2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Doktora üstüne basa basa sordum sıkıntı değil eşinle birlikte olabilirsin dedi.

Spermle alakalı olduğunu düşünmüyorum embriyoyu koruyan bir kalkan var eğerki düşük tehliken varsa kanaman varsa ozaman önerilmiyor ilişkiye girilmesi 3 ayi geçene kadar

Tedaviye başladığımız andan itibaren ilişki yasak dendi. Test sonucumuzu bekliyoruz ve inşallah gebelik olursa muhtemelen ilk üç ay yine yasak devam eder... Bence bu yasağın sebebi rahmin dokusunun ve kasılmalarının tedavi boyunca kontrol altında olmasından kaynaklı olabilir. Tabi farklı düşüncelere de saygı duyuyorum. Biz yasağa uyan kısımdayız

Spermle alakalı olduğunu düşünmüyorum embriyoyu koruyan bir kalkan var eğerki düşük tehliken varsa kanaman varsa ozaman önerilmiyor ilişkiye girilmesi 3 ayi geçene kadar
Transferden sonrası kişiue kalmış o zaman... ama yasak diyen çok.. ben şahsen düşünmem bile sonrasında o psikolojiyle iş bile yapamazken çok riskli bişi ... benım dediğim oncesinde bi sorun olmadığıydı...

Tabi canim kişiden kişiye kalmış risk yoksa doktorlar bi sorun görmüyor transfer önceside ben sormadan doktorum bana ilişki serbest demişti

Kızlar bugün transferimin 5.günü karnım ağrıyor sizde böyle bir şey oldu mu?

Merhaba, benim de dondurulmuş embriyo transferi oldu. Dediğiniz gibi oldu da ben de. Bu şekilde daha iyi olur dediği gibi. Ben de 2 ay bekledim. 2 Mart’ta transfer oldum. 11 Martı bekliyorum

Merhaba, benim de dondurulmuş embriyo transferi oldu. Dediğiniz gibi oldu da ben de. Bu şekilde daha iyi olur dediği gibi. Ben de 2 ay bekledim. 2 Mart’ta transfer oldum. 11 Martı bekliyorum
Ayy canım inşallah güzel haberler alırsın rabbim gönlüne göre versin Yumurta topladıktan sonra canım sende estrofem ilacı kullandınmı

kızlar merhaba. Ben ocak ayında ilk transferimi yaptırdım ama gebelik olmadı malesef. Nisan ayında dondurulmuş embriyo transferim yapılacak benim gibi olan varmı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…