2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Vallahaa sağoll kuzuu 🙈🙈
Ben üniversite hastanesinde gidiyorum doğum hemşiresi doğum için hastaneye gittiğimiz de nelerle karsilasacagimizi bir bir anlatıyor. Sen de ya doğum hemşiresine ya da doğum doktoruna sor mutlaka. Nelerle karsilasacagini bilmek önemli bu süreçte:)

• Beğen
Reactions: Jou
Aynı valla. Ben acıya dayanıp biraz biraz açmayı denedim bacağımı. Esnettim galiba hafifledi baya 1 gündür rahat canım. Sende dene istersen.
Istanbuldayken bile yürüyüş ettim hep avmlere falan gittim 15 dk sonra başladı karnım kasılmaya hemenn ve kasıklarım.ağrıdı hep neyapsam iyi gelmey bağaaa

Ben üniversite hastanesinde gidiyorum doğum hemşiresi doğum için hastaneye gittiğimiz de nelerle karsilasacagimizi bir bir anlatıyor. Sen de ya doğum hemşiresine ya da doğum doktoruna sor mutlaka. Nelerle karsilasacagini bilmek önemli bu süreçte:)
Ben çekiniyorum kuzu ya sormaya zaten kimsede demiyor orda

Istanbuldayken bile yürüyüş ettim hep avmlere falan gittim 15 dk sonra başladı karnım kasılmaya hemenn ve kasıklarım.ağrıdı hep neyapsam iyi gelmey bağaaa
Kasılma ve ağrı bende de oluyor. Ama o hamlamış gibi olan acı geçmiyordu hiç çok şükür biraz esnetince azaldı baya

• Beğen
Reactions: Jou
Daha dur bismillah kız doğuma girmedin ne çekinmesi :)
Hastanenin mutlaka eğitim günleri vardır onu sor o gün git eğitime gir o zaman canım. Tek tek sormaktan iyidir.
Varmıdırki eğitim bilemedimkii
Bebişler büyüyor,baskı yapıyor iyice çok normal canım. Sık ve düzenli olmadığı sürece no problem
Aynen canımm ama benimki tepeme dayadı canımı acıtıyor eepyy🤦‍♀️

Varmıdırki eğitim bilemedimkii

Aynen canımm ama benimki tepeme dayadı canımı acıtıyor eepyy🤦‍♀️
Vardır mutlaka canım sor öğren sen hemsireden. Bende çok ağrılar çekiyorum canım hepimiz aynıyız anladığım. Hatta bir an önce dogursam diyordum sonra vazgeçtim. Haziran başı dogurursam kvler köyde olacak çocuklar fln. Doğum sonrası rahat rahat evime geçer kafamı dinlerim biraz diyorum. Şu aralar dogrursam onlar buraya gelecek mecbur çocukların başına,okullar kapanmadigi için 😒 Kısacası bu ara tam tersi geç doğsun diye dua ediyorum 🤣
Çocukta şaşırmıştır anne sen ne istiyon diye ama napim öyle işte

Vardır mutlaka canım sor öğren sen hemsireden. Bende çok ağrılar çekiyorum canım hepimiz aynıyız anladığım. Hatta bir an önce dogursam diyordum sonra vazgeçtim. Haziran başı dogurursam kvler köyde olacak çocuklar fln. Doğum sonrası rahat rahat evime geçer kafamı dinlerim biraz diyorum. Şu aralar dogrursam onlar buraya gelecek mecbur çocukların başına,okullar kapanmadigi için 😒 Kısacası bu ara tam tersi geç doğsun diye dua ediyorum 🤣
Çocukta şaşırmıştır anne sen ne istiyon diye ama napim öyle işte
Aaaa doğruu yaaa tamda o zamana denk geldik vallahaaa bende 18 hazirana kadar gidersem iyi olurr annemin ev telaşı varr şimdii ama biyandanda o zaman a kadar ağırlığı taşıyabilcekmiyim 🤦‍♀️

M -Murphy canımm napıyorsun nasıl gidiyor

Berbat.. Bacaklarım şişti yemek yiyemiyorum fırsat yok çünkü. Hergün farklı bir hemşire geliyor derdini anlatmaya çalışıyorsun. Ve hala bir kaç gün daha buradasın diyorlar çıldırıcam

X