2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
güzel güzel oynasın Ahsencim minik prenses

ben kızçeme henüz oda yapamadım çınarın odası küçük kızçeye orayı oda yapayım diyorum 2.salon var koltuklar fln eşya dolu onu boşaltıp çınarın odasını taşıyacağım küçük odayıda güneşe yapacağım ama 1 yıl sonra fln yaparım
2. lerin kaderi bu ne yapalım :KK70:

oğlumda her istediğini aldık ev oyuncak dolu karşı salonu oyuncak odası yaptım salonu boşalttım dedim yeter artık

neyse ilk zamanlar benim oyuncak odam var diye çok sevindi sonra yavaş yavaş salona sızdı oyuncaklarını taşıdı :KK70:
Ahahhahah küçüklerin kaderi 😂

Akşam yemeğini atmayı unutmuşum 😂

Tatlı patates yemeği ve yoğurt 😍
20230403_182022.jpg

Kahvaltı yapmıyoruz bu ara küçük hanım istemiyor 😂
Benimki de hic yemek istemiyo bu ara ama bi sekilde tıkıyorum ve o kadar zorlaniyorum ki, yemeyen cocuk cok zor ya, 1 kofteyi yedircm diye 1 saat ugrasiyorum yemiyo ya, butun yemek saatlerimiz 1 1bucuk saati bulmaya basladi normal mi bu ya

canım günaydın
benim kızda by by alkış yapmıyor sadece gel gel yapıyor oğlum hele hiç yapmamıştı
maşalllah mama cici diyorsa süper benimkide onları demiyor
içini ferhat tut
Günaydin canim babildamayi kesmisti simdi kelimeleri cogaltip tekrar basladi insallah oyledir ya tek temennim bu 🩷

evet dönem dönem bırakıyorlar benimkide gel gel çok yapıyordu şimdi yapmıyor
daha çok konuşmak istiyor gb farklı sesler çıkartıyor en çok ba ba ba bende anne diyemiyor ya ana da zorluyorum
ana ana ana :KK70: 1mrw 1mrw
Baba kolay geliyor sıpalara. Ana iyimis güzel taktik 😄 benimki ane diyordu 🤩 hatta bazen baba yerine buba sesi cikiyor köylüm benim 🩷

canım seni çok iyi anlıyorum oğlum 5 aylıkken doktor elindeki listeyle bana sorular sordu
göz teması kuruyor mu dedi hayır dedim eğer 1 ay sonra devam etmezse araştırmaya gitmemiz lazım dedi
eve geldim internetten araştırıyorum herşeyi okuyorum okudukça daha çok daralıyorum otizm belirtisi çıkmıştı karşıma
kendime gelemedim bir süre sonra baktım çocuğuma herşey yolunda her çocuk farklı herşeyi aynı anda yapacaklar diye bişi yok
bak yakın çevremde 10 aylık yürüyen bebeklerde var ama benim kızım emeklemiyor bile
içini ferah tut yazdıklarını okuduğumda paşanın hiç bişi yok diyorum bu güzel günlerin tadını çıkar :):)
Insallah canim insallah bende arastirdikca kafayi yicek gibi oluyorum. Haklisin da iste saydigim komutlari her bebek yaptigi icin kafama takilio yurume ve emekleme degisiyor bebeklerde ama bu bilişsel harketleri cogu 8. Ayda yapio

Benimki de hic yemek istemiyo bu ara ama bi sekilde tıkıyorum ve o kadar zorlaniyorum ki, yemeyen cocuk cok zor ya, 1 kofteyi yedircm diye 1 saat ugrasiyorum yemiyo ya, butun yemek saatlerimiz 1 1bucuk saati bulmaya basladi normal mi bu ya
Bizimde öyle zorla vermiyorum artık ben yerse yer diyorum. Önceden çok zorluyordum da ilerisi için de sıkıntıymış bu durum

Insallah canim insallah bende arastirdikca kafayi yicek gibi oluyorum. Haklisin da iste saydigim komutlari her bebek yaptigi icin kafama takilio yurume ve emekleme degisiyor bebeklerde ama bu bilişsel harketleri cogu 8. Ayda yapio

olmazsa git doktora için rahat etsin kuzucum
Allahın izniyle bişi çıkmaz

Öyledir kuzucum Allahın izniyle
sen nasılsın nasıl gidiyor zorlanıyorsundur bu süreçte Allah yardımcın olsun
Iyiyim canim sukur cok hasta oldum ama duzene giriyorum yavas yavas ama cok zormus ya inanilmaz zormus bukadarini beklemiyordum 😄

X