2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende öyle yapıyorum ama tekrar uyanıyor her seferinde tekrar edeyim.dimi
Yani bizimde abi var okula gidiyor gündüz yalnızız belki ondan olabilir 😀
Bide şu var ise başlayacağım çok zorlanacak babada ses yok ayakta uyuyor ama bende yok yani durmuyor ayakta
İşe de başlayacakmışsın mutlaka uyku eğitimi ver canım. Kendi kendine uyuyabilen çocuk candır ♥️
Koyuyorum besiğine,acıyorum kolik müziği bazen açmıyorum. Uyku zamani iyi ayarlandiysa,karnı tok,altı temizse bir sıkıntısı yoksa kendi kendine uyuyor 🧿

İlk karar verdigin olmuş bide koyu olmuş daha iyi kv de araya girince gerilmissindir
Normalde aaa bir tık koyusu olmuş der geçersin ama.orayabbaska mevzu girince bu bile geriyor
Ya sorma birde eşim demez mi senin yüzünden bir gelip bakmadım diye. İşin başına seni ne diye koyduk bostan korkuluğu 🤣

Bende kararsız kaldım işte o yüzden rota ve menenjit var rotayi kendim menenjigi de bi dahaki aya Mi bıraksam dedim
Menenjit bizim ilk çocuklarda yaygın değildi oglana yaptırdığım da 3 yad fln di
Yaptir aklında kalmasın kuzu
Ertelemekte çözüm olmuyor ki kuzum 1 ay ertelesen yine aynı terane sanki bilemedim 😕

😂🤣oyy bacım napıon seni . Kizim sana söyluom gelinim sen anla . Yanı iyice emzir cocuuu diyo aklınca . Bnm ki de bn emzirirken gelir tepemde dikilir bakar bakar inceler
Yaaa di mi? Ne bileyim bi ortamda kadın kadına da olsan meme açılırken filan insan bi kafasını sağa sola çevirir. Bi kadın emziriyorsa onun memelerine herkes bakabilir mantığı nerden geliyor anlamıyorum 😳
Benim kayınvalide ve görümceler de dümdüz bakıyorlar, artık ben elimle kapatıyorum açarken ve kaparken 😳

Yaaa di mi? Ne bileyim bi ortamda kadın kadına da olsan meme açılırken filan insan bi kafasını sağa sola çevirir. Bi kadın emziriyorsa onun memelerine herkes bakabilir mantığı nerden geliyor anlamıyorum 😳
Benim kayınvalide ve görümceler de dümdüz bakıyorlar, artık ben elimle kapatıyorum açarken ve kaparken 😳
2 sene önce ameliyat oldum kitle vardı göğsümün birinde eşimin ananesi açta bir bakayım dedi. Dedim olmaz hoşlanmıyorum ayıp.. İnsanlarda ayıp duygusu yok ortalık malı gibi davranıyorlar.

İşe de başlayacakmışsın mutlaka uyku eğitimi ver canım. Kendi kendine uyuyabilen çocuk candır ♥️
Koyuyorum besiğine,acıyorum kolik müziği bazen açmıyorum. Uyku zamani iyi ayarlandiysa,karnı tok,altı temizse bir sıkıntısı yoksa kendi kendine uyuyor 🧿

Vericem canımda kiz cok fena ne kadar alır bilmiyorum:KK43:

Kizlar Cok mu kafaya takıyorum pazt ise gideceğim
annemi aradım bırakmak zor olacak diye nasıl olacak stres oldum neyse konuşmanın en sonunda
Anne dedim.beni rahatlatmadin üstüne daha strese soktun dedim 😀
Gülmeye başladı ağlayacak alışcak kızım
Ben aglatmam onu gezdiririm dedi

Kızlar ya beybim yataktan düştü alnı şişti morardı. Bizim çift kişilik yatağa koydum oynuyordu. koştur koştur wcye gittim o sırada taa gitmiş diğer uçtan düşmüş. Dönüyo tabi ama bu kadar kısa sürede bu kadar çok dönüp düşebileceğini tahmin edemedim. Ay çok dikkat edin yaa o ağladı ben ağladım. Buz koydurmadı kantaron yağı sürdüm. Bana krem önerirmisiniz. Annemi aradım o rahatlattı biraz içimi😪

Kızlar ya beybim yataktan düştü alnı şişti morardı. Bizim çift kişilik yatağa koydum oynuyordu. koştur koştur wcye gittim o sırada taa gitmiş diğer uçtan düşmüş. Dönüyo tabi ama bu kadar kısa sürede bu kadar çok dönüp düşebileceğini tahmin edemedim. Ay çok dikkat edin yaa o ağladı ben ağladım. Buz koydurmadı kantaron yağı sürdüm. Bana krem önerirmisiniz. Annemi aradım o rahatlattı biraz içimi😪
Çok geçmiş olsun oy bende çok korkuyorum düşmesinden.Alnı şişmiş yani kafasını vurmuş. Gözlem altında tut,uyutma canım bir süre. Sıkıntılı bir durum fark edersen mutlaka doktora götür

X