2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bir suru yazilmis yine yetisip okuyamadim, ek gida acemisi olarak yeni bir soruyla geldim, simdi ben kabak havuc patates verdim bugun de ücünü karisik püre yaptim, buharda degil suda hasladim blendr yaptim sulu olsun diye, 3 bebek kasigi aldim bi kaba yedirdim, yarisi ustune yarisi agzina bi sekilde tiktim emzik destegiyle, istekli yemiyo yutmayi bilmiyomus gibi ya, halbuki ilk gun cok sevinmisti, ogurmedi bu sefer ama emzikle desteklemesem yutmucak gibi, erken mi basladim acaba ben yoksa hepinizde boyle mi oldu? Yaklasik 10gun sonra 6aylik olucak aslinda
Başlarda öyleydik yemeyi bilmiyordu sonradan alıştı. Pes etme🌸

Koyuyorum valla ağlasa da yanında durunca daha uzun duruyor artık yarım saat oyalıyorum oyuncaklarla konuşmakla falan. Ama yanından kalkarsam kendi başına 2 dk sonra ağlıyor :KK43: gezdiremiyorum artık pek, bileğim sakatlandı

benımkı asla yalnız kalamaz abısı duruyor yanında oyle ancak sureklı kucak ve oyun ıstıo

Bizimki gündüz kısa kısa 2 3 kere kestiriyor yoksa hiiiç çekilmez bir hal alıyor ama toplasan 2 saat etmez uyuduğu. Gece uyuması çok güzel hem gelişimi açısından da iyi.
Gündüzde uyusa keşke benimki çok nadir yani 10 dk falan 2-3 kere işte günü gününüde tutmuyo ya keşke sürekli olsa bu dediğim

Ben variim, 1,67 😅

Tatlimsi ya ondan heralde, meyvelere daha gecmedim ben, kabak havuc patates asamasindayim suan, daha oncesinde elma ve havuc suyu vermistim elmayi sevmisti cocuum 😄
Armutuda seviyolar ben bu akşam çorba yaptım kabak patates falan sevmedi onu gündüz yaş hurmalı muzlu muhallebi yaptım onu çok sevdi muzu çorbaya katsam yer 😄

bU domuz gribinden ben de cok korkuyorum bu gunlerde,bi avm ye gidecem acil bişeyler alacam ama gidemiyorum korkumdan,bebekler hasta olmasin :KK61:

kuzu okullar kotu oglumda oldu Allahtan kıza geçmedi
kurutma makinesi alirdim ancak ona yer yok.mecbur asmaca

yer yok bendede ama mecbur çamasır mak ustundekı deterjanları kagıt havluları kaldırcam o dolap ıptal olacak
Güneş yattiysa butun işler bitmistir:))
oda doğru :KK70: şuana kadar kaç defa kalktı bi bilsen :KK70:
Bende yanında küçük duruyorum ya 🙊

bız aynı duruyoruz ya aynıyızda zaten sınıf arkadasım kendılerı heheehehhe
Ben variim, 1,67 😅

Tatlimsi ya ondan heralde, meyvelere daha gecmedim ben, kabak havuc patates asamasindayim suan, daha oncesinde elma ve havuc suyu vermistim elmayi sevmisti cocuum 😄

ahanda varmıs hayalımdekı boy :KK70:

X