2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
canım çocuklardan para kalmıyor ki :KK70:
bugün kargo geldi kıza aldığım elbise külotlu çorap
kocayı vadiye gönderdim oğlanada 2 tane gömlek aldım
bi pantolonda alayım evladıma bitecek inş :KK70:
Valla kalmıyor ay bitmiyor ki alınacak. Bide ben hep indirimden önceden stok yaptığım halde böyleyim 😂 kendime hiç bir şey alamadım yaa pantolon alcam aylardır bi deneyip alamadım 😂

Valla kalmıyor ay bitmiyor ki alınacak. Bide ben hep indirimden önceden stok yaptığım halde böyleyim 😂 kendime hiç bir şey alamadım yaa pantolon alcam aylardır bi deneyip alamadım 😂

Bende kendime sütlü kahve alt üst takım istiyorum hani spor tarz da
Dışarı çıkarken iyi oluyor ama yok olmuyor
Bende stok yoktu vallahi 2 çocuk olunca heheheh

Kizlar ya ben oy kullanamiyormusum kütügü aldirmamisiz suan cok üzüldüm 😑 2 nisan son günüymüş hic haberim yoktu adresimin hala aydina kayitli oldugundan.

Kız uyarmıştım he aynısını arkadaşta yaşadı allahtan erken farkettide değiştirdi

Kızlar ya siz bu ramazan iftara misafir alabildiniz mi . Bn alamadım . Eşim her gün çalışıyo e bebek malum emekliyo sürekli peşimde hep kucak istiyo fln. Gittik ama alamadık kimseyi. Artık dedim herkese yani seneye ins diye. Kimse beklemiyo zaten ama bn huzursuz oldum

Kızlar ya siz bu ramazan iftara misafir alabildiniz mi . Bn alamadım . Eşim her gün çalışıyo e bebek malum emekliyo sürekli peşimde hep kucak istiyo fln. Gittik ama alamadık kimseyi. Artık dedim herkese yani seneye ins diye. Kimse beklemiyo zaten ama bn huzursuz oldum
Vallahaa ben almadım zaten uzaktayım kimse gelemezz

Yogurt yerken biz 🤣🤣

Eklentiler

• Screenshot_20230417_183216_Gallery.jpg
    Screenshot_20230417_183216_Gallery.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 31
X