2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sordum reflusu olduğu için antibiyotik reflüyü tetiklermis gavison günde bire düşürmüştük şimdilik tekrar 3 e çıkardık 😒

Benim suan bebeğim agumentin kullanıyor 🙈 ama dozu önemlidir tabi doktorun bilir en iyisini.
Canim atesi cikiyo mu hala? Kusmasindan dolayi da korkma..tam ilac verirsin foşurtt kusar bebek,benim oturup aglamişligim var yeniden verecek miyim vermeyecek miyim diye

Merhaba deneyimli anneler. Ben hamileyim. Size bir şey sormak istiyorum. Ana kucağının müzikli, titreşimli( 2000 -3000 lira) olanını mı, yoksa daha tek tip, odadan odaya kolayca taşınabilen 300-400 liralık olandan mı önerirsiniz?
Benim.kızda moms 4 var mesela şuana kadar tek onu sevdi tabi pahalı o hediye gelmişti neyseki
En iyisi odadan odaya taşınabilen tektip öneriyorum daha kolaylığı sağlıyo

kız bende aynını duşünüyorum benim kv bakar yani

bizim doktorda geçen dedi maskeler kalktı ondan böyle oldu dedi

bizde ilkokuldan :KK70:

kız bizde ilkokuldanız ne olmuş

var kız benimkilerden memnundum keşke gitmeselerdi

eee tabi sanki emanet poşet bırakcaz :KK70:

zor kuzum vallahi Allah yardımcınız olsun şartlar ne yazık ki :KK43: inş kısa sürede biter sende rahat edersin
şu borçlar bel büküo vallahi ya

ben teccrübeliyim kuzu tandık bakııcıydı 15 gün agladım hep çok zorlandım
Ya oy bnde başlayınca annem çok bakamaz sanırım evi kapatıp gelmek zorunda kalıyo. Bulacam mecbur birini

Valla öyle oldu deselerdi inanmazdım flörtü evlendikten sonra yaşadık :))

Kuzum mama sandalyesi var aslında buda bir yere gidince kullanırım dedim
Anladım kuzum iste ikea nın fln alsaydın ekstra buna gerek kalmazdı . Bilmiom tabi de bn çok memnunum. Al bnce seni zorlamayacaksa mutfakta tezagaha bile koyarsın iş yaparken

X