2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Jou Jou cum çalışıyoruz artık eskisi gibi gün içi çok aktif olamıyorum. Ama her fırsatta giriyorum. Bgn de akşam misafirim vardı. Bu aralar kızım diş çıkarıyor sıkıntısı çok. Gece uyanıyor sürekli gündüz yemek yemiyor eli hep ağzında. Tay tay yürümeye başladı sürekli yürümek istiyor. Haftasonu 5-6 saat yol gideceğiz nasıl olacak bilemiyorum strese girdim 🙈 hem gezmeden geri kalmıyorum hem de stres oluyor. 😅
Detayca açıklamanı yeriimm

Uykusu geldiği zaman çıkın yola yoksa zor tutarsınız arabaya ben pek uyutmadım ağladı uyku uyku diye ama araba bindik loop diye gittik 2saat uyudu tabi sonrasını arabanın içinde zıplar yola çıkacakkende pek bise yedirme kusar benimki kustu cunku surekli sag sol hareket edince klimayıda açmayın sıcak bile bunaltır bebeyi vallaha kolay gelsin benim pertim çıkıyo

Bizim kız da diş çıkarıyor inanılmaz huysuz
Sürekli yürümek istiyor kucaktan iniyor kucaktaykende herseye zıplıyor
Bu arada is nasıl gidiyor bebis kim bakıyordu
Araba yolculuk fena ya bizim kız arabada saniyesine başlıyor ağlamaya ya 🥺🥺🥺
Annem bakıyor ama çok yoruluyor sesi de çıkmıyor ama ben farkındayım. Bakıcı arıyorum. 7-8 kişiyle görüştüm ama hiçbirini beğenmedim. Aramaya devam ediyorum 🙁

Annem bakıyor ama çok yoruluyor sesi de çıkmıyor ama ben farkındayım. Bakıcı arıyorum. 7-8 kişiyle görüştüm ama hiçbirini beğenmedim. Aramaya devam ediyorum 🙁

ay şansına inşallah iyi biri çıkar canım ya bende tetikteyim umarım bakıcı abla durur yaz gelince evi yakın ya belki eve götürmek isteyebilir

Ayy benimkii bayılıyo dışarıyı kız hahaha 😀😀
YOk canim pazar döncem evimi düzenimi ozledim yav sen nerdesin

Kız benimki de bayılıyordu bir zamanlar :) özleniyor yaw istediğin kadar gez toz insan özlüyor evini. Ben hala Adana dayım. Bende 8inde döneceğim inş

• Beğen
Reactions: Jou
X