2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İnternette daha uyguna bulursunuz canım.
Aynen ordan bakcam şimdi yoksa çok pahalı ya 90 liraya küçücük şey
Makat gelişmi canım Ahsen?36 dan sonra zor döner yer kalmadığı için demişti bana dr.
Evet şu an saygı duruşunda dimdik ayakta duruyor 😂 benimki de direkt demedi önceki hafta döner %99 u dönüyor diyordu da. Bu hafta dönmez artık gibisinden konuştu 🤭

Aynen ordan bakcam şimdi yoksa çok pahalı ya 90 liraya küçücük şey

Evet şu an saygı duruşunda dimdik ayakta duruyor 😂 benimki de direkt demedi önceki hafta döner %99 u dönüyor diyordu da. Bu hafta dönmez artık gibisinden konuştu 🤭
Bebişler nasıl gelmek istiyorsa oyle oluyor
Gün vermedi mi doğum için?25 Mayısta çifte doğum mu yapsak😂

2 sene önce 60 tl ye almıştım.2 yılda herşey 3 e katlandı nerdeyse çok normal.
Kremi açalı 2 yıl dolmadı buzdolabında sakladım sıkıntı olmaz değilmi yine kullansam?
Benim 12ay yazıyor açıldıktan sonra. Bilmiyorum ki canım

Ssvd olan 2 kisi varmis baslikta. Kac yil arayla oldular acaba?
Ben. 7 yıl arayla oldu
Teşekkürler canımm rabbim herkesin doğumu hapşurduğu gibi geçsin inşaallahhh 🤗
Ahahaha kızzzz her hapşurmamda aklıma geliysun gülmekten hapşuramayrummmmm 🤣🤣🤣
Kızlaaar kontrolden geldim yine yüzünü göstermedi hala aynı pozisyon kafa aşağıda artık dönmez dedi normal doğum pozisyonunda şuan dedi ama kafası büyükmüş işte çatın uygun olursa normal olabilir bişey diyemiyorum şuan için dedi 2.900 gr olmuşuzz iri bi bebek dedi 37. Haftada tekrar çağırdı çatı ya bakmak için bende durumlar böyle 🥳
Yaaaa kuzu tıpatıp aynı gidiyoruz senle. Haftası kilosu vs her şey aynı
Haftaya beni de çağırdı 😍
bizimkiler 4 kiloya yakın doğar. Benimki de 3 kg ya yaklaşmıştı doktor 4 kiloya yakın doğar dedi. çok sevindim ikinizin de iyi olmasına gözün aydın . 2 hafta sonra mı çağırdı yani ?
Umarım o kadar almazlar... kilolu bebek doğuranlar çok zor diyo 😐😐😐
Artık hepimiz o raddeye geldik al artık diyecez😂
Yahu sezaryan sonrası normal doğum yapmış olan ve o kadar normal doğum yanlısı olan beeeeen bile o raddeye geldim kızzzzz 😎

Ben. 7 yıl arayla oldu

Yahu sezaryan sonrası normal doğum yapmış olan ve o kadar normal doğum yanlısı olan beeeeen bile o raddeye geldim kızzzzz 😎
Valla Allah affetsin ben çok zorlandım hatta hepimiz zorlandık 🙊😂 diyorum hiç hayal ettiğim gibi değil bu kadar zor geçireceğimi beklemiyordum 😂

Bana da 3 dedi. Belki size 4 demiştir umuduyla bir sorayım dedim 😂
Hahahah alemsin yav 🤣 renni hiç
Bir işe yaramıyo boşuna veriyolar pulcet tablet harikaa
Ben. 7 yıl arayla oldu

Aa fatmişim aynımıyız sevindim bak beni 2 haftadan biraz daha uzun bi sürede çağırdı niye öyle yaptı anlamadım bir de dedim bana bi zaman söyleyin temizlik yaptırıcam mayısın sonu yaptır haziran başında bekleriz artık dedi doğumu😂

Valla Allah affetsin ben çok zorlandım hatta hepimiz zorlandık 🙊😂 diyorum hiç hayal ettiğim gibi değil bu kadar zor geçireceğimi beklemiyordum 😂
Al benden de o kadar 🤭
Yazılanları okuyup bitirmeye çalıştım son gece sınava konuları yetiştiriyorum gibi 🙈

Benim gelmeme herkes uyumuş oluyor😁
Umarım herkes iyidir🌸🌸
İyiz canım şükür sen nasılsın 🌹
Hahahah alemsin yav 🤣 renni hiç
Bir işe yaramıyo boşuna veriyolar pulcet tablet harikaa

Aa fatmişim aynımıyız sevindim bak beni 2 haftadan biraz daha uzun bi sürede çağırdı niye öyle yaptı anlamadım bir de dedim bana bi zaman söyleyin temizlik yaptırıcam mayısın sonu yaptır haziran başında bekleriz artık dedi doğumu😂
Patron bebek 😎
O ne zaman isterse o zaman gelcek 🤣

Ben. 7 yıl arayla oldu

Gelsin gelsinn unutma beniii :oops:

Gece şiddetli adet sancısıyla uyandım birkaç dakika sürdü geçti tekrar uyudum. Sonra bi daha oldu aynısı sonra da olmadı. Gün içinde kasılmalar da hala bolca oluyor. Bazen de kasıklarımdan belime ince ince sızı vuruyor. Gün boyu istirahat pozisyonundayım. Gene öyle böyle hafta ilerliyor Allahtan da merak ediyorum kaçıncı haftada gelecek diye. Benim vücudum şimdiden son sürat hazırlık yapıyormuş gibi doğuma 🤭 ha bi de ben sonradan hatırladım dr ultrasonda bakarken tam kasılmam gelmişti o zaman dedi kasılma esnasında 1.5 cm ye düşüyor rahim ağzı uzunluğu. Kasılma geçince 2 cm oluyor diye. Bu haftalar epey heyecanlı geçiyor bana erken mi gelecek bebe diye 😏🙈

X