2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Valla içime doğmuştu ha senle o gün konuştuğumuzdaaa O kadar mutlu oldum ki anlatamam İnşallah sağlıkla devam edeceğiz
Allah razı olsun kuzum benimm hiç beklemiyordum konuşuyorduk ya hatta adet olacam felan diyodum sana Rabbimizin mucizeleri işte hepimizin kide umudunu hiç bir zaman kaybetmemek lazımmış,

Kızlar benim değerim 84 çıktı gebelik takviminide tahmini tarih koydum doktora da cumartesi randevum şimdi benim cırbağa kaç haftalık
Sen pko olduğun için son adet tarihin net değil, muhtemelen mınnacık 4+0 bile olmadan da 60 falan çıkmıştı benim değer, muhtemelen senin de o civarlarında. Kese ve bebek göründğkten sonra doktor ölçerek haftasını söyler sana

Benim de doğdu, dedim dedim inandıramadım
Kız napıyım 2 buçuk yıldır hep böyle oluyor adet gecikiyor koştur koştur kan ver test yap bi ton sonuç negatif bide ben pkoluyum adetlerim hep gecikiyor du zaten hep adet belirtisi yaşadım şuanda bile karnım ağrıyor kızlar sizde de varmı karın ağrısı

Aynen kuzum kesin geç döllenme oldu bende bakıyım cumartesi ne diyecek

Olmas mııııııı ama en kısa sürede bir doktora git kuzu bana hemen progestan falan başladı takviye verdi. Lazım olabilir, uzun süre klomen vb tedavisinden sonra rahim duvarı incelebiliyormuş

Kızlar benim değerim 84 çıktı gebelik takviminide tahmini tarih koydum doktora da cumartesi randevum şimdi benim cırbağa kaç haftalık
Merhaba,öncelikle hayirli olsun allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin , benimde 70,84 çıkti değerim bugün yaptirdiğım teste pazartesi günü 19 küsürdü 3 hatfa ancak vardır diye düşünüyorum

Benim normalde adet sancım olmaz. Bu ay baya derinden sancılarım oldu. Bugünde hafif hafif bacağıma doğru arada oluyor. Avokado elma falan ye tutunmasına yardımcı oluyormuș canım

Olmas mııııııı ama en kısa sürede bir doktora git kuzu bana hemen progestan falan başladı takviye verdi. Lazım olabilir, uzun süre klomen vb tedavisinden sonra rahim duvarı incelebiliyormuş
Bende 5 6 hafta olmadan gitmeyim diyorum hata mı ediyorum acaba?

Merhabaaaa çok güzel yükselmiş değeriniz Benimde pazartesi 122 ydi bugün 331 çıktı

Merhabaaaa çok güzel yükselmiş değeriniz Benimde pazartesi 122 ydi bugün 331 çıktı
Merhaba teşekkür ederim maşallah sizede doktora gittiniz mi çok merak ediyorum, doktorum pazartesi gunu tekrar kan testi yaptir ona göre geleceğin günü söyleyecegim dedi. 1.500 civari olunca ultrasonda görünüyormuş sanirim.

Doktora gitmedim henüz erken gitmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…