2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynen bende salcam şu sıralar çok yoruldum. Kendi heves ediyor bazen inşallah vermeyince düzelir iştahı 😒

Off aynıyız ya 😓 Bi çay bardağı diyorlar nerdeee iki üç kaşık alırsa alıyor. Ondan sonra ağzını kilitliyor. Hadi bir şekilde ağzına soktum diyelim bu defa ağlamaya başlıyor bende korkuyorum genzine falan kaçacak diye çok yorucu dimi 😓😒
Emiyoe canım benimki ama artık sütle doymadığını hissediyorum 😒
Sall sall kuzum kafayı yersinnn

Yok kuzum eşim izin aldı işten temizlikçi tuttu evi temizletti ev tertemiz 🥺 valla anladı kız ama şimdi uyandı o ayrı tabi eheheh
Ooo iyii olmuź
Nasıl battınız kız noldu. Ben içtiğim kahveden bile maske yapar oldum artık 😳
O kahve telvesi annemde cok yapar yüzüne
Yanii herşey pahalıı bana sıra gelmiyo kızıma alana kadarr kiyafet falan
Öyle valla bende çoğu zaman öyle yapıyorum. Hareketlendikçe bıdıklar zamanımız daha az oluyor artık
Evett kuzumm niye uyandı şini

Bizde de diş yok daha yalnız değilsin 😂😂
Yaa bende diyorum herkesin çıkmıştır kesin 😅
Bizde de diş yok geven hafta 7.ay dr kontrolüne gittik. Yakın zamanda bekleme görünmüyor dedi 😬 yavrum olmayan dişleriyle ek gıda çiğnemeye çalışıyor 😂
Haha çok tatlı oluyorlar ya tabi benimki yemiyo ama yediği bir kaç kaşıkta bile çok tatlı görünüyor öyle 😅

Aynen bende salcam şu sıralar çok yoruldum. Kendi heves ediyor bazen inşallah vermeyince düzelir iştahı 😒

Off aynıyız ya 😓 Bi çay bardağı diyorlar nerdeee iki üç kaşık alırsa alıyor. Ondan sonra ağzını kilitliyor. Hadi bir şekilde ağzına soktum diyelim bu defa ağlamaya başlıyor bende korkuyorum genzine falan kaçacak diye çok yorucu dimi 😓😒
Emiyoe canım benimki ama artık sütle doymadığını hissediyorum 😒
Off gerçekten aynı, benimki de sadece emiyor ve gerçekten artık yetersiz. Kilo alımları da baya azaldı 2 aydır. Mama da vermeye çalıştım ben ama almadı, onu bari içse biraz daha içim rahat edecekti 😌 inşallah bir gün biz de yemeye başladı diye haber veririz birbirimize 😅

Benim kızım da 7 aylık oldu. Daha 1 haftadır sağına dönüyor sola hala dönemiyor. Bugün yavaş yavaş döner gibi oldu. Bence normal çocuktan çocuğa değişiyor
Simdi nasil kızınız? Benim ki hala donmuyor, ayagini yana koyunca donuyor ama sonucta destekli donuyor, saga sola da cevjrmiuor kendini, ayaklarinj kaldirip agzina sokuyor bir tek.

Ooo iyii olmuź

O kahve telvesi annemde cok yapar yüzüne
Yanii herşey pahalıı bana sıra gelmiyo kızıma alana kadarr kiyafet falan

Evett kuzumm niye uyandı şini

Haklısın canım ateş pahası cidden. Eşim minik bir bütçe verdi kaç yıldır kendime bişey alamadığım için inan günlerdir bakıp bakıp durdum sitelere önceden verdiği para ile kaç çeşit bişiler alırken şimdi en fazla 2 parça alabiliyorsun 😐

Normalde gece uyansa geri uyurdu. Saat 10dan beri sürekli sağa sola dönüyor bir türlü uyuyamıyor. Eli ya gözünde ya kulağında anlamadım. Gün içinde eli sürekli kulağında oluyor acaba dişten mi dedim ama devam ederse bu hafta kulak burun boğaza götüreyim diyorum

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Simdi nasil kızınız? Benim ki hala donmuyor, ayagini yana koyunca donuyor ama sonucta destekli donuyor, saga sola da cevjrmiuor kendini, ayaklarinj kaldirip agzina sokuyor bir tek.
Şu an dönüyor iki tarafa da. Sola daha yeni dönmeye başladı 1 hafta olmuştur belki. Dikkat çekici bir şeyler koyup deniyor musunuz?

Ay imdat diye bağırcam artık ya kaç gündür evdeyiz bıktım artık bugün çıkalım hava cok gızel temiz hava alırız diye. Hicbir yere temas yok rüzgar almadık eve bi geldik öksürmeye başladı 😁 kocam yine gezdirdin üsüttü cocuk dememesi icin hatim indircem😂

Haklısın canım ateş pahası cidden. Eşim minik bir bütçe verdi kaç yıldır kendime bişey alamadığım için inan günlerdir bakıp bakıp durdum sitelere önceden verdiği para ile kaç çeşit bişiler alırken şimdi en fazla 2 parça alabiliyorsun 😐

Normalde gece uyansa geri uyurdu. Saat 10dan beri sürekli sağa sola dönüyor bir türlü uyuyamıyor. Eli ya gözünde ya kulağında anlamadım. Gün içinde eli sürekli kulağında oluyor acaba dişten mi dedim ama devam ederse bu hafta kulak burun boğaza götüreyim diyorum
Ayyycokzorr bee uykusuzluk en berbatt birşeyy saat başı kalkıyo bian ağlıyo acayip yorgunumniye böyle ediyo bilmiyorum ya uyuttum koydum salladım uyuyodu tuvalete gittim tam çiş edecem gene ağlıyo arkamdan 🤦‍♀️

Aynı benmki de öyle cimcikleye cimcikleye bazı yerleri kanattı 🤦‍♀️ bir de eskiden ben tutardım mesela burnu falan kapanmasın rahat emsin diye şimdi bana tutturmuyor kendi tutup çekiştirip rahat ettiği pozisyona sokuyor memeyi. Resmen kızım tarafından kullanılıyorum 🤣🤣 su içerken de mesela artık biz verirsek içmiyor ille kendi alacak sulugu kendi içecek, ay bu sürümler çok fena 😂
Evet evet suyu kendi içmek istiyor bizimki de 😂 şimdiden ne bu özgüven bilmiyorum veriyorum ben de artık ha bide suluktaa istemiyo bardak istiyo bizde görüyor diye heralde 😂 kanaması fena olmuş ya ah minik yaramazlar

X