2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bir kere eline alıp ağzına soksa hemen video çekip eşime atıp rahat edecem ama sürekli dalga geciyor 🤣 neyse ilk çocukta oluyormuş böyle şeyler ikinci artık yerden taş bulup dişini kaşıyacak 😂

Daha iyi iltifat duymadım 🤣🤣
Bu arada ben de 1,59 um ve tr kadin boy ortalaması 1,60 yani ortalamanın üzerindesin cnm ne kısası, minyonu ya😃 etrafındakiler fazla uzunsa bu onların sorunu olmalı 🤣🤣🤣

Aynen canım çok seviyor elinden hiç düşmüyor de
Benimki hala konuşur
2.de çok şey almıyosun yaaaa 😀

Çok şükür bizimde aynı kuzum hava iyi geliyor ya inşallah öksürükleri de geçer. Senin oğlan büyüktü dimi pekmez falan da verdin mi canım iyi geliyormui bende yarın oğlana vercem az
Aynen kuzu benim oğlan büyük
Pekmez veriyordum kayinvalidemde pekmez suyu ver oda iyi geliyor dedi su sıcak olsun ılık olunca için dedi bugün verdim oksuryk iyiydi uykuya geçerken de icirecegm sende dene istersen kuzum

Humana bile var yeşilçay var adaçay var rezene var varda varrr 😁😁

Yok yok bende deeeee
Bende de hepucu var ama.icicek adam yok bacım
Bu akşam geç yattı güneş zor tuttum misafir vardı sonra gardırop u oglus kırmıştı rafini onu yaptırdık komşuya
Yarin o çamaşırları hep yerlestircem
Yardıma gel gizzz

• Beğen
Reactions: Jou
Yok yok bende deeeee
Bende de hepucu var ama.icicek adam yok bacım
Bu akşam geç yattı güneş zor tuttum misafir vardı sonra gardırop u oglus kırmıştı rafini onu yaptırdık komşuya
Yarin o çamaşırları hep yerlestircem
Yardıma gel gizzz
Isin var fena gelirizz kız almoşu alırım kucağa hoplaya hoplara evindeyizz :KK70:

X