2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hırka koydum ince de o aklıma gelmedi bak iyi dedin

Oy maşallah kuzuma 🫶🥰 ayy çok az kaldı kuzuu en son ben doğurucam heralde 😄😄 canın tatlı dimekkiiii 😄
Ay tatlı sanırım 🙈
Bana diyecektin dimi onu
Evet evet kesin bana diyecektin yanlış alıntıladın 🤣
Tabi canıııım sen de doğurcan yakın bi zamanda 😂😂 sen çok istiyon ya geç gelecek ondan 😂😂

Allahım fatmuş a yardım et sağlıkla hayırlısıyla en tez zamanda bebeğini kucağına alsın 🤲🏻😍
Bana da öyle geliyo biliyomusun niyeyse bide kabus gördüm bu gece normal doğuma giriyorum ama olmuyo ıkınıyorum ıkınıyorum çıkmıyo ay Allah korusun
Rüyaların tersi çıkar derler aksine kolaylıkla olsun doğumun 🥰

Evettt makat geliş olmasaydı oyle ama kukudan dikiş konusunda şeye ttim ya 40 gün kalkamayan var o dikişle ve bana tuğaf geliyo ya ordan dikiş 😒
Amaaannn kız kukuya atılacak 2-3 dikişi mi dert etcen
Kaldı ki o kesin bile değil.
Benim doktorum kolay kolay dikiş atmam oraya dedi
Bakalım seninde bebişinde hakında en hayırlısı olsun tatlımmm 💕💕💕

• Muhteşem
Reactions: Jou
Amaaannn kız kukuya atılacak 2-3 dikişi mi dert etcen
Kaldı ki o kesin bile değil.
Benim doktorum kolay kolay dikiş atmam oraya dedi
Bakalım seninde bebişinde hakında en hayırlısı olsun tatlımmm 💕💕💕
Eee öyle tabii vallahaaa benimanneannem köyde tekbaşına 5 kiloyu doğurdu dikiş mi vardı sankii😍

Ay tatlı sanırım 🙈

Tabi canıııım sen de doğurcan yakın bi zamanda 😂😂 sen çok istiyon ya geç gelecek ondan 😂😂

Allahım fatmuş a yardım et sağlıkla hayırlısıyla en tez zamanda bebeğini kucağına alsın 🤲🏻😍

Rüyaların tersi çıkar derler aksine kolaylıkla olsun doğumun 🥰
Ahahaaa valla ya gel dedikçe yukarı kaçıyor manyah kızım 🤣
Allahım güzel kalpli swotumun duasını kabul eyle. Onu da evladına en güzel şekilde kavuştur, her şeyi gönlünce ver ya Rabbim. Bi an önce kaynanasından kurtar, çekirdek ailesiyle musmutlu yaşasın yani evinde en huzurlu şekilde. AMİNNNN💕💗

Ay evet inanamıyorum düzenli 5 dakika oldu devam ediyor ne kadar güzel bir hisss🥺
Ooyyyy karnının içind ebi can bi hıçkırık ne değişik yaaa organlarımız biyere sıkışıyor zarar görmüyor rabbimm nelere kadir vallahiii
Bu aradaa kuzu şu profil resim mi yapsan artık yavv yabancı gibi duruyo içim şiştii😂😂

Ooyyyy karnının içind ebi can bi hıçkırık ne değişik yaaa organlarımız biyere sıkışıyor zarar görmüyor rabbimm nelere kadir vallahiii
Bu aradaa kuzu şu profil resim mi yapsan artık yavv yabancı gibi duruyo içim şiştii😂😂
Yarın bakacağım o ise dogru diyosun iyi dayandım şimdiye kadar🙊

• Komik
Reactions: Jou
X