2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yedidirirken aklıma geldi belisin en favorilerinden yulaf lapası içinde armut, ceviz, süt kaymağı, yoğurt, hurma var 😍
IMG_20230510_114420.jpg

Eşine güveniyorsan ilerde Allah korusun ayrılık gibi bi durum olursa hakkını verir mi? Verirse ben olsam satarım
Şuan için verir ama ilerde huyu suyu değişirmi bilemiyorum ilk evliliĝimde canım çok yandı psikolojik olarak birazda olsa bi güvensizliğim var insanlara karşı mesela yıllarca çalıstığım bi aile vardı aile gibi olmuştuk beni kızları gibi görüyolardı çokta emek vermiştim taki ben tazminat isteyene kadar şuan görüşmüyorum düşman gibi olduk tazminatımıda alamadım hala uğraşıyorum.güvenmek istiyorum ama korkuyorumda bi yandan

Yani daha iyi bir eve sahip olacaksınız sonuçta. Satıp yeni alacağınız evi senin üzerine yapsanız. Evlendikten sonra ortak oluyor ama illaki vardır bi usulü bi imzalı kağıda bakar noterden
Satmama kararı aldım kendimce alabiliyosa çabalayıp alsın bekarlık döneminde gezmiş tozmuş hiç düşünmemiş yarınını evlendiğimizden bu yana kart borçlarını ödüyoruz eşimin bi bitmedi emeğime kıyamıyorum vazgeçtim artık

Olabilir yeğenimde olurdu pişik tarzı ishal olurdu bide. Benim kız da 2 3 gündür ishal sanırım günde 1 kez yapardı 3 4 kere yapıyor bazen az bazen çok. Ondan da pişik gibi oluyor heralde
Benimki kabiz bi de ya, bi skntisi var ama cozemeem geceler sapitti iyice her saat basi kalkiyo agliyo uyumuyo perisan oldum
Sabah kahvaltımız yumurta, labne, armut
Eki Görüntüle 3245347
Oh afiyet olsun, ben alerji mi yapti fazla mi geldi diye yumurtayi ve yulafi kestim bugun, bikac gun vermicm bakalim, kahvaltida vericek bisey bulamiyorum o yuzden, bugun bi tane vegan biskuvi, elmali irmikli muhallebi gibi bisey, azicik zeytin ve azicik mucver yedi, istahi gitti bu ara

Allah kolaylık versin sana canım. Babam iyi şükür gidip görüp geldim 🤗

Verdim diceeeem :p

Beliste öyle oldu bir süre vermedim yulaf ezmesi krep pankek tarzı şeyler verdim şimdi yine yiyor neyse ki.
Amin cNim amin. Cok sevindim iyi olmasina gecmis olsun 🩷

Yanii öylee benceee
Atıyorum sabah kacta uyandı 7 de 5 saat sonra uyutsun 12 d emesela sonra zaten sen geliyodun 7 8 zee kadar oyalandirirsin uyur gider yanii
Max 2 uyku olması lazım
Gunduz çok uyuyo gece oturması cok normal
Sabah şuan 10da uyanıyorsa 8 de uyandır uyku düzenine girsin cok düzensiz oldu
Kiz benim oğlan gunduz 4 saat bazen de daha fazla uyuyo:))aksam 10 da uyuyo ama sabah erken kalkiyo 8 de en geç

Kiz benim oğlan gunduz 4 saat bazen de daha fazla uyuyo:))aksam 10 da uyuyo ama sabah erken kalkiyo 8 de en geç
oyyy seninki hepten seviyo uykuyu bizimki okadar durmaz ama gunduz uyursa aksam geceyi bulur uyuması yani bide aradan 5saat geccek ama aksam olupta anlıyo benim uyku saati geldi diye

X