2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
pihtilasma hangi gende

Merhaba benim 8 hafta 1 günlük :) içini dök dinlerim 16 şubat transfer tarihim. Buraya en çok gebelik başlamadanki heyecanlar yazılıyor
Birinin cevap vermesine çok sevindim:) Teşekkür ederim:)
5.haftamdayım karnımda ve belimde çok ağrım oldu, karnımı anlıyorum ama belim şaşırtıcı düzeydeydi... Doktoruma göründüm dün, o da korktu dış gebelik mi oldu acaba diye... Cumartesi kese görmeye gidecektik, dün bahaneyle küçücük kese gördük, hatta bir tane daha göründü gibi ama onun daha zamanı var dedi doktorum. Ağrımın sebebi kistlermiş. Gebelik kisti diye birşey duydunuz mu ? Zararlı mıdır?
Sürekli yoğun akıntı oldu diyip koşuyorum tuvalete birşey yok. Akıntı hissi ve uyuşukluk hissi var. Bunu yaşadınız mı ?

Canım bende günde 6 estrofem alıyorum birde bant verdi sen kullandın mı climara bant?

Canım belim benim de ağırıyor ama aşırı derecede değil en iyisini doktorum bilir. Sitede olan varsa mutlaka cevap gelir sana kafandaki soruları yinede doktoruna da sor.

Sizdede mi parça kaldı kürtajdan? Ben de kalmıştı. Kürtajdan 2 ay sonra histereskopi yapıldı bana da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…