzum sebzeli bulgur pilavı yaptım yemedi. Bende fındık ezmeli ballı krep seviyor diye ondan yaptım yedirdm 1 saat sonra bende kaşık maması veririm

• Muhteşem
Reactions: Jou
CAnim 10 haziranda dogum gunumuz varya ablam almis dayanamdi simdiden soyledi 🤣 kurtuldum su havuz derdinden. Valla havalar guzellesince aticam balkona sabahtan aksama kadar oynasin Yıldım 🫣 asla durmuyor hep kucak pacama bi yapisio aksama kadar dur durak yok insallah şu havuz ise yarar 🩷😇

Ya bende granit var ama benimde almam lazım onunla daha güzel oluyor. Valla çok seviyorlar krepi pankeki
Granit tavadanmı ediyordun
Bundan aldım ben

Ayy bitmiss indirimla aldim 200 lirada 183 e aldım dün bugün hemen geldi

X