2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çok geçmiş olsun kuzum akıntı için ilaç veriyorlar sanırım kuzum ben tam bilmiyorum.
İlaç vermedi doktor gerek yok dedi canım
Yapabilirsin cok rahatlatıyo emin oll gunde 4 defa yap 3 saatte bir son uykusundan 4cü sırıngayı yap bitirr işi canım gecmiş olsun burun temizlenmezse daha kötü olurr

Adanaya belise fena çarpmış 😂😂

Bir kaç defa yaptım ama kısa süre faydası oluyor. Burnu tekrar tıkanınca ağlıyor. Gece bakalım ne yapacağız inş sıkıntı olmaz. Adanamın güneşine aldandık kötü çarptı valla

İlaç vermedi doktor gerek yok dedi canım

Bir kaç defa yaptım ama kısa süre faydası oluyor. Burnu tekrar tıkanınca ağlıyor. Gece bakalım ne yapacağız inş sıkıntı olmaz. Adanamın güneşine aldandık kötü çarptı valla
Tamam kuzum gerek görmediyse burdaki doktor akıntı olursa diye ilaç yazmıştı bir tane ama kullanma dediydi 🤣

kızlar bebiklerin uyku düzeni nasıl? kaç saat uyanık kalıyor? günde kaç kere uyuyor?
oğluşumun baya düzeldi gündüz 3.5 saat filan uyuyor. 2.5 saat uyanık kalıyor. 2. uykusundan saat 4 gibi uyanıyor. sonra haliyle 6.5 gibi çok saçma bi saatte uykusu geliyor. 6-8 arası felaket geçiyor bizim 😬 8-8.30 gibi de gece uykusuna yatıyor. 3. uykuyu uyutsam çözülecek de 6.5da uyutursam yarım saat filan, 9.5dan önce uyumuyor.
neyse gerçi ne durumlardan geldim, en büyük derdim bu olsun 😅

Canım Allah yardımcın olsun işe başlamışsın inşallah kolay geçer sürecin Güneş de zamanla alışır. Aslında biz sağlam durabilsek onlar da iyi olacak ama çok zor malesef çalışan anne olmak. Benim de 34günüm kaldı şimdiden geriyor düşününce

Canim bugün gidecektim ise gidemedim
Annem katılarak agladi durmadi diyor babasi evdeydi onunla durmuş ama abisini almaya gidince baba kıyameti koparmış annemle vakit geçirmedi benden hiç ayrı kalmadı hepsi üst üste geldin
haftanın 2 günü idare edecektik iste

Annem katılarak agladi durmadi diyor babasi evdeydi onunla durmuş ama abisini almaya gidince baba kıyameti koparmış annemle vakit geçirmedi benden hiç ayrı kalmadı hepsi üst üste geldin
Kuzum başlamadan önce annen çok sık gelseydi yavaş yavaş kısa süreli bıraksaydın çıksaydın dışarı fln. Acaba o şekilde yapıp tekrar ona göre mi başlasan

Kuzum şimdi baktım daha dilimden beri kötüydüm. Göğsüm sol tarafta şişlik var acı ağrı var dünden beri ateş üşüme . Bi de felaket bi bas ağrısı .
Bugün daha iyiyim ama şükür parol içiyorum ama sürekli mecbur.
Ahh işte sende bebisine üzüldün stres yaptın ondan oldu 🥺 n’aptınız kuzum akşam eve gidince özlemiştir seni dimi emmek istedi mi hep

Oy kuzu dikkat et kendine
Aynen cok stres oldum
İlk başta tavır yapti suratıma bakmadı öptüm kokladım oynadım emmek istemedi sonra zayıf emdi biberon aldı ya hep ondan diye düşündüm

Kuzum başlamadan önce annen çok sık gelseydi yavaş yavaş kısa süreli bıraksaydın çıksaydın dışarı fln. Acaba o şekilde yapıp tekrar ona göre mi başlasan

