2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
2 kere uyuyor ama bu aralar bazen kısa sürüyor bazende 1-1,5 saati buluyor uyuma süresi. Akşama doğru olmadık saatte uyucam diye tutturuyor yarım saatte uyanıyor. Sonra uyusunda gör yani 🙈

Benimkide 2 ye düştü sabaha çok uykusu varsa yarım saat kestirio
Akşamda 5 gb fln yatıyor yatirmasamda yine kalkio otun istiyo

Valla ya gece uyumak istiyor uyuyamıyo uyuyuncada zirt pırt agli anam bu niiii bole
Belliki bi derdi var bugunde boyleydi benim kızz uyandıktan 1.5 saat sonr auyurdu 3 saat oldu anca uyuyo
Seninkinde var birşey kuzumm uykusu varsa uyuyamıyosa var bise ya belki aç
Benimkine öğlen brokoli verdim 2 kaşik yedi yemedi gibi birşey armutlu yoğurt ettim kase yarısını yedi baktim hala istiyo
Dun yaptığım muhallebiyi verdim şuan sallıyorum uyudu gitti

Off geceleri biz de fenayız ya sabah da sinirliydim o yüzden . Bazen hiç çekilmez oluyorum farkındayım ama dinlenemeyince agresif oluyorum.
Ya bi de bişe yemiyo ya cidden ek gıda ya başladık bile diyemiyorum . Bişe hazirlayamiom ki durmuyo zaten

Vallahi benimde sabah kalkınca pilim bitik oluyor dun bende çok gergindim kocaya yansıyor napim ya
Bende 2 fundur bisi yapamiyorum yogurt bile yediremedim
Princ ünlü muhabbeli yapacaktım markette göremedim
Yulaf unu aldim ne yapcam bilmiyorum
Fırsatta vermiyor uyurken bile başında nobetteyim bide annem bakacak süt sagamiyorum en azından öğün corba fln meyve fln dursa oda yok 😞

Screenshot_20221226-130038_Instagram.jpg

Belliki bi derdi var bugunde boyleydi benim kızz uyandıktan 1.5 saat sonr auyurdu 3 saat oldu anca uyuyo
Seninkinde var birşey kuzumm uykusu varsa uyuyamıyosa var bise ya belki aç
Benimkine öğlen brokoli verdim 2 kaşik yedi yemedi gibi birşey armutlu yoğurt ettim kase yarısını yedi baktim hala istiyo
Dun yaptığım muhallebiyi verdim şuan sallıyorum uyudu gitti

Princ ününü özel.mi aldın kuzu
Ya ben ek gıdada çok ilgilenemedim h sonu 😞 iki çocuk yeme içme banyo ödevi gezdirmesi derken

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Güle güle kullanın canım baya iyiydi onun modelleri de. Bende ergobaby ile ikisi arasında kalmıştım ergo aldım

Sen şu ara kakasını da incele canım
Bende ergolara baktım da aşırı pahalı be ikinci eli bile 1000 den başlıyor yuh dedim

Tamam mukus kan var mı diye bakcam demi sabah yaptı normaldi

Bende ergolara baktım da aşırı pahalı be ikinci eli bile 1000 den başlıyor yuh dedim

Tamam mukus kan var mı diye bakcam demi sabah yaptı normaldi
Ergonun hangi modeline baktın kız geçen biri bana 70 TL ye teklif atmış 😅 ergo 360 ise o biraz pahalı ben tek yönlü aldım

Ohoo sıfırı ne kadar acaba 😅😅
Ben kabağı alacalı soymuştım haşladım ezdim birazda haşladığım suyundan kattım. Sevmişti öyle ilk zamanlar pütürlü zor geliyor
En son almaya niyetlendiğimde 4000 idi geçen bir bakayım dedim 6000 lere çıkmış resmen soygun 🤣
Çok saoalsın kuzum bir başlayamadım ek gıdaya beni onun stresi sardı.

X