2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Damakta bisi yok kuzu anlamadım 4 kere ayağımıza aldık dun
8.30 da gece uykusuna yatirdik
Akşam 8.30 da mi kuzum. Ya uykusu az olan bebekleri erken yatırmak da iyi olmuyo kuzum ya erkenden gün doğmadan ayaklaniyo . Var onun bi derdi annesi bence ya diş ya da yeni bişe ler öğrendi onun hevesi var uykuya direniyo.
He bak bi de geçen gün okudum bebekler çok yorgun olduklarında da uykuya direnirmiş. Yanı çok yorgunum uyku beni dinlendirir şeklinde dusunemezlermis .

Oyyy en güzelini demişsin.. Aynen ne giydireceğini bilememe
Ayy ark bugün alacaklarmış doğuma . Kendi özel dr hemen alalım 1kez kordon dolanmış demiş. Devlet hast dr da ayın 18i fln aliriz diyormuş. Ne rahat bunlar be.
Ark da ağlıyo ha bire korkuom diyo. Bi tane 5yasinda oğlu var ona bakıp bakıp agliom diyo. Kıyamam ya insan en çok zaten o an çocuğuna bakıp bakıp ağlıyo

Kızlar ya bebekle ilgili değil ama çok kararsız olduğum konu var açık mutfak mı kapalı mı? Oğlumla eşimle misafirlerle hep oturma odasındayız odayı büyüyeceğiz balkonu içeri alıp hazır diyorum nasip olmuşken mutfağında kırdırıp açık yapsak mıııı?? Ne dersiniz hiç kullanmadım daha önce açık mutfak ama karar vermek zorundayım

Bn açık mutfak sevmiyorum ya bu tamamen zevk meselesi bence. Mutfakta ne pişirirsem odaya koltuğa her yer koku sinsin istemem . Bi de bn mutfağı sürekli görürsem sürekli bişe yeme hissi oluşur bende

Benimkide kucağımda uyuyor yatağa koyar koymaz ağlayıp gözünü açıyor. Ben açıya yoruyorum bakalım devam edecek mi..

Evet annem hep bana der erkek çocuk sıcağı sevmez diye.. Benim oğlanı ne zaman soysak seviniyor giydirince ağlıyor astronot montlar hiç rahat değil çocuk robotik gibi oluyor ben bile görünce rahat edemiyorum. Mont almayı düşünüyorum bende yaaa.. Dışarı çıkarırken bende külotlu çorap giydiriyorum. Bu zamanlarda çok ayakkabı giydirmeyin diye okumuştum o yüzden panduf aldım

Yaa kıyamam Ne kadar korku endişe vardır içinde.. Hayırlısıyla sağlıcakla kavuştursun bebişine Oğluşa bakacak var mı ya birden plan değişimi olmuş

Iyi yapmissin canim . Lcw ve e bebekte indirim vardi baktinmi oralara bizde mont var diye ben 2 3 yaş aldim

Selam kızlar, bebeğine anne sütünden muhallebi yapan var mı aranızda? Az once dün sağdığım sütlerden muhallebi yaptım fakat şimdi bi yerde okuduğum yazıda anne sütü pişirilmez yazıyor. Napayım ben şimdi dökeyim de baştan mi yapayım bu muhallebiyi? En fazla içindeki vitaminlerden bazılarını öldürmüşümdür başka bir zararı olmaz heralde di mi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…