Kuzum anneme çok söyledim ama anneannem vardi duramadi ilgilenemedi
Kv gelecekti ocak şubat onlarda gelemediler bazi durumlardan ötürü anneme kaldı
Eşimle annem baktı.ama eşim okula.oglanj almaya gidince kiyamet kopmuş
Öyle yapicaz Kuzum 1 hafta fln annem kalacak.yanimizda alışacak artik

Oy kuzu dikkat et kendine
Aynen cok stres oldum
İlk başta tavır yapti suratıma bakmadı öptüm kokladım oynadım emmek istemedi sonra zayıf emdi biberon aldı ya hep ondan diye düşündüm
Oyyy kıyamam ya ☹️🥺tabi o tavırlarına sen daha çok üzüldün . Bak biberon kolaylığına hemen alışıyorlar demekki kuzum ya.

Kuzum anneme çok söyledim ama anneannem vardi duramadi ilgilenemedi
Kv gelecekti ocak şubat onlarda gelemediler bazi durumlardan ötürü anneme kaldı
Eşimle annem baktı.ama eşim okula.oglanj almaya gidince kiyamet kopmuş
Öyle yapicaz Kuzum 1 hafta fln annem kalacak.yanimizda alışacak artik
Aynen canım tabi annen de haklı nereye yetişsin ama iste annenin rahat bakabilmesi için de bu şart. Sen işe gitmicen mi şimdi bi sure

Annen de annesine bakıyodu ddeğil mi keşke fırsat olsaydı biraz vakit geçirip ısınırlardı en azından. Bebek için zor tabi alışmadığı biriyle kalmak ama zamanla düzene girer inşallah ya

Şuan sadece burun akıntısı var ıhlamur yaptım verdim. Duruma göre bakacağım olmadı hastaneye götürürüm ilerlemeden

Yapabilir miyim acaba ya hiç yapmadım şimdiye kadar 😐
Şimdi girebildim canım kk ya. Mesajlara baktım yapmışsın kısa sürede tekrar doluyor zaten. Başı yüksekte yatsın bu aralar. Biz hastayken doktorumuz öyle dedi
Kızarıklık yok kuzum . Emerken tabi bi acı oluyo. Dün akşam duş aldım havlu fln koydum bugün daha iyi şükür . Toparlıyo sanki o sert olan kısım
Evde masaj aleti falan var mı canım onun titreşimi çok iyi geliyor ya da şu titreşimli diş fırçası da olabilir. İnsta da görmüştüm. Hiç biri yoksa duşa gir eline sabunu al sıcak suyun altında sabunla ovala o sertlik olan yeri. Çıkınca da hemen üstünü giyinir giyinmez bebeyi emzir. O sıcaklık ile damar açılmışken emsin dağılsın sertlik

Şimdi girebildim canım kk ya. Mesajlara baktım yapmışsın kısa sürede tekrar doluyor zaten. Başı yüksekte yatsın bu aralar. Biz hastayken doktorumuz öyle dedi

Evde masaj aleti falan var mı canım onun titreşimi çok iyi geliyor ya da şu titreşimli diş fırçası da olabilir. İnsta da görmüştüm. Hiç biri yoksa duşa gir eline sabunu al sıcak suyun altında sabunla ovala o sertlik olan yeri. Çıkınca da hemen üstünü giyinir giyinmez bebeyi emzir. O sıcaklık ile damar açılmışken emsin dağılsın sertlik

Yastık hemen yaptı annem :) çok zormuş hasta olması gün hiç geçmek bilmedi 😐

AA diş fırçası çok mantıklı kuzum . Deneyeyim onu da . Dün akşam duşta baya bi övdüm masaj yaptım kuzum bnce o biraz toparladı . Gün içinde de ara ara sıcak bez fln koydum . Ya ateş sıtma yapmasın da artık ona razıyım

X