2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Öyle kuzu bakana da bakilana da zor eskiden daha erken evlenilir ve hep iç içe otururlarmis
Çocukları sevmek ayıpmis torun severlermis
Bebeleri büyük dedeler sallar anaları tarlalarla yemek isleriyle ugrasirmjs şimdi öyle değil
Ay karı kocasın evde o kalabalık tobe yarabbi bide o kadar çocuk nasıl yapıyorsun yane hahHH
😂🤣kız ahırda fln anca başbaşa kalabiliyorlardir oralarda olmadığı ne malum 🤣🙈 ya da millet iş güçten erkenden uyuyordur . O arada fln iste 😂🙈

Kuzum aktarmalı değil ama diğer türlü yas kriterini takıyor demişti koca kuzenim sigortacı koşullar önemli dedi yas kriteri olmadan da seneyi doldurursa devlet katkısı alır demişti Kuzum bide altın hesabi yap sakin tl tutma ben 2 sene tl tuttum çok kaybettim herkesi uyariyorum:)
2 sene önce eşime deyip altın hesabı yapmıştık. 1 yıl içinde öyle bir düştü ki çıksın diye bekleye bekleye 1 yıl geçti çok az çıktı anam gene düşüyor borçta vardı daha düşmeden bozalım dedik. Bozduktan sonra çok az düşüp öyle bir arttıki içim gitti 🤣

Kiz bunda Bile uyumayınca acmi sutmu yok fln oldu
3 Ay da kiz mama yeseydi bende diretmeseydim işler karışacakti
Aferin o zmn bebisimize o kabul etmemiş sen de direnmişsin ve başarmışsınız ☺️🙏🏼
Bnm de kv sürekli derdi aç diye . Çocuk gık dese aç gak dese aç başka bişe bilmez. Lohusalık insanı delirtme konusunda süperdir kendisi 🤣😂. Eşim bile artık He He anne tamam deyip geçiyordu

2 sene önce eşime deyip altın hesabı yapmıştık. 1 yıl içinde öyle bir düştü ki çıksın diye bekleye bekleye 1 yıl geçti çok az çıktı anam gene düşüyor borçta vardı daha düşmeden bozalım dedik. Bozduktan sonra çok az düşüp öyle bir arttıki içim gitti 🤣

Kuzum uzun vadede kesinlikle altın ama anlık takip edersen bitigiz hissede az.bisi.param vardi koca şuna yatir dedi yatırdım Ula 2 binliram 1600 oldu ben kalpten gidiyorum sonra dedimki borsa benim.isim değil.dedim.
Koca da altın düşünce kötü olmuyorsun ama dedi.o altın dedim ona kalsa. Herseyi.satacak borsaya yatircak Allahtan garanticiyimde biis yapmiyor 😀

Aferin o zmn bebisimize o kabul etmemiş sen de direnmişsin ve başarmışsınız ☺️🙏🏼
Bnm de kv sürekli derdi aç diye . Çocuk gık dese aç gak dese aç başka bişe bilmez. Lohusalık insanı delirtme konusunda süperdir kendisi 🤣😂. Eşim bile artık He He anne tamam deyip geçiyordu

Ay kuzu lohusasin hersey zaten zor
Bide bıd bıd beynini yiyorlar işte
Lohusayken herkesin dediği Yaptığı dokunuyordu şimdi bazı şeyleri kulak arkası yapıyorum ama.o.zMan öyle değil
Esin iyi yanında.kuzu

Nedensiz calpol vermek iyi değil bence canım ateş yoksa ama diş etine tetagil ya da karanfil zeytinyağı denedin mi?

Ay bizimki allahtan kanguruyu çok seviyor ama dışardaysa🥲 evin içinde cıyak
Valla canim hicbirşey sürmedim sadece biberonla masaj yapiyorum hem alissin hemde kasintisina iyi gelsin diye zeytinyagini deniyim olmadi

Benimki sıkıya gelmiyor hiç eller ayaklar serbest olcak disarda bile 😏

Benimkide ole mama sandalyesinde kolumdan tutuyor beni al diye
Oturuyor önünde oyuncak oyunczgi alıp bana dönüyor benim kucağımdayken oynayacakmış tobe tobe 😀
Fena alistilar valla kuzum bide iyice tonbik oldular kol kalmadi bende 😂 babasina veriyorum ondada durmuyor illa beni istiyor tüm gün benle olunca kimseye gitmek istemiyor

X