2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aslında sık çağırıyodu niye böyle yaptı anlamadım
Sanırım ilişkimize biraz ara vermek istedi😂

Hele ben yüzünü bile göremiyorum oğlumun sanırım daha zamanım olduğunu düşünüyor bu gidişle en son ben doğurucam gibi 😂benim daha hiç istemedi nst

Of bacım dur kilo konusuna girmeyelim moralim bozuluyo😂
Hahahahah bezdu senden😂😂

Kızlar hastaneye kapı süsü ve bebek doğduğunda magnet, çikolata, sabun vb. küçük hediyelik şeyler yapıcakmısınız.

Benim gibi yapmamayı düşünenler var mı ? 😅
Vallaha ben yapmadım hiçbirşey hastaneye gelenim olmiycak çünkü eve gelceklerr

Annem kaynanam kp arkadaşım annesi kv si falann başka kim gelir bilmiyorum bunlar kesin yolda 🤭

Vallaha ben yapmadım hiçbirşey hastaneye gelenim olmiycak çünkü eve gelceklerr

Annem kaynanam kp arkadaşım annesi kv si falann başka kim gelir bilmiyorum bunlar kesin yolda 🤭
Ben de daha hiç birsye yaptrmadm belki bir kaç kişi için az sayıda birşeyler yaparm ama ondan da pek emin değilim 😅

Vallahaa hormona bağlı evett ben teeee bayramdan 1 gün önce almıştım daha yeni yeni çıkmaya başladıı bacaklarımda
Bacakta benimde 2 hafta sonra ancak çıkmaya baslıyor.Genel olarak kıllı biri değilim.Diğer bölge 5. gün başlıyor çıkmaya makina ya da jilet farketmiyor.Ben de venüs kullanıyorum.

• Beğen
Reactions: Jou
Kızlar hastaneye kapı süsü ve bebek doğduğunda magnet, çikolata, sabun vb. küçük hediyelik şeyler yapıcakmısınız.

Ben yaptırdım canım kapı süsü bide hediye geldi abilerimin eşleride biri çikolata yaptırdı biride şeker yaptırdı dağıtmalık olarak 😊
Hahahahah bezdu senden😂😂
Bencede 😂😂

Bunlar nasıl hayırlı akraba bizimkiler ancak kuru telefon 😅
Sağolsunlar çoğu eksiklerimi hep onlar aldı görümce seven gelinlerden benimkiler biri anakucağını bile aldı diğeri kocaman sepet yaptı büssürü giysi falan emzik biberona varana kadar almış 😄

Sağolsunlar çoğu eksiklerimi hep onlar aldı görümce seven gelinlerden benimkiler biri anakucağını bile aldı diğeri kocaman sepet yaptı büssürü giysi falan emzik biberona varana kadar almış 😄
Valla maşallah bizimkilerin yokluktan değil de dusuncesizlik mi veya bile bile yapmak mı bilmiyorum,oğlum 5 yaşına girecek iki yengem de daha hiç birşey almadı benim onlara yaptiklarimin hesabı yok.
Artk ben de hiç birşey almıyorm bayramdan seyrana görüyorum zaten 🤪
Eltilerim de ilk çocukta birşey almadı şimdi alırlarsa bu bebişe geri götürün istemiyorum diyeceğim 😅beni bilen bilir söylerim

Ben sadece çikolata yaptırdım , başka bir şey düşünmüyorum. Hediyelikleri dağıtıyoruz millet çöpe atıyor gereksiz bence.

Valla maşallah bizimkilerin yokluktan değil de dusuncesizlik mi veya bile bile yapmak mı bilmiyorum,oğlum 5 yaşına girecek iki yengem de daha hiç birşey almadı benim onlara yaptiklarimin hesabı yok.
Artk ben de hiç birşey almıyorm bayramdan seyrana görüyorum zaten 🤪
Eltilerim de ilk çocukta birşey almadı şimdi alırlarsa bu bebişe geri götürün istemiyorum diyeceğim 😅beni bilen bilir söylerim
Ya Allaha şükür kendimiz alabiliyoruz kuzu ama yakınların böyle incelik yapmaları çok güzel oluyo sen yapmışsın ama kıymet bilmemişler insan bilinsinde ister yani ben de onlara hiç birşey almasam uzak dursam eminim onlarda almaz.. ilk te alınmadıysa 2. De alınırmı hiç sanmıyorum kuzum ama iyi bişey değil ya ufak bi hediyeden kimseye bişey olmaz

X