2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Uyanık bıdık ya maşallah uykusu yoksa gel gele gitmiyo demek öğrendi onu insan nasıl seviniyor demi ya yeni şeyler öğrendiklerini görünce

Reactions: Jou
Film izledim evett vallahaa modosloma yedimm sinema izleyince bosbosta olmuyo
Kızılcık şerbetinede bakıyorum ama ikisine aynı gün vermişler yslı çapkınıyla
Yaliçapkinindaki gençler bana göre fazla toy geldi,kizilcik şerbetinde daha kelli felli adamlar var:)

Evettt yani eski usul bi duvar kağıdı o aslında
Başka yokmuydu
Onlara göre yanlış işler hehehe
Yani insanlar yaşayis sekillerine gore demek ki kotu şeyler akillara getiriyo
Mesela ben baykuşlu figurleri cok severdim,şimdi buralarda baykuşa iyi bakmiyolar,ölumu simgeliyomuş güya felan.. ben de hicbişey almiyorum baykuşlu,etkilendim

ISte öyle oluyorr cok fena dönuyor o dizide yanii

Yaaaaaaa özlüyorr insann nasil ev dağınıkmıı hehehehe
Bakk beliste anladı evini yatağını aramış sıpaa

Yok kuzum eşim izin aldı işten temizlikçi tuttu evi temizletti ev tertemiz valla anladı kız ama şimdi uyandı o ayrı tabi eheheh

Nasıl battınız kız noldu. Ben içtiğim kahveden bile maske yapar oldum artık

Öyle valla bende çoğu zaman öyle yapıyorum. Hareketlendikçe bıdıklar zamanımız daha az oluyor artık

Şimdi bile emerken damakları kaşınıyo galiba baya tutup çekiyor benimki bu ara bide hem sütünü içiyo hem de cimcikliyo göğsümü
Aynı benmki de öyle cimcikleye cimcikleye bazı yerleri kanattı bir de eskiden ben tutardım mesela burnu falan kapanmasın rahat emsin diye şimdi bana tutturmuyor kendi tutup çekiştirip rahat ettiği pozisyona sokuyor memeyi. Resmen kızım tarafından kullanılıyorum su içerken de mesela artık biz verirsek içmiyor ille kendi alacak sulugu kendi içecek, ay bu sürümler çok fena

Bi üst diş uzun sürmüştü bizim 10 gün bu sefer rahattım ya alıştım artık içmemesine

Yaniii send ediyonn yemiyoo haklı uşakk
Bende zorlamıyorum yemiyosa emziriyorum
Geçmiş olsun kuzumm
Aynen bende salcam şu sıralar çok yoruldum. Kendi heves ediyor bazen inşallah vermeyince düzelir iştahı
Off aynıyız ya Bi çay bardağı diyorlar nerdeee iki üç kaşık alırsa alıyor. Ondan sonra ağzını kilitliyor. Hadi bir şekilde ağzına soktum diyelim bu defa ağlamaya başlıyor bende korkuyorum genzine falan kaçacak diye çok yorucu dimi
Emiyoe canım benimki ama artık sütle doymadığını hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